Ucpaný odpad ve vaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karlovec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.21 10:46
Ucpaný odpad ve vaně

Zdravím, vyzkoušel jsem na ucpanou vanu snad už úplně všechno, krtka, zvon, ocet, vřelou vodu, instalatérské péro, ale nic z toho nepomáhá. Co s tím? Musím kvůli tomu vybourat odpad ze země v koupelně?

Reakce:
Vojtechsed
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.21 10:13

Raději bych ještě zkusil odborníky, byl jsem ve stejné situaci v Praze v domě, zavolal jsem odbornou firmu, která na to má takovou mašinu, kterou odpad protáhla do hodiny. Vše v čistotě, nikde žádný nepořádek a odpad zase bez problému funguje.

Karlovec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.21 00:28

Máte na ně někde prosím ještě kontakt?

Vojtechsed
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.21 08:55

Ano, řešil jsem to s firmou https://www.acnkanalizace.cz/ , která přijela po zavolání opravdu rychle. Odpad odtékal zase pěkně během pár minut.

Sabčakonečná
6 příspěvků 30.6.21 16:15
Ucpaný odpad ve vaně

Ucpaný odpad bývá velice častým problémem a to nejenom ve vaně. U nás je to i velice často i v umyvadle v koupelně. Mám výbornou zkušnost s firmou https://www.instalaterpraha.eu/, mají i havarijní službu.

Marcelapekarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.22 22:30

Já jsem se snažila vanu pročistit opravdu dlouhou a zkoušela jsem na to všelijaké chemické přípravky, ale nic z toho nefungovalo a odpad pořád zlobil. Po dlouhém snažení jsem si na to našla hodinového manžela v Ostravě https://hodinovymanzelostravacz.cz/ , který to vyřešil během 10 minut.

Váš příspěvek