Vánoční dárek pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radkaneherova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.21 17:32
Vánoční dárek pro dítě

Jaký dárek pro dítě mi doporučíte letos pod stromeček? Pro syna, kterému letos bylo 8 let?

Reakce:
Michalea5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.21 17:53

Mě se letos podařilo narazit na super dárek. Jelikož stavíme dům, tak syn chodí často s manželem na stavbu. Proto jsem mu objednala bagr na dálkové ovládání, který je plně funkční a opravdu dokáže bagrovat.

Radkaneherova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.21 20:12

Plně funkční znamená, že může normálně kopat? Jakož až tak se s tím dá hrát? Kolik ten bagr stál?

Lenickalenkalenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.21 22:30

Ahoj, můj syn si letos přeje nějaké ochranné vybavení, aby mohl kutit společně s tatínkem. Tak jsme s manželem sedli k internetu a narazili na tento super e-shop . Tam jsme mu koupili rukavice, helmu i super brýle, takže se má na co těšit. Manžel ho určitě pěkně zapřáhne! :mrgreen: :mrgreen:

Michalea5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.21 20:33

Ano, normálně si s tím dojede k hromadě písku a může kopat a nabírat. Je to obratné a dítě si s tím opravdu vyhraje. Podívejte se na stránky https://www.rcobchod.cz/…-P49532.html

Lajlalala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 18:10

Já opět vyberu na familium.cz, mají tam krásné věci.. atlas..vánoční hry

Gerta77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.21 09:22

Já nakoupím nějakou bio kosmetiku.. to dcera ocení

terezka tEREZA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 13:23

Ty jsi koupila tu hru „Kouzlo Vánoc“, na tom familium.cz?

Lajla Para
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.21 11:23

Jéé, to jsem včera koupila synovcům. Jsem moc zvědavá, jak se jim hra bude líbit

Popinak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 14:30

Neznáte někdo stránku familium.cz?

NikoleDoné
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 16:12

Kromě hraček jsem mu koupila i nové oblečení do školky. Tentokrát jsem nekupovala na co jsem zvyklá za pár kaček, ale něco mnohem kvalitnějšího. Narazila jsem na eshop tamaiti, kde mají moc pěkné a hlavně kvalitní oblečení.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu