Vánoční dárky? už je kupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romanzedl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.20 14:54
Vánoční dárky? už je kupujete?

Chtěl bych letos začít kupovat dárky na vánoce dřív než loni. Poradíte mi co pro děti?

Reakce:
Šebetka
35 příspěvků 30.9.20 14:49

Loni jsem vthla do Pepca a pořídila dárky za pár korun tam, známá už má objednáno na ALíkovi.

Patrik475
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.20 19:17

Já jsem už taky začal nakupovat na Vánoce a svému synovi jsem koupil dětské chytré hodinky s GPS lokátorem od značky smartomat. cz. Navíc mají i SOS tlačítko, takže v případě nouze ho může použít. Jsem zvědavý, jak se mu budou líbit.

Aneta554
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.20 21:42

Máme malé děti, čtyřletého syna a půlroční dceru. Synovi jsme teď kupovali pořádné auto asi za 8 tisíc - hrozně si to přál a chtěli jsme mu udělat radost, ačkoliv jsme si museli půjčit trošku peněz.

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.20 13:33

Jasně, že ano, za chvíli se člověk vzbudí a jsou vánoce..

BjankaDr
48 příspěvků 2.10.20 13:35

Asi už bych to taky měla začít nějak řešit :lol:

cizkova123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 21:56
dárek

Já už dárky také řeším. Dávám přednost nákupům v kamenných prodejnách, ale to mi letos nejspíš nevyjde :?. Mé dceři jsem zatím koupila stříbrný náramek s přívěskem ze stránky: odkaz na hlavní stránku. sedaci-soupravy-levne. cz/“ Je jí 12, tak si myslím, že už by něco takového mohla ocenit.

Danaklastova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 22:41

Kvalitní dárky pod stromeček nemusí stát vyloženě moc, pokud si odpustíte značkové zboží. Přesvědčila jsem se o tom při nákupu kabelky pro mamku, která je z pravé kůže a koupil jsem ji jenom za 1600 z obchodu penezenkylp. cz

Monikasvedova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 02:31

Také si říkám, že už je na čase začít ty dárky na Vánoce řešit. Zatím mám doma jen jeden dárek pro mého muže. Tomu jsem koupila pravou slivovici z Vizovic, tak bude mít určitě radost. Koupila jsem ji přes jejich stránky eshop. rjelinek. cz.

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.20 18:39

No už tak pošta nestíhá :D

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.20 21:45

Synovi jsem všechny dárky už koupila, dcerce teď ještě narychlo objednávám náhradní náramky pro Mi Band 4 , protože ten původní se jí přetrhl a ona to chce různě točit - snad to přijde včas a já nebudu muset stresovat a „kupovat dárky na benzínce“ :-D

miladae
79 příspěvků 3.12.20 11:25

Já už jsem něco pokoupila na internetu, a teď hodně zvažuju jestli se pustit do nakupování v obchodních centrech, tak to teď bude jak na bojišti

Jajarča
13 příspěvků 10.12.20 20:46

Já už mám většinu koupenou, ale pořád jsem nenašla ještě nic, co by se mi líbilo pro mojí sestru. Má velkou rodinu, 3 děti (pro ně dárky mám) nějaké tipy?

Ditta11
12 příspěvků 10.12.20 21:01

Mě napadlo koupit mamce nákupní tašku na kolečkách. Poradíte, kde se dá koupit nějaká kvalitní, která bude vypadat dobře a hlavně mladistvě?

Lily71
5 příspěvků 12.12.20 18:45

@Jajarča Já jsem pro rodinu mýho bráchy koupila tuhle knížku moc se mi líbil ten nápad, brácha pořád řiká, že děcka jim pořád sedí doma s tabletem tak to pro ně bude podle mě dobrá motivace aby se těšili ven a něco co budou moct tvořit všichni společně

Diana12
22 příspěvků 12.12.20 19:05

@Ditta11 My jsme letos naší mamce koupili takovou tašku tady už o ní nějakou chvíli mluvila, tak jsme si řekli, že jí ji koupíme sami, jinak bude napořád všechno nosit v rukách.

Jajarča
13 příspěvků 14.12.20 17:13

@Lily71 To je moc hezký, to by se jí mohlo líbit. Oni rádi chodí na výlety, takže si aspoň budou mít kam zapisovat zážitky. Super, děkuju!

Ditta11
12 příspěvků 14.12.20 17:23

Děkuju za tip, jedna taška se mi tam obzvlášť líbí. Je ta taška lehko ovladatelná, nemusí se to silou tahat?

Janakolavikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.20 21:49

Také hodně přemýšlím, jestli vyrazit do obchodního centra nakupovat, potřebovala bych ještě nakoupit pár hraček pod stromeček pro syna. To se mi přes internet nakupovat nechce.

Magda-jerabkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.20 15:44

Já jsem v době, kdy to bylo zavřené, vybírala vše přes internet a psala si seznam. Teď vše obcházím postupně a začínám dárky nakupovat. Hračky jsem byla kupovat dnes v hračkářství Pompo, kde začínají dobré slevy na hračky a navíc tam vše pravidelně dezinfikují.

Diana12
22 příspěvků 15.12.20 20:55

@Ditta11 Zkoušeli jsme to, naplnili jsme jí a jde to lehce ;)

Lily71
5 příspěvků 17.12.20 19:37

@Jajarča Nemáš za co, mně se to právě moc líbilo tak snad to udělá radost

catwoman12
102 příspěvků 18.12.20 11:57

Posledních pár kusů mám na cestě a začínám být lehce nervózní jestli stihnou dorazit.

miskalamiska
15 příspěvků 18.12.20 20:28

Taky jsem to letos řešila na poslední chvíli, ale naštěstí už všechno mám.

Ivuška69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.20 23:01

U dětí je nejlepší počkat na dopis pro Ježíška - pokud doma píšete, samy si řeknou, co pod stromeček chtějí. Já právě kvůli tomu nakupuju s předstihem jenom pro ostatní - dospěláky. A jsem ráda, že jsem to tak udělala, protože se to na nás finančně celkem navalilo a bez vánoční půjčky bychom se neobešli. Díky tomu nebylo potřeba půjčovat tolik, což znamená o něco menší nervy :)

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.21 18:16

Já čekám s dětma, ale ví, že si mají psát dopředu a jsou hlavně nedočkavé :D

Beranka01
18 příspěvků 4.2.21 15:22

Já přemýšlím že bych dárky začala řešit už teď :D vždycky mě to vyjde na takovou pálku že by bylo příjemnější si to takhle rozprostřít do celého roku :D

Váš příspěvek