Unavená po nemoci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janaklasterova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.22 19:54
Unavená po nemoci

Nemáte někdo recept náhodou, jak dát tělo zase dohromady po nemoci? Cítím se strašně unavená, po pár krocích mne strašně bolí svalstvo.

Reakce:
Miška4512
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.22 08:20

Na to existuje asi jediná rada. Pokud je to možné, vezměte si ještě pár dní dovolené a odpočiňte si. Někdy tělo prostě potřebuje delší pauzu. Případně kontaktujte lékaře a řekněte mu o svých zdravotních problémech. Rady na internetu vám asi moc nepomůžou. Já to mám v plánu taky. Přes svátky jsem marodila, pak jsem nastoupila do práce, ale pořád se cítím slabá. Jen co zpracuji roční hlášení za odpady 2021 , tak beru alespoň tři dny volna a odpočinu si. :)

Klarkaklary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.22 23:46

Já jsem prodělala koronu asi před 5 měsíci a strašně dlouho po tom jsem se prostě nemohla dát dohromady. Začala jsem tedy hledat přírodní cestu, jak bych se z toho mohla dostat vitamíny a tak podobně. Narazila jsem při tom na přírodní bylinnou tinkturu, která tělu dokáže pomoci se dát po nemoci fyzicky dohromady.

Janaklasterova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 17:33

Takže to vám pomohlo? Můžete mi poradit, kde bych to sehnala?

Klarkaklary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.22 22:31

Zotavit se rychle po této nemoci mi pomohlo pravidelné užívání tinktury https://www.litlolo.cz/…-e101466.htm opravdu na ni nedám dopustit. Celkově jsem u Litlolo nakoupila už spoustu vynikajících přírodních přípravků.

Váš příspěvek