Únava a bolesti svalů a kloubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lordweb24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.15 22:58
Únava a bolesti svalů a kloubů

Dobrý den,
pokusím se zde rozepsat veškeré mé příznaky za poslední měsíc. Mé problémy začaly zhruba 8.října, kdy jsem začal trpět nedodechnutím. Měl jsem svíravý pocit na hrudníku a velmi často jsem zíval. Asi co 5 minut. V noci při spánku mě pocit nedodechnutí nebudil. V klidu jsem spal. Při vyšší fyzické zátěži třeba běh 300 metrů, štípání dříví nebo běžné domácí práce např. vysávání koberce jsem tyto problémy nepociťoval. Tělo fungovalo jak mělo. I přesto jsem se rozhodl jít k doktoru, kde jsem byl dotazován na rodinnou anamnézu (bezvýznamná) a bylo mě natočeno EKG, které je v pořádku. Dostal jsem léky na úzkost, protože se blížil termín porodu mé partnerky 13.října. Když jsem si vzal lék na úzkost nepociťoval jsem žádnou úlevu. Úleva přišla až s porodem a narozením zdravé holčičky. Tím vše bohužel neskončilo. Asi týden po porodu jsem začal pociťovat píchání ve svalech ať už v lýtku, stehnu, předloktí či paži. Občas se do toho vložilo brnění prstů na obou rukách, kdy toto asi po 3 dnech samo od sebe přešlo. Mám doma domácí tlakoměr, kdy vždy tlak a tep jsou v normě. Tlak mám 130 na 80. Do toho jsem podstoupil krevní odběr na cholesterol a tuky, kdy výsledky jsou opět v normě. Nyní píchání ve svalech nahradila bolest kloubů. Kolenních, zápěstních, loketních. Dýchám již normálně. Asi 1 až 3. listopadu jsem měl žlutou stolici. Nyní vše v normě. Zkoušel jsem brát Hořčík a Calcium, kdy po užití Hořčíku se dostavil průjem. Co se týče životosprávy jím všechno. Nejsem omezen na určitý druh jídla. Pracuji na 24 hodinové směny. A to vždy 24 hod. směna, den volna, 24 hodinová směna a 5 dní volna. V průběhu měsíce září jsem si k těmto šichtám přibral ještě brigádu, kdy můj běžný týden vypadal takto. 24 hod. směna, den volna, 24 hod. směna, 8 hod. spánek, 12 hod. směna, 10 hod. spánek, 12 hod. směna, opět 10 hod. spánek a 12 hod. směna a poté třeba 2 dny čistého volna a opět daný cyklus dokola. Jediná změna, která snad stojí za zmínku, tak místo rozpustného kafe s mlékem a cukrem jsem začal pít po ránu tureckou kávu, kdy těchto hrnečků vypije max. 3 denně. Kouřím denně asi 10 cigaret, když jsem v práci na 24 hod. směně není problém občas vykouřit i dvě krabičky. Ke své osobě uvádím. Věk 28 let, výška 193 cm, váha 105 - 107 kg. V posledních dnech mě stačí, kdy vyběhnu schody do 1. či 2. patra a mé nohy jsou hrozně slabé. Cítím se jak po náročnějším sprintu. K obvodnímu doktoru jdu tak 1× za 2 roky a to vždy, když mám angínu. Jinak se s ničím neléčím a žádnou nemocí netrpím. Snad jsem se dost rozepsal a dokážete poradit. Děkuji moc.

Reakce:
Marctina77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.19 16:01

Našel by se tu prosím někdo, kdo by mi poradil co si koupit na bolesti svalů po sportu? A na klouby při větší námaze?

Petrsnaselovic
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.19 09:45

Máme doma v lékárničce nachystaný vždy perozin krém, který je 100% přírodní, a příjemně chladí, když si ho rozetřete na postižené místo, doporučuji vyzkoušet.

Marctina77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.19 11:59

Kupujete ho normálně v lékárně? Nebo ho někde speciálně objednáváte?

Rochade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.19 16:08

Pokud máte problémy z klouby doporučuji dlouhodobě brát Arthroplast. Na únavu svalů po sportu je zase výborný Vertera Aktiv Sport+

Petrsnaselovic
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.19 12:38

Když si to dáte do vyhledávače, tak uvidíte že ho můžete koupit hned v několika lékárnách, já jsem si ho objednával nejlevněji z nej-lekarna. cz

Olgapalecka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.20 17:44
Únava svalů a kloubů

Doporučuji tento balsam: https://medikobio.com/herbal-balsam/ jednoduše na něm není co vytknout!

Michales
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 00:44

I za bolesti kloubů a svalů může někdy dlouhodobá únava. Proto jsem začal řešit příčinu a začal jsem volnějším životním stylem. To mi však úplně nepomohlo, tak jsem vyzkoušel kratom doporučený od kamaráda https://www.kratomlevne.cz/ Dokázal mě uklidnit, přivézt na jiné myšlenky. Jsem více odpočatý a stačí mi mnohem méně hodin spánku

Janaveverkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.22 23:01

Pravidelně chodím k doktorovi a poctivě beru i prášky, které mi předepisuje. Přes to všechno se ale pořád bolestí kloubů nemůžu zbavit… Co vám pomáhá zbavit se opravdu bolestí kloubů?

Petrakolarova88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.22 00:41

Já měla problém s bolestí kolen. Někdy jsem nemohla ani pořádně jít ze schodů a poskakovala jsem s bolestí dolů. Dcera mi koupila laserový přístroj proti bolesti kolen, který jsem začala pravidelně používat. Jsem ráda, protože jsem se bolestí zbavila a teď chodím bez problémů. Funguje to daleko líp než nějaké mastičky nebo doplňky stravy.

Janaveverkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.22 00:06

Jak ten přístroj proti bolesti kolen funguje? Bylo to drahé si ten přístroj pořídit?

Petrakolarova88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.22 11:16

Funguje na základě laseru a vibrací. Kdybych to neměla vyzkoušené, že mi pomohlo tak bych to nedoporučovala, ale jsem opravdu spokojená https://www.kingrayshop.cz/…len-kneecare Ten pocit, když se můžete pohybovat bez bolestí je parádní.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu