Vánoční dárky? už je kupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romanzedl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.20 14:54
Vánoční dárky? už je kupujete?

Chtěl bych letos začít kupovat dárky na vánoce dřív než loni. Poradíte mi co pro děti?

Reakce:
Šebetka
35 příspěvků 30.9.20 14:49

Loni jsem vthla do Pepca a pořídila dárky za pár korun tam, známá už má objednáno na ALíkovi.

Patrik475
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.20 19:17

Já jsem už taky začal nakupovat na Vánoce a svému synovi jsem koupil dětské chytré hodinky s GPS lokátorem od značky smartomat. cz. Navíc mají i SOS tlačítko, takže v případě nouze ho může použít. Jsem zvědavý, jak se mu budou líbit.

Aneta554
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.20 21:42

Máme malé děti, čtyřletého syna a půlroční dceru. Synovi jsme teď kupovali pořádné auto asi za 8 tisíc - hrozně si to přál a chtěli jsme mu udělat radost, ačkoliv jsme si museli půjčit trošku peněz.

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.20 13:33

Jasně, že ano, za chvíli se člověk vzbudí a jsou vánoce..

BjankaDr
44 příspěvků 2.10.20 13:35

Asi už bych to taky měla začít nějak řešit :lol:

cizkova123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 21:56
dárek

Já už dárky také řeším. Dávám přednost nákupům v kamenných prodejnách, ale to mi letos nejspíš nevyjde :?. Mé dceři jsem zatím koupila stříbrný náramek s přívěskem ze stránky: odkaz na hlavní stránku. sedaci-soupravy-levne. cz/“ Je jí 12, tak si myslím, že už by něco takového mohla ocenit.

Danaklastova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 22:41

Kvalitní dárky pod stromeček nemusí stát vyloženě moc, pokud si odpustíte značkové zboží. Přesvědčila jsem se o tom při nákupu kabelky pro mamku, která je z pravé kůže a koupil jsem ji jenom za 1600 z obchodu penezenkylp. cz

Monikasvedova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 02:31

Také si říkám, že už je na čase začít ty dárky na Vánoce řešit. Zatím mám doma jen jeden dárek pro mého muže. Tomu jsem koupila pravou slivovici z Vizovic, tak bude mít určitě radost. Koupila jsem ji přes jejich stránky eshop. rjelinek. cz.

Váš příspěvek