Vánoční dárky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annamartinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.20 19:50
Vánoční dárky

Já už prostě nevím co každý rok pro blízké vymýšlet, tak jsem koupila pro dědu a babičku kožené peněženky. Chtěla jsem opravdovou kůži a pořídila jsem celokožené peněženky z webu kozena-penezenka. cz

Reakce:
Mmonis78
47 příspěvků 28.10.20 19:32

Dobrý nápad, i když mě by asi stačila pro naše nějaká obyčejnější :palec:

Martakovarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.20 00:56

Holky já mohu doporučit opravdu pěkné náušnice a šperky ze dřeva. Prodávají je za opravdu dobrou cenu z internetového obchodu drevozivota. cz Dodání mají do 14 dnů, tak proto jsem je na Vánoce objednávala už teď.

stehana
73 příspěvků 29.10.20 13:58

No dobrý je že díky vládě budeme muset nakupovat dárky pouze přes internet, tak se člověk aspoň moc nenachodí…ale taky mám trošku vygumováno, vůbec nevím komu jaký dárek dát :zed:

Ivanamartinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.20 16:31

Přemýšlela jsem o nějakém erotickém dárku pro přítele, a pro sebe bych si chtěla koupit pěkné erotické prádélko. Kde nakupujete erotické pomůcky?

Gabrielagaba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.20 01:00

Doporučuji kupovat z větších sexshopů, kde mají kvalitní zboží. Jednou jsem si objednala noční sexy košilku, a to co mi přišlo by se nehodilo ani na vytření podlah… Pak jsem si objednala z většího sexshopu a přišla mi krásná pohodlná košilka z kvalitního materiálu za dobrou cenu

snowboy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.20 09:24
Tip na dárek

Já letos plánuju překvapit zážitkovým dárkem s vůní kávy
:potlesk: :mavam:

Gabrielagaba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.20 02:47

Dokážete nám tedy poradit i konkrétní obchod, odkud se vyplatí objednávat? Erotické pomůcky a prádélko?

Liskovamagda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.20 02:12

Pro sestru se mi podařil sehnat opravdu pěkný kousek pod stromeček. Koupila jsem ji batoh z pravé kůže z internetového obchodu qualitymodels. eu Za dobrou cenu jsem koupila opravdu luxusní batoh, do kterého se jí bez problému vše vleze.

SAPÍČEK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.20 14:31

Zdravím, já asi tento rok budu darovat nějaké starožitnosti, protože jsem si všimla, že se docelea všude na „marketplejsech“ na fb a různě začínají prodávat různé retro křesla a stolky například i od značky Halabala. To mne přimnělo k tomu, abych se zkusila podívat na nějaké antiky a různé podobné obchody tohoto rázu. Takže tolik k tomu, co budu darovat tento rok já :)

Polackovaiveta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.20 15:34
Vánoční dárek

Když nevím, jaký dárek mám někomu koupit, tak sázím na jistotu. Třeba takové hodinky jsou podle mě dárkovou klasikou. Pokud chceš být originálnější, koupila bych třeba chytré hodinky, které jsou v poslední době hodně oblíbené. Za sebe můžu doporučit stránku smartomat. cz, odkud docela často objednávám.

Váš příspěvek