Vánoční dárky? už je kupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romanzedl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.20 14:54
Vánoční dárky? už je kupujete?

Chtěl bych letos začít kupovat dárky na vánoce dřív než loni. Poradíte mi co pro děti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šebetka
35 příspěvků 30.9.20 14:49

Loni jsem vthla do Pepca a pořídila dárky za pár korun tam, známá už má objednáno na ALíkovi.

Patrik475
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.20 19:17

Já jsem už taky začal nakupovat na Vánoce a svému synovi jsem koupil dětské chytré hodinky s GPS lokátorem od značky smartomat. cz. Navíc mají i SOS tlačítko, takže v případě nouze ho může použít. Jsem zvědavý, jak se mu budou líbit.

Aneta554
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.20 21:42

Máme malé děti, čtyřletého syna a půlroční dceru. Synovi jsme teď kupovali pořádné auto asi za 8 tisíc - hrozně si to přál a chtěli jsme mu udělat radost, ačkoliv jsme si museli půjčit trošku peněz.

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.20 13:33

Jasně, že ano, za chvíli se člověk vzbudí a jsou vánoce..

BjankaDr
72 příspěvků 2.10.20 13:35

Asi už bych to taky měla začít nějak řešit :lol:

cizkova123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 21:56
dárek

Já už dárky také řeším. Dávám přednost nákupům v kamenných prodejnách, ale to mi letos nejspíš nevyjde :?. Mé dceři jsem zatím koupila stříbrný náramek s přívěskem ze stránky: odkaz na hlavní stránku. sedaci-soupravy-levne. cz/“ Je jí 12, tak si myslím, že už by něco takového mohla ocenit.

Danaklastova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 22:41

Kvalitní dárky pod stromeček nemusí stát vyloženě moc, pokud si odpustíte značkové zboží. Přesvědčila jsem se o tom při nákupu kabelky pro mamku, která je z pravé kůže a koupil jsem ji jenom za 1600 z obchodu penezenkylp. cz

Monikasvedova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 02:31

Také si říkám, že už je na čase začít ty dárky na Vánoce řešit. Zatím mám doma jen jeden dárek pro mého muže. Tomu jsem koupila pravou slivovici z Vizovic, tak bude mít určitě radost. Koupila jsem ji přes jejich stránky eshop. rjelinek. cz.

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.20 18:39

No už tak pošta nestíhá :D

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.20 21:45

Synovi jsem všechny dárky už koupila, dcerce teď ještě narychlo objednávám náhradní náramky pro Mi Band 4 , protože ten původní se jí přetrhl a ona to chce různě točit - snad to přijde včas a já nebudu muset stresovat a „kupovat dárky na benzínce“ :-D

miladae
80 příspěvků 3.12.20 11:25

Já už jsem něco pokoupila na internetu, a teď hodně zvažuju jestli se pustit do nakupování v obchodních centrech, tak to teď bude jak na bojišti

Jajarča
12 příspěvků 10.12.20 20:46

Já už mám většinu koupenou, ale pořád jsem nenašla ještě nic, co by se mi líbilo pro mojí sestru. Má velkou rodinu, 3 děti (pro ně dárky mám) nějaké tipy?

Ditta11
16 příspěvků 10.12.20 21:01

Mě napadlo koupit mamce nákupní tašku na kolečkách. Poradíte, kde se dá koupit nějaká kvalitní, která bude vypadat dobře a hlavně mladistvě?

Lily71
5 příspěvků 12.12.20 18:45

@Jajarča Já jsem pro rodinu mýho bráchy koupila tuhle knížku moc se mi líbil ten nápad, brácha pořád řiká, že děcka jim pořád sedí doma s tabletem tak to pro ně bude podle mě dobrá motivace aby se těšili ven a něco co budou moct tvořit všichni společně

Diana12
22 příspěvků 12.12.20 19:05

@Ditta11 My jsme letos naší mamce koupili takovou tašku tady už o ní nějakou chvíli mluvila, tak jsme si řekli, že jí ji koupíme sami, jinak bude napořád všechno nosit v rukách.

Jajarča
12 příspěvků 14.12.20 17:13

@Lily71 To je moc hezký, to by se jí mohlo líbit. Oni rádi chodí na výlety, takže si aspoň budou mít kam zapisovat zážitky. Super, děkuju!

Ditta11
16 příspěvků 14.12.20 17:23

Děkuju za tip, jedna taška se mi tam obzvlášť líbí. Je ta taška lehko ovladatelná, nemusí se to silou tahat?

Janakolavikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.20 21:49

Také hodně přemýšlím, jestli vyrazit do obchodního centra nakupovat, potřebovala bych ještě nakoupit pár hraček pod stromeček pro syna. To se mi přes internet nakupovat nechce.

Magda-jerabkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.20 15:44

Já jsem v době, kdy to bylo zavřené, vybírala vše přes internet a psala si seznam. Teď vše obcházím postupně a začínám dárky nakupovat. Hračky jsem byla kupovat dnes v hračkářství Pompo, kde začínají dobré slevy na hračky a navíc tam vše pravidelně dezinfikují.

Diana12
22 příspěvků 15.12.20 20:55

@Ditta11 Zkoušeli jsme to, naplnili jsme jí a jde to lehce ;)

Lily71
5 příspěvků 17.12.20 19:37

@Jajarča Nemáš za co, mně se to právě moc líbilo tak snad to udělá radost

catwoman12
104 příspěvků 18.12.20 11:57

Posledních pár kusů mám na cestě a začínám být lehce nervózní jestli stihnou dorazit.

miskalamiska
14 příspěvků 18.12.20 20:28

Taky jsem to letos řešila na poslední chvíli, ale naštěstí už všechno mám.

Ivuška69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.20 23:01

U dětí je nejlepší počkat na dopis pro Ježíška - pokud doma píšete, samy si řeknou, co pod stromeček chtějí. Já právě kvůli tomu nakupuju s předstihem jenom pro ostatní - dospěláky. A jsem ráda, že jsem to tak udělala, protože se to na nás finančně celkem navalilo a bez vánoční půjčky bychom se neobešli. Díky tomu nebylo potřeba půjčovat tolik, což znamená o něco menší nervy :)

mirdahravy01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.21 18:16

Já čekám s dětma, ale ví, že si mají psát dopředu a jsou hlavně nedočkavé :D

Beranka01
20 příspěvků 4.2.21 15:22

Já přemýšlím že bych dárky začala řešit už teď :D vždycky mě to vyjde na takovou pálku že by bylo příjemnější si to takhle rozprostřít do celého roku :D

Dion913
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.21 09:56

Já pr o děti letos nakoupila na wwww.mojofun.cz, mám malé děti, takže figurky zvířátek jsou u nás hit.

Miroslava Pálená
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.21 07:44

Letos se to bohužel celé nějak nepovedlo a dostala jsem na konci října vyhazov z práce kvůli snižování stavů. Což je před Vánoci samozřejmě hrozně fajn. :) Naštěstí jsou weby s nabídkami práce a zaměstnavatelé furt pryč shání, takže doufám, že do konce příštího týdne nejdéle naskočím zpátky do procesu a pak se začnu dárky konečně zabývat na plný úvazek. :)

Juanko
14 příspěvků 5.11.21 14:45

Jo už jsem pomaly začal :D Zatila jsem jen koupil nějaké fitness doplňky z https://www.electronic-star.cz/…/Posilovani/ pro moji přítelkyni jelikož ji dost baví sportovat a tak, tak jsem se jí tak na tajnoi zeptal, co by asi chtěla a koupil jsem to odtud

Svalovec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.21 18:55

Zkuste mi někdo poradit co mám koupit svému otci na Vánoce. Miluje pálivé jídla.

fuelina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.21 11:31

Já letos obdaruji a koupím toto: https://www.familium.cz/…8333166.html, moje neteř přesně takové věci miluje

monikamonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.21 12:40

Ahoj, já už na dárečcích pečlivě pracuji nějaký ten pátek. Nerada totiž nákupy nechávám na poslední chvíli. Jsem z toho totiž pak nervózní a neužívám si to. Teď už mi chybí ještě doobjednat jenom jeden dárek pro mého přítele. Přeje si nějaké vybavení z tohoto e-shopu. https://eshop.sharplayers.cz/vybaveni-dilny . :srdce: Už tam mám něco vyhlédnutého, tak doufám, že se mu to bude líbit.

Jan Duro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.21 13:22
Dárek
Arabellaa
31 příspěvků 20.11.21 22:00

Tak mu kup něco s chilli. Pálivé věci jsou teď hodně v kurzu.

lutenice
27 příspěvků 21.11.21 21:24

Já jsem své mámě a sestře udělala balíček z přírodní kosmetikou vitellaria. Tak to jen kdyby z Vás chtěl někdo typ na dobrou kosmetiku!

vandastara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 09:39

Máte někdo zkušenosti s tímto kurzem? https://montessorikurz.cz/ potom zůstává i online, tak bych na něj chtěla koupit zpětně, ale chci si ho dát k Vánocům

Amadeus1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 21:50

Já jsem zase nechal udělat ženě kryt na telefon s naší společnou fotkou!

Svalovec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.21 11:52

Je problém, že nevím vůbec co koupit s tím chilli. Pálivá jídla mě osobně nic neříkají.

Heliss11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.21 08:23

Pro mě je nějtěžší koupit něco manželovi.. vznesl námět, že by s emu hodily nějaké pěkné kožené boty, jenže takhle to hledat na netu a „od pasu“.. máte třeba tip na nějaký eshop?

ZdeničkaR.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.21 08:52

Ahoj, můžete mi doporučit co z montessorihracky.cz máte doma? Chci něco z toho koupit dětem

Jana4574
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.21 11:12

Já jsem už pomalu začala. Přítel si přál pax 3 vaporizér, tak jsem mu ho u https://www.va-pax.cz/…rizery/pax3/ koupila, dokud je tam mají. Jak je teď všude všeho málo, tak nad tím moc nepřemýšlím. :) Navíc ho měli v tu dobu v akci, takže to bylo prakticky bez rozmýšlení. Jinak pár dárků mám, hlavně knížky, ale ty největší nákupy mě zatím čekají. ;-)

Arabellaa
31 příspěvků 24.11.21 18:51

@lutenice dívala jsem se na jejich stránky a docela mě to zaujalo, máš něco od nich vyzkoušené? Co by jsi mi doporučila? děkuji

Arabellaa
31 příspěvků 24.11.21 21:04

@Amadeus1 kryt s fotkou, tak to mě zajímá, můžeš mi napsat kde se dá udělat? děkuji

HadekTana
17 příspěvků 25.11.21 00:08

Já třeba dceři koupila tenhle krásný difuzér ve tvaru sovičky https://eshop.nobilis.cz/…acem-vzduchu a mamince úžasný přírodní parfém taky od Nobilis tilia :)

denča889
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.21 12:49

Já mám teď pro malou tuto hrazdičku, Moc se ji líbí, vydrží mi pod ní i půl hodiny si hrát sama. https://montessorihracky.cz/…0052704.html

Jana4574
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.21 14:12

My jsme taky už začali. :) Já teda kupuju průběžně, ale ten listopad a prosinec je nejintenzivnější. :) Dcera ode mě dostane box na hračky protože o něm mluvila. Mají dvojčata, tak se jim to bude hodit, aby se jim hračky neválely po pokoji. A kluci se aspoň naučí hračky po sobě uklízet. Nebo bychom si to aspoň všichni přáli. :D Ale jestli budou po dceři, tak se to naučí možná tak až půjdou na vysoký na kolej. :D

TerkaGAD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.21 17:34

Děkuji moc za tip

lutenice
27 příspěvků 27.11.21 14:38

Mám od nich vyzkoušené všechno a jsem spokojená, ale třeba nejvíc jsem si teď oblíbila tento balzám https://www.vitellaria.cz/…lovy-balzam/ , Ale jak jsem psala, třeba i ty šampuky jsou super!

Amadeus1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.21 23:09

Dám Ti sem rovnou odkaz https://www.picasee.cz/…n-fotografie , vypadá fakt skvěle a navíc Ti ho pošlou v dárkové dřevěné krabičce.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu