Syndrom únavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Sabina_8586
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.20 21:00
Únava

Ahoj, máte někdo zkušenost s vitamínovým komplexem LifePak ? Kamrádka si ho objednala, protože je dost unavená a mě by se také hodil, tak by mě zajímalo, jestli s ním má někdo zkušenosti? Sice jsem si na internetu přečetla zkušenosti s tímto přípravkem, ale zajímaly by mě další.

EditkaP
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.20 17:55

Dobrý den, to je přesně jako bych četla o sobě. Zhruba rok po porodu na mě přišla tak šílená únava, že jsem nemohla vůbec nic. Ráno jsem se nemohla ani vyhrabat z postele a do toho všude zkoumající energická bomba (můj syn). Nedokázala jsem se o něj ani postarat. Najmula jsem si https://krystalclean.cz/ na úklid (péči o domácnost jsem nedávala vůbec) a koupila jsem si Bachovky. Teď už je to po roce a půl trochu lepší, ale stejně to není ono. Jsem pořád vyčerpaná.

Simoneta11_11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.21 13:37

Doporučuji vyzkoušet magnezium. Taky ho beru, hlavně když se cítím unavená a ve stresu, když je na mně vyvíjen psych. tlak

Novakovazlata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 00:34

Magnezium není vůbec špatná věc to určitě ne. Někdy tělu může chybět hořčík. Pokud však jeho doplnění nepomáhá, tak jako to bylo u mě, tak je tu ještě cesta vyzkoušet přírodní povzbuzení. Dělám si čaj z kratomu https://www.kratomlevne.cz/ , ten mě dokáže rychle dobře nastartovat.

Formela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.21 09:20

Ahoj, poku mohu radit, tak mě osobně pomohl tento doplněk stravy https://www.simplebiotix.cz/. Musím teda íct, že jsem toho zkusila opravdu hodně, ale až tento doplněk mi pomohl. Čili ten doporučím já.

TheTheresa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 07:15

No a kde jsi ten simplebiotix koupila? On se objednává na jejich stránkách, že? No a jak dlouho jsi ho brala, než jsi pozorovala účinky?

Marriannna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.21 16:02

Nemáte vyzkoušené doplňky z funkčních hub? Hrozně by mě zajímalo jestli to někomu pomohlo.

rger6615
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.21 21:45

Ahoj, zkoušel jste někdo CBD olej? Já na něj nedávno narazila na tomto webu: https://budibi.cz/…soustredeni/ — vypadá to fakt dost slibně. Je to čistě přírodní látka, která právě podporuje energii, tlumí úzkost a deprese a podobně. Asi vyzkouším.

AnnyMalia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 20:53

Jo, zkoušela jsem snad už všechno. Ale teď jsem si koupila ten simplebiotix, tak jsem zvědavá, jak pomůže. Ale fakt potřebuju už nakopnout, tak snad jsem se trefila.

Beatttka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.21 16:08

Ahoj, já si také už pomalu myslela, že mám spánkový syndrom.. pak mi lékařka řekla, že mám nedostatek vitamínu C a že si mám koupit doplněk stravy, tak jsem si koupila Imunohelp z naturevia.cz a citím se o mnoho líp.

Alzbetakepeckova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.21 23:51

Snažila jsem se se sebou něco dělat. Byla jsem pořád podrážděná a bez energie. Denně jsem pila několik šálků kávy a to mi hodně zakolísalo s tlakem. Teď jsem si začala pravidelně kupovat přírodní organický kratom https://kratomlevne.cz/ , který mne dokázal zbavit špatných nálad a dokáže mne nakopnout tak, že mám přes den dostatek energie.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek