Vánoční dárky? už je kupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romanzedl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.20 14:54
Vánoční dárky? už je kupujete?

Chtěl bych letos začít kupovat dárky na vánoce dřív než loni. Poradíte mi co pro děti?

Reakce:
Šebetka
35 příspěvků 30.9.20 14:49

Loni jsem vthla do Pepca a pořídila dárky za pár korun tam, známá už má objednáno na ALíkovi.

Patrik475
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.20 19:17

Já jsem už taky začal nakupovat na Vánoce a svému synovi jsem koupil dětské chytré hodinky s GPS lokátorem od značky smartomat. cz. Navíc mají i SOS tlačítko, takže v případě nouze ho může použít. Jsem zvědavý, jak se mu budou líbit.

Aneta554
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.20 21:42

Máme malé děti, čtyřletého syna a půlroční dceru. Synovi jsme teď kupovali pořádné auto asi za 8 tisíc - hrozně si to přál a chtěli jsme mu udělat radost, ačkoliv jsme si museli půjčit trošku peněz.

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.20 13:33

Jasně, že ano, za chvíli se člověk vzbudí a jsou vánoce..

BjankaDr
48 příspěvků 2.10.20 13:35

Asi už bych to taky měla začít nějak řešit :lol:

cizkova123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 21:56
dárek

Já už dárky také řeším. Dávám přednost nákupům v kamenných prodejnách, ale to mi letos nejspíš nevyjde :?. Mé dceři jsem zatím koupila stříbrný náramek s přívěskem ze stránky: odkaz na hlavní stránku. sedaci-soupravy-levne. cz/“ Je jí 12, tak si myslím, že už by něco takového mohla ocenit.

Danaklastova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 22:41

Kvalitní dárky pod stromeček nemusí stát vyloženě moc, pokud si odpustíte značkové zboží. Přesvědčila jsem se o tom při nákupu kabelky pro mamku, která je z pravé kůže a koupil jsem ji jenom za 1600 z obchodu penezenkylp. cz

Monikasvedova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 02:31

Také si říkám, že už je na čase začít ty dárky na Vánoce řešit. Zatím mám doma jen jeden dárek pro mého muže. Tomu jsem koupila pravou slivovici z Vizovic, tak bude mít určitě radost. Koupila jsem ji přes jejich stránky eshop. rjelinek. cz.

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.20 18:39

No už tak pošta nestíhá :D

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.20 21:45

Synovi jsem všechny dárky už koupila, dcerce teď ještě narychlo objednávám náhradní náramky pro Mi Band 4 , protože ten původní se jí přetrhl a ona to chce různě točit - snad to přijde včas a já nebudu muset stresovat a „kupovat dárky na benzínce“ :-D

miladae
79 příspěvků 3.12.20 11:25

Já už jsem něco pokoupila na internetu, a teď hodně zvažuju jestli se pustit do nakupování v obchodních centrech, tak to teď bude jak na bojišti

Jajarča
12 příspěvků 10.12.20 20:46

Já už mám většinu koupenou, ale pořád jsem nenašla ještě nic, co by se mi líbilo pro mojí sestru. Má velkou rodinu, 3 děti (pro ně dárky mám) nějaké tipy?

Ditta11
5 příspěvků 10.12.20 21:01

Mě napadlo koupit mamce nákupní tašku na kolečkách. Poradíte, kde se dá koupit nějaká kvalitní, která bude vypadat dobře a hlavně mladistvě?

Lily71
5 příspěvků 12.12.20 18:45

@Jajarča Já jsem pro rodinu mýho bráchy koupila tuhle knížku moc se mi líbil ten nápad, brácha pořád řiká, že děcka jim pořád sedí doma s tabletem tak to pro ně bude podle mě dobrá motivace aby se těšili ven a něco co budou moct tvořit všichni společně

Diana12
22 příspěvků 12.12.20 19:05

@Ditta11 My jsme letos naší mamce koupili takovou tašku tady už o ní nějakou chvíli mluvila, tak jsme si řekli, že jí ji koupíme sami, jinak bude napořád všechno nosit v rukách.

Jajarča
12 příspěvků 14.12.20 17:13

@Lily71 To je moc hezký, to by se jí mohlo líbit. Oni rádi chodí na výlety, takže si aspoň budou mít kam zapisovat zážitky. Super, děkuju!

Ditta11
5 příspěvků 14.12.20 17:23

Děkuju za tip, jedna taška se mi tam obzvlášť líbí. Je ta taška lehko ovladatelná, nemusí se to silou tahat?

Janakolavikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.20 21:49

Také hodně přemýšlím, jestli vyrazit do obchodního centra nakupovat, potřebovala bych ještě nakoupit pár hraček pod stromeček pro syna. To se mi přes internet nakupovat nechce.

Magda-jerabkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.20 15:44

Já jsem v době, kdy to bylo zavřené, vybírala vše přes internet a psala si seznam. Teď vše obcházím postupně a začínám dárky nakupovat. Hračky jsem byla kupovat dnes v hračkářství Pompo, kde začínají dobré slevy na hračky a navíc tam vše pravidelně dezinfikují.

Diana12
22 příspěvků 15.12.20 20:55

@Ditta11 Zkoušeli jsme to, naplnili jsme jí a jde to lehce ;)

Lily71
5 příspěvků 17.12.20 19:37

@Jajarča Nemáš za co, mně se to právě moc líbilo tak snad to udělá radost

catwoman12
102 příspěvků 18.12.20 11:57

Posledních pár kusů mám na cestě a začínám být lehce nervózní jestli stihnou dorazit.

miskalamiska
15 příspěvků 18.12.20 20:28

Taky jsem to letos řešila na poslední chvíli, ale naštěstí už všechno mám.

Ivuška69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.20 23:01

U dětí je nejlepší počkat na dopis pro Ježíška - pokud doma píšete, samy si řeknou, co pod stromeček chtějí. Já právě kvůli tomu nakupuju s předstihem jenom pro ostatní - dospěláky. A jsem ráda, že jsem to tak udělala, protože se to na nás finančně celkem navalilo a bez vánoční půjčky bychom se neobešli. Díky tomu nebylo potřeba půjčovat tolik, což znamená o něco menší nervy :)

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.21 18:16

Já čekám s dětma, ale ví, že si mají psát dopředu a jsou hlavně nedočkavé :D

Beranka01
16 příspěvků 4.2.21 15:22

Já přemýšlím že bych dárky začala řešit už teď :D vždycky mě to vyjde na takovou pálku že by bylo příjemnější si to takhle rozprostřít do celého roku :D

Váš příspěvek