Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.18 20:18

@Wajty dekuju :) :srdce:

Vehverka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.18 20:12
@Dapana píše:
Vehverka,,,dobrý den, vy jdete na opku 11.4.a já se ten samý den konečně dočkám konzultace, i čekací doba na opku je tedy delší, ale to už bude lepší čekání než ten půlrok před konzultací, ale i já se teším, že začnu znovu, jinak a lip, přeji hodně štěstí ZX :mavam:
:mavam: No já si na začátku říkala, že je to dlouhá doba, to čekání, a nakonec to tak rychle uteklo. Teď jen aby vyšetření žaludku dopadlo dobře a jde se na to. Nebojte i vám to uteče ani nebudete vědět jak :mavam:
Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.18 13:18

Jupii tak jsem doma rano mi udelali rentgen a pustily me ale nevim co jist je to sila i tvaroh ovocnej me tlaci rozredenej mlikem my ta vodova dieta poleze za 14dnu asi i usima :(

TUBKA
26 příspěvků 8.3.18 13:47
Matekri

DOBRÝ DEN TAK BRZY DOMA? JAK BYLO JE VELKÁ BOLEST? A TAM VÁM NIKDO NEŘEKL CO MÁTE JÍST JEJ. PŘEJI BRZKÝ UZDRAVENÍ :mavam:

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.18 15:16

No pondeli nastup utery operace streda jip a ctvrtek rentgen a domu rekli ale jen vseobecne vyvary nutridrinky a co protece skrze vidlicku uz ted po tech 4dnech mi to teče i usima :( bolesti prvni den silene jsem se citila jak po porodu ted uz je to lepsi ale doma velkou podporu nemam ze kdybych jedla to co musim ted zhubnu i bez operace a zbytecne jsem do sebe nechala rezat :(

Magdaléna (magdasek)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.18 15:35
Super tělo

Takový názor mají aji u mně doma. Stačí prý nežrat a více se hejbat. Já sito ještě pořádně rozmyslím. Můžu jít na to až za rok, po té moji trombóze. Ta operace je fakt drsná. Nebojte bude to dobré.

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.18 17:08

Poradte co do zaludku krom vyvaru jogurtu nebo ochucenyho mlika mam doma porad hroznej pocit hladu a neumim jsi predstavit tohle min jeste 14dnu jen na vode myslela jsem ze clovek nebude mit potom vsem vubec pocit hladu potom vyvaru mi akorat skrunda v zaludku jeste vic

TUBKA
26 příspěvků 9.3.18 10:27
Matekri

DOBRÝ RÁNKO TO TAK MOC BOLELO UF A NĚCO OD BOLESTI VÁM BYLO PODÁNO? KDYŽ TO ČTU TAK ČLOVĚK ABY SE BÁL DO TOHO JÍT. A CO VÁHA JDE DOLŮ POMALU ŽE. URČO TU PORADÍ CO TO MAJÍ ZA SEBOU WAJTY JE MOC FAJN ODPOVÍDÁ TU MOC FAJN ŽENA. ALE ŠLA JSTE BRZY DOMŮ CELKEM. PŘEJI KRÁSNÝ DEN A PEVNÝ NERVY. NE KAŽDEJ DOKÁŽE ZHUBNOUT OMEZENÍM JÍDLA BOJUŽEL SE TO NEMUSÍ ZADAŘIT PAK UŽ JEDINĚ OPERACÍ MĚJTE SE FAJN :) :) :kytka: :kytka:

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.18 13:06

Bolesti prvni den hruza ale davali mi kapacky na bolest vaha zatim o nicem jsem teprv v utery po zakroku ale to omezeni uz mi leze i usima jen vyvary a caj je silenost ze mi chlap rika ze jsem blba ze kdybych tohle jedla i bez ooerace zhubnu i bez ni :(

TUBKA
26 příspěvků 9.3.18 17:47
Matekri

TO JE MI LÍTO. ŽE DOMA MÍSTO POVZBUZENÍ JE SPÍŠ VYČÍTÁNÍ TO JÁ MÁM PODPORU DOMA MÁM OMEZENÍ V DIETÁCH TAKŽE BUDU RÁDA KDYŽ SE PODAŘÍ TOHLE. A BYLO VŠE OK STAROST V NEMOCNICI? KDYŽ SI ŘÍKÁ NĚKDO O INJEKCI NA BOLEST NEBYL PROBLÉM ASI. NO URČO SE VŠE OBRÁTÍ V DOBRÉ A PAK JEN MÁVNETE RUKOU AŽ BUDE VÁHA TAM KDE CHCETE VY PĚKNÝ VEČER A ODDDECHUJTE :mavam:

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.18 08:45

Ja byla ve vojensky v Praze a přístup super a kapacky na bolest to mi davali automaticky

Magdaléna (magdasek)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.18 09:12
Super tělo

Mohla bych se vás zetptat Matekri při jaké váze jste šla na tu operaci a kolik už mate dole? Děkuji za upřímnost. Já mám teďka 108kg.

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.18 10:37

V pondeli s nastupem do nemocnice jsem mela 107.5kg a ted mam po tydnu 104kg :( jen o caji a vyvarech :(

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.18 07:17

Dobre rano :) po opce jsem taky dostala kapak od bolesti. Je pravda ze me ni nebolelo jen jedna jizvicka a to jsem zjistila kdyz jsem si na jip-ce sedla na postel druhy den :,( celou dobu jen na caji a den pred odchodem vyvar. Doma jsem si koupila actimel cisty podle rady sestry. jinak i decke presnidavky. Byla jsem na opce v Ostrave na fifejdach kde byli super. Segra rikala ze je tam jeden doktor co mi rekne a co kdyz to zase prejite a budete tu zbytecne? Mela jsem stesti a nekdo takovy tam nebyl. Az se vam dari a rychle se vse hoji

Magdaléna(šmajdík)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.18 11:22
Super tělo

Tak já narazyla asi na toho samého, co vaše sestra v té Ostravě. TO samé říkal aji mně, že se dá ten žaludek zase přejíst. Uvydím možná také půjdu, ale až v Listopadu. Ještě nejsem rozhodnuta na 100%, skusím to zatím nějak sama. A pokat to bude pořád stejné, tak půjdu do toho. Nebojte ta kpůjde dolů ta váha-sliboval 30kg aspon mně to říkal. že se prý tak hubne.

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.18 12:39

Muzu se zeptat po jake dobe jste videli nejake vysledky ja jsem z toho nervozni jsem tyden po tubu a zatim ani ne 3kg dole :( na to ze jsme jen o vode a vyvaru to cloveka moc nenakopne díky

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.18 23:04

Ja budu mit v utery 6 tydnu po opce a mam dole 13kg. Vaha se mi zase zastavila a ne a ne z vahou dolu :( ale sestra je po plikaci zaludku a rika ze je to dobry tak uvidime

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.18 15:37

Aha to je teda bida to jsem zhubla i sama pred operaci 10kg za mesic :( jsem z toho krapet nervozni :(

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.18 04:51

Ja jsem nesla s tak vysokou vahou na opku 91kg
A k tomu trpím zacpou taky zadny pohyb v mrazech, protoze mam malou dceru.

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.18 07:04

Ja mela 107.5kg pred no tak snad se to zacne hybat at neni cela operace k nicemu

dapana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.18 10:54

Pro vi-va, dobrý den, píšete, že na opku jste šla s váhou 91kg, mohu se zeptat jestli konzultace bez problémů když vaše bmi není tak vysoké? Moc předem děkuji za odpověď a přeji hezký den :mavam:

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.18 20:58

Merim 155cm a mela jsem vysoky tlak a taky jsem mela problem s kyclema. Leky na tlak mi nedelali vubec dobre. Konzultace byla v poradku

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.18 21:00

Mbi jsem mela 37,9

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.18 21:00

Mbi jsem mela 37,9

dapana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.18 08:15

Pro vi-va, moc děkuji za odpověď, konzultace mě teprve čeká, tak trochu obavy jsou, také beru na tlak dva prášky denně a k tomu štítná žláza, tak snad vše klapne, diety už na mne nějak nefungují, vždy JoJo efekt :(

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.18 09:19

A kam jdete na opku?

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.18 09:24
Dapana

Napis te mi na email vi-va@seznam.cz

TUBKA
26 příspěvků 15.3.18 14:59
Matekri

DOBRÝ DEN UŽ JE VÁM LÍP SNAD ANO A CO VÁHA POSUN UŽ JE NĚJAKÝ SMĚREM DOLŮ? NO KDYBY ČLOVĚK PO OPCE MĚL ZŮSTAT STEJNEJ TAK ZBYTEČNÁ OPERACE. PŘEJI JEN TO NEJLEPŠÍ A PĚKNÝ DNÍK :dance:

Wajty
44 příspěvků 21.3.18 18:10

Tak dnešní kontrola po operaci 7/12 2017 dopadla na výbornou. Dole 23 kg, ale hlavně perfektní výsledky hodnot jako cukr, močovina, cholesterol, minerály atd. A skvělé výsledky -25 kg mají i moje spolubojovnice z pokoje. Takže opravdu božský den :potlesk: :potlesk: :potlesk:

TUBKA
26 příspěvků 21.3.18 18:37
WAJTY

NO TAK TO VELKÁ GRATULACE A UŽ JE TA VÁHA FINÁLNÍ? NEBO TO JEŠTĚ MŮŽE JÍT NÍŽ. PAK SE DRŽET ASI S JÍDLEM ŽE A DÁ SE TATO OPERACE PŘEJÍST JAKO. ŽE BY SE ŽALUDEK ROZTÁHL? JE MOC FAJN KDYŽ HODNOTY JDOU DOLŮ A ČLOVĚK SE CÍTÍ SKVĚLE. ZÁVIST TEDA A JEN TAK DÁL A HLAVNĚ HODNĚ KLIDU A ZDRAVÍČKA PŘEJI A HEZKEJ VEČER :pankac: :mavam:

Wajty
44 příspěvků 21.3.18 20:27
@TUBKA
@TUBKA píše:
NO TAK TO VELKÁ GRATULACE A UŽ JE TA VÁHA FINÁLNÍ? NEBO TO JEŠTĚ MŮŽE JÍT NÍŽ. PAK SE DRŽET ASI S JÍDLEM ŽE A DÁ SE TATO OPERACE PŘEJÍST JAKO. ŽE BY SE ŽALUDEK ROZTÁHL? JE MOC FAJN KDYŽ HODNOTY JDOU DOLŮ A ČLOVĚK SE CÍTÍ SKVĚLE. ZÁVIST TEDA A JEN TAK DÁL A HLAVNĚ HODNĚ KLIDU A ZDRAVÍČKA PŘEJI A HEZKEJ VEČER :pankac: :mavam:

No mám před sebou ještě pořádnou porci 30kg. Teď mám 110/168cm. Tak uvidím kam to bude možný, ale nehrotím to. Až to bude pod 100, budu v sedmém nebi. Snad se to přejíst nedá, když se dodržuje objem stravy.

TUBKA
26 příspěvků 22.3.18 16:15
WAJTY

DOBRÉ ODPOLEDNE I TAK JE TO FAJN PŘECI KDYŽ TO JDE POSTUPNĚ DOLŮ NIKDY NEJDE VŠE HNED JAK BY ČLOVĚK CHTĚL. HLAVNÍ JE ZDRAVÍČKO OSTATNÍ PŘIJDE SAMO TAK DRŽÍM PĚSTI A TO SEDMÉ NEBE BUDE KRAÁSNÝ DEN S ÚSMĚVEM PAPA :mavam:

zuzu2č
9 příspěvků 23.3.18 08:52

Ahoj :mavam: moc ráda bych se k vám přidala úplně náhodou jsou skupinu objevila a jsem moc ráda… Operace mně čeká 16.4 a čím více se to blíží tím více je :,( :,( obav… Lékař mi vše suprově vysvětlil, ale pořád je nějaké kdyby…

TUBKA
26 příspěvků 23.3.18 17:46
ZUZU

PĚKNÝ PODVEČER TAK PŘÍPRAVA NA OPERACI CO TĚŠENÍ NEBO STRACH? URČITĚ VŠE DOBŘE DOPADNE A KAM NA OPERACI? ČLOVĚK MUSÍ KOUKAT VPŘED A CHMURNÝ MYŠLENKY HODIT ZA HLAVU ŽIVOT JE PŘECI PĚKNÝ PAPA :mavam:

zuzu2č
9 příspěvků 24.3.18 07:36

:D Ahoj TUBKA děkuji za povzbuzení…Je to i těšení i strach… Jdu do Valašského Meziříčí.. Právě mám i chvilky kdy koukám vpřed a těším se až to budu mít za sebou… Pořád si říkám, že do 16 to už uteče, ale nějak se mi to stále vleče… :-)

TUBKA
26 příspěvků 24.3.18 10:06
ZUZU

DOBRÝ RÁNKO VE VALAŠSKÉM? NEBO VELKÉM MEZIŘÍČÍ? HLAVNĚ MYSLET POZITIVNĚ JE URČITĚ TĚŽKÝ NEMYSLET NA TAK VELKOU OPERACI. ALE NIC JINÉHO UŽ NEJDE KDYŽ SE ČLOVĚK ROZHODNE. ANO MYSLET NA TO AŽ SI OBLEČEME PĚKNÝ VĚCI CO NA NAŠE TĚLA NĚJAK NEŠLA TO JE KRÁSNÁ MYŠLENKA NEBO NE PĚKNEJ VÍKENDEK PAPA :potlesk: 8o

zuzu2č
9 příspěvků 25.3.18 07:44

@TUBKA Určitě krásná myšlenka, že jsi konečně obleču co chci a co se mi líbí… A né pořád dokolo jenom to so čeho vlezu a a ještě aby to zakrylo špečky.. :lol: A ty jsi na operaci byla jestli se můžu zeptat?? A popř. jaké pocity jak to probíhalo.. :think:

TUBKA
26 příspěvků 25.3.18 11:17
ZUZU

DOBRÝ DOPOLEDNE JEŠTĚ NE POŘÁD HLODÁ ČERVÍK, ALE TEN POCIT OBLÍKÁNÍ SI OBLEČENÍ CO PADNE JE SUPER. UŽ DLOUHO JSEM SI NIC NEKOUPILA TAK TO V HLAVĚ ŠROTUJE A ZÁVIDÍM TĚM CO UŽ JSOU PO OPERACI. A NO TY ŠPÍČKY SOU POTVORY LEZOU VEN A NECHCOU SE SKOVAT. ZATÍM KRÁSNÝ DEN PAPA :nevim:

zuzu2č
9 příspěvků 3.4.18 07:43

Moc prosím je nějaká FB skupina do které se můžu přidat k vám?? Děkuji

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.18 13:16

Prosim prosim o radu zacinam byt uz zoufala nebyl by nekdo tak moc hodny a nenapsal nebo nezkopiroval mi jidelnicek po tubu pri prechodu na normalni stravu jim uz normalne i kdyz jako vrabcak v pidi porcich a vaha mi bud stoupa nebo stoji uz 3tydny na jednom miste coz mi prijde silene dlouho abych vedela co je spatne nebo od ceho se odrazit v momentě co jsem sekla s vyvary mi jde vse zpet nahoru a to mam dole teprv 7kg moc dekuju za pomoc a rady v nemocnici mi rekli po telefonu že po chirurgicke strance tam problem nebude tot vse uz se i doma nevyhnu poznámkam od mamy a manzela ze mi to říkali ze je to cele k nicemu :(

xxvladka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.18 00:11
Zuzu

Zuzu
Nastupuju v pondělí do Valašského Meziříčí taky na tubu. Mám strach, ale uz se zároveň těším :)

zuzu2č
9 příspěvků 5.4.18 07:11

Jé tak to jdeš o týden dříve jak já.. Alespoň už to budeš mít za sebou tak dej vědět co a jak… A co predoperacní všechno v pohodě… Toho se taky trochu obávám ať je vše ok.. Jinak držím palce.. :D

Příspěvek upraven 05.04.18 v 07:13

zuzu2č
9 příspěvků 5.4.18 07:11

Jé tak to jdeš o týden dříve jak já.. Alespoň už to budeš mít za sebou tak dej vědět co a jak… A co predoperacní všechno v pohodě… Toho se taky trochu obávám ať je vše ok.. Jinak držím palce.. :?

xxvladka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.18 17:13

Děkuji, predoperacni v pořádku, tedy alespoň říkal dr. Jsem nervózní, bojim se :?

zuzu2č
9 příspěvků 8.4.18 17:19

Neboj bude dobře já se taky bojím, ale co už.. A musela si něco shodit dolů… :)

zuzu2č
9 příspěvků 8.4.18 17:20
@xxvladka píše:
Děkuji, predoperacni v pořádku, tedy alespoň říkal dr. Jsem nervózní, bojim se :?

A na predoperacní si byla tam?? Můžu soukromou zprávu..

xxvladka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.18 21:16

Zuzu2č nejsem registrovana, co messenger, nebo Viber?
Dnes jsem po operaci, v tuto hodinu je uz lip, tak doufám, ze to pujde jen k lepšímu ????

zuzu2č
9 příspěvků 10.4.18 21:23

Klidně messeger nebo viber jsem Zuzka Janošek Podmolová

Příspěvek upraven 13.04.18 v 07:12

TUBKA
26 příspěvků 12.4.18 13:08
OPERACE

DOBRÉ ODPOLEDNE JAK JE PO OPERACI BOLELO MOC? HLAVNĚ OPATRNĚ PO OPCE ODPOČÍVAT KRÁSNEJ DEN PLNÝ SLUNÍČKA :potlesk: :palec:

Vehverka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.18 18:13
Už mám po

Tak už mám po tubu.Byla jsem v Mostišti a lékař i sestřičky skvělí. Trochu jsem si to protáhla-o den. Prosakovalo mi okolo drenu, což pan doktor druhý den zašil. Jenže ztráta krve a teplota, mě donutili si dýl poležet a dát se do kupy. Včera mě pustili a manžel mi dne odpoledne uvařil výborný hovězí vývar-to byla lahoda.Ten nemocnicní čaj mi lezl i ušima. A doporučuji dávejte si radši neslazený, pro mě byl snesitelnějsí. No a dnes hledám další recepty abych ty 4 týdny na vývarech přežila. A ženy opět si pripomínám jaké to je přebalovat minčo co je na mlíčku a čaji, to jde samo :lol: :lol:
Tak držet palce. Já za pobyt tam sundala 5 kilo ;)

Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Další »
Váš příspěvek