Ucpaný sprchový kout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrasekv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.21 15:45
Ucpaný sprchový kout

Dobrý den, řešil jste už někdo v Praze problém ucpaného sprchového koutu, který nejde protáhnout? Koho na to třeba zavolat nebo co s tím dělat?

Reakce:
Lukasmiric
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.21 11:19

Dlouho jsem se snažil odpad v domě protáhnout svépomocí, ale nakonec se mi to také nepodařilo a musel jsem na to najít v Praze firmu, která se na to specializuje. Měl jsem štěstí, protože jsem narazil na firmu, kde jsem se rychle domluvil a protáhnout odpad pro ně byla opravdu hračka.

Petrasekv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.21 22:32

Která firma z Prahy to dělala? Nemáte na ně ještě prosím někde náhodou kontakt?

Lukasmiric
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.21 00:08

Našel jsem si na to firmu https://www.acnkanalizace.cz/ , která dokázala hlavně rychle přijet. Mají totiž dokonce i havarijní službu. Mám na ně ještě číslo 602 250 290, kde jsem se domluvil na termínu realizace. Na stránkách mají i ceník a na Prahu mají perfektní ceny.

Janagaborova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 16:48

Měla jsem problém s odpadem v koupelně docela dlouho, ale pořád to tam nějak odtékalo a fungovalo. Jednoho dne to však už úplně přestalo a já jsem to musela začít rychle řešit. Vyřešit se mi to podařilo díky firmě https://cistenikanalizacevpraze.cz/ , který v Praze i v okolí Prahy dokáže rychle reagovat a dokáží kanalizaci protáhnout i rychle opravit.

Váš příspěvek