Vánoční dárky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annamartinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.20 19:50
Vánoční dárky

Já už prostě nevím co každý rok pro blízké vymýšlet, tak jsem koupila pro dědu a babičku kožené peněženky. Chtěla jsem opravdovou kůži a pořídila jsem celokožené peněženky z webu kozena-penezenka. cz

Reakce:
Mmonis78
39 příspěvků 28.10.20 19:32

Dobrý nápad, i když mě by asi stačila pro naše nějaká obyčejnější :palec:

Martakovarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.20 00:56

Holky já mohu doporučit opravdu pěkné náušnice a šperky ze dřeva. Prodávají je za opravdu dobrou cenu z internetového obchodu drevozivota. cz Dodání mají do 14 dnů, tak proto jsem je na Vánoce objednávala už teď.

stehana
73 příspěvků 29.10.20 13:58

No dobrý je že díky vládě budeme muset nakupovat dárky pouze přes internet, tak se člověk aspoň moc nenachodí…ale taky mám trošku vygumováno, vůbec nevím komu jaký dárek dát :zed:

Ivanamartinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.20 16:31

Přemýšlela jsem o nějakém erotickém dárku pro přítele, a pro sebe bych si chtěla koupit pěkné erotické prádélko. Kde nakupujete erotické pomůcky?

Gabrielagaba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.20 01:00

Doporučuji kupovat z větších sexshopů, kde mají kvalitní zboží. Jednou jsem si objednala noční sexy košilku, a to co mi přišlo by se nehodilo ani na vytření podlah… Pak jsem si objednala z většího sexshopu a přišla mi krásná pohodlná košilka z kvalitního materiálu za dobrou cenu

snowboy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.20 09:24
Tip na dárek

Já letos plánuju překvapit zážitkovým dárkem s vůní kávy
:potlesk: :mavam:

Gabrielagaba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.20 02:47

Dokážete nám tedy poradit i konkrétní obchod, odkud se vyplatí objednávat? Erotické pomůcky a prádélko?

Liskovamagda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.20 02:12

Pro sestru se mi podařil sehnat opravdu pěkný kousek pod stromeček. Koupila jsem ji batoh z pravé kůže z internetového obchodu qualitymodels. eu Za dobrou cenu jsem koupila opravdu luxusní batoh, do kterého se jí bez problému vše vleze.

Váš příspěvek