Syndrom únavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Sabina_8586
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.20 21:00
Únava

Ahoj, máte někdo zkušenost s vitamínovým komplexem LifePak ? Kamrádka si ho objednala, protože je dost unavená a mě by se také hodil, tak by mě zajímalo, jestli s ním má někdo zkušenosti? Sice jsem si na internetu přečetla zkušenosti s tímto přípravkem, ale zajímaly by mě další.

EditkaP
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.20 17:55

Dobrý den, to je přesně jako bych četla o sobě. Zhruba rok po porodu na mě přišla tak šílená únava, že jsem nemohla vůbec nic. Ráno jsem se nemohla ani vyhrabat z postele a do toho všude zkoumající energická bomba (můj syn). Nedokázala jsem se o něj ani postarat. Najmula jsem si https://krystalclean.cz/ na úklid (péči o domácnost jsem nedávala vůbec) a koupila jsem si Bachovky. Teď už je to po roce a půl trochu lepší, ale stejně to není ono. Jsem pořád vyčerpaná.

Simoneta11_11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.21 13:37

Doporučuji vyzkoušet magnezium. Taky ho beru, hlavně když se cítím unavená a ve stresu, když je na mně vyvíjen psych. tlak

Novakovazlata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 00:34

Magnezium není vůbec špatná věc to určitě ne. Někdy tělu může chybět hořčík. Pokud však jeho doplnění nepomáhá, tak jako to bylo u mě, tak je tu ještě cesta vyzkoušet přírodní povzbuzení. Dělám si čaj z kratomu https://www.kratomlevne.cz/ , ten mě dokáže rychle dobře nastartovat.

Formela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.21 09:20

Ahoj, poku mohu radit, tak mě osobně pomohl tento doplněk stravy https://www.simplebiotix.cz/. Musím teda íct, že jsem toho zkusila opravdu hodně, ale až tento doplněk mi pomohl. Čili ten doporučím já.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek