Ucpaný sprchový kout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrasekv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.21 15:45
Ucpaný sprchový kout

Dobrý den, řešil jste už někdo v Praze problém ucpaného sprchového koutu, který nejde protáhnout? Koho na to třeba zavolat nebo co s tím dělat?

Reakce:
Lukasmiric
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.21 11:19

Dlouho jsem se snažil odpad v domě protáhnout svépomocí, ale nakonec se mi to také nepodařilo a musel jsem na to najít v Praze firmu, která se na to specializuje. Měl jsem štěstí, protože jsem narazil na firmu, kde jsem se rychle domluvil a protáhnout odpad pro ně byla opravdu hračka.

Petrasekv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.21 22:32

Která firma z Prahy to dělala? Nemáte na ně ještě prosím někde náhodou kontakt?

Lukasmiric
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.21 00:08

Našel jsem si na to firmu https://www.acnkanalizace.cz/ , která dokázala hlavně rychle přijet. Mají totiž dokonce i havarijní službu. Mám na ně ještě číslo 602 250 290, kde jsem se domluvil na termínu realizace. Na stránkách mají i ceník a na Prahu mají perfektní ceny.

Janagaborova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.22 16:48

Měla jsem problém s odpadem v koupelně docela dlouho, ale pořád to tam nějak odtékalo a fungovalo. Jednoho dne to však už úplně přestalo a já jsem to musela začít rychle řešit. Vyřešit se mi to podařilo díky firmě https://cistenikanalizacevpraze.cz/ , který v Praze i v okolí Prahy dokáže rychle reagovat a dokáží kanalizaci protáhnout i rychle opravit.

Katkasmehlova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.22 00:57

Nemáte někdo náhodou přehled nebo návod na to, jak vyčistit dno sprchového koutu, které má rýhy a v těch rýhách je špína, kterou já nemohu dostat ven? Už celkem i přemýšlím o tom, že bych sprchu kompletně vyměnila…

DanielaSo
127 příspěvků 19.5.22 12:44

Zažila jsem to a už bych to nikdy znova nechtěla řešit.

Radekcrha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.22 10:13

Není to zase tak špatný nápad, protože jestli tam máte rýhy, tak to se bude čistit jen velmi těžko. Pokud budete měnit celou sprchu, tak doporučuji koupit novou sprchovou vaničku z kvalitní smaltované oceli, kterou nikdy nepoškrábete.

Katkasmehlova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.22 01:38

Dělají se takové odolné? Já jsem si právě říkala, abych to nevyměnila a nebylo to za chvíli to stejné…

Radekcrha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.22 01:36

Dělají se takové odolné, můžete se podívat https://www.kaldewei.cz/…duct/zirkon/ . Kupoval jsem ji od tohoto německého výrobce, který vše dělá ze 100% recyklovatelné smaltované oceli, která je odolná proti mechanickému poškození, ale také si drží stálou barvu. Určitě doporučuji se na stránky podívat, najdete tam kompletní informace.

Váš příspěvek