Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.18 17:22

Dekuji :)

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.18 17:22

Dekuji :)

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.18 20:11

Ja jsem stastna jako blecha ze mi uznali vsechny vysetreni z Iscaru a jdu 5.3. nastup a 6.3.operace na jednu stranu se bojim ale i tesim na zmenu i kdyz to nebude jeste asi jednoduchw a bude to i s operaci boj na dlouhé lokte

Magdaléna(šmajdík)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.18 10:51

Jak dlouho jste čekala na ten zákrok, od jejích vstupní kontroly? Já jdu na ní 19.2 tak jsem zvědavá kdy já budu na řadě. Ale já jdu ten zákrok do Ostrava. Děkuji

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.18 15:27

Poprve jsem tam sla 29.1. 2018 ale mela jsem vsechny vysetreni jiz z iscaru tak jsi jen vyzadali papiry dodelali mi rentgen a dali termin

Dapana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.18 15:54

,,,prosím, je tu někdo kdo byl v poslední době na konzultaci v Mostišti? Zajímá mě jaká je asi čekací doba na opku po konzultaci. Děkuji

Wajty
44 příspěvků 6.2.18 17:00
@Vi-va píše:
Vladislava vasickova

nemůžu vás najít je tam toho jména asi 10 lidí. Napište mi na email u mého jména

TUBKA
26 příspěvků 7.2.18 14:06
VIVA

PĚKNÝ ZASNĚŽENÝ DEN JAK JE VÁM UŽ LÍP SNAD ANO A BOLESTI POŘÁD MÁTE? JÁ STÁLE ZVAŽUJI, ALE KDYŽ ČTU JAK JSOU TU VŠICHNI NADŠENÍ JAK HUBNOU ZÁVIDÍM. PŘEJI BRZKÝ UZDRAVENÍ A KRÁSNÝ DEN :mavam:

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.18 19:52

Mohla bych vas tez moc poprosit o pridani jsem na fc jako Martina Mata a na operaci jdu 5.3.2018

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.18 21:27

Vi-va@seznam.cz

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.18 21:28

Uz to je lepsi ale porad poboliva. dekuji

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.18 21:28

Uz to je lepsi ale porad poboliva. dekuji

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.18 21:29

@Wajty jsem tam na fotce mezi dvema auty

TUBKA
26 příspěvků 10.2.18 10:10
Vi-va

DOBRÝ RÁNKO JAK SE VEDE JAK TO ZVLÁDÁTE BOLEST UŽ POLEVILA A CO VÁHA JDE UŽ NĚCO POZNAT? PĚKNÝ VÍKEND A HODNĚ ZDRAVÍČKA :mavam: :mavam:

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.18 21:13

Dobrý vecer???? zitra jdu vytahovat stehy a uz to neboli :D mam 10kg dole. Ja to ma sobe nevidim ale ostatni ze mi pada bricho a zhubla jsem v obliceji

Magdaléna (magdasek)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.18 13:10

Za jakou dobu těch 10 kg?

Parasinea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.18 13:25

Parasinea je dobrý :andel:

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.18 05:10

10kg za 2 tydny ale ted se vaha ani nehne. Je pravda ze jsem ted nebyla par dnu na wc. Tak uvidime

Magdaléna (magdasek)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.18 08:35
Super tělo

Super, jsem pak zvědavá na sebe. V Po jdu teprve na vstupní kontrolu a jdu do Ostravy.

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.18 09:27

Tak tech prvních 14dnu je asi vubec nejúčinnějších kdyz je člověk jen o vodě a defakto nesmi vubec nic me to ceka 5.3. ve Vojensky nemocnici u pana prof. Kasalickeho

Magdaléna (magdasek)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.18 15:51
Super tělo

Vždy ze začátku se zhazuje rychleji a pak to jde strašné pomalu.To neva ale hlavně ať je to na celý život. Pořád bojuji s nadváhou. Držím. Vám palce a budu na vás myslet v tom Březnu :potlesk:

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.18 22:05

Drzim pesti at to mate co nejdriv za sebou :)

Sisi38
2 příspěvky 17.2.18 01:18
Operace

Zdravím, mám dotaz.24.1.2018 jsem podstoupila všechny vyšetření(gastro..sono, odběry, psycho…).Za jak dlouho se mi můžou ozvat rozhodnuti zda půjdu na zákrok. Děkuji za odpověď..( Ostrava-Vítkovice) :

Magdaléna (magdasek)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.18 08:22
Super tělo

Dobry den, byla jste už u ních na vstupní kontrole? Já jdu v Po tam poprvé. A ty vaše vyšetření nesmí být moc staré.

Sisi38
2 příspěvky 17.2.18 16:52
Operace

Zdravím, jak píší byla jsem na vyšetření. Bylo mi řečeno, že se mi uzvou přímo z chirurgie, ale neřekli kdy.24.2 to bude měsíc 2 :think: :mavam:

Magdaléna (magdasek)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.18 19:09
Super tělo

A prosím, kde jte mněla podstoupit tu operaci.Aji já jsem sama zvědavá jak dlouho budu nato čekat. Poprvé jdu na pohovor v Po.

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.18 18:09

Prosim prosim kdy jste zacali cvicit?

Věrka74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.18 20:30

Pěkný večer,
Matekri, uznali Vám tu ISCAR, super!!!
Mě ta konzultace čeká zítra - jestli si vzpomínáte, dopadla jsem jako vy.
Proto jste mě tolik potěšila.
Budu se těšit o to víc :dance:
Držím palečky :mavam:

Věrka74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.18 20:34

Dobrý večer Wajty,

mohla by jsem Vás požádat zdali by jste mě také přidala do skupina na fc?

Předem pěkně děkuji
Věra Pánisová

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.18 20:52

Verka 74 tak to budu drzet palecky dejte vedet nastesti uznali ted jeste obiham predoperacni a dodelavali mi rentgen zaludku co mi iscar ani neudelal a 6.3. pod kudlu bojim se co me ceka ale zaroven tesim snad budou vysledky co nejdříve :)

Wajty
44 příspěvků 19.2.18 17:40
@Věrka74 píše:
Dobrý večer Wajty,

mohla by jsem Vás požádat zdali by jste mě také přidala do skupina na fc?

Předem pěkně děkuji
Věra Pánisová

Požádala jsem vás o přátelství, nejdřív si mě musíte přidat a já vás pak doporučím. H. Z.

Magdaléna (magdasek)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.18 19:47
Super tělo

Dneska jsem byla v té Ostravě na tom pohovoru.Jsem totiž po embolce a mam trombozu v celé noze.Tak mně to doporučil ať to nechám rok uležet. Ale to se odebírá sko celéh žaludek. Ale budu aji zjišťovat kde ho jen zmenší a zašijí. Ale tak je zaručené 30kg dole.

TUBKA
26 příspěvků 19.2.18 21:35
DOTAZ

DOBRÝ VEČER JAK TO PROBÍHÁ PO OPERACI NAPÍT DOSTANE ČLOVĚK NEBO JE TO INFUZNĚ? VIDÍM. ŽE JE TU HODNĚ LIDÍ CO JDOU NA OPERACI A JAK SE TĚŠÍ TAK DRŽÍM PĚSTI A NEJSOU ŽÁDNÉ KOMPLIKACE VŠEM PĚKNOU DOBROU NOC :mavam:

Wajty
44 příspěvků 22.2.18 19:30
@TUBKA píše:
DOBRÝ VEČER JAK TO PROBÍHÁ PO OPERACI NAPÍT DOSTANE ČLOVĚK NEBO JE TO INFUZNĚ? VIDÍM. ŽE JE TU HODNĚ LIDÍ CO JDOU NA OPERACI A JAK SE TĚŠÍ TAK DRŽÍM PĚSTI A NEJSOU ŽÁDNÉ KOMPLIKACE VŠEM PĚKNOU DOBROU NOC :mavam:

Napít jsme po tubu dostali až třetí den, první na JIP, druhý už na normal pokoji nic a třetí den hrnek čaje na celý den, čtvrtý 1 litr čaje na den a pátý den domů a povoleny vývary 200ml 4 x za den atd.
Ono stejně nemá člověk na nic pomyšlení, já teda nezvracela narkózu, ale některý ano. Moc mi pomohla taková vatová tyčinka s glycerinem a citronem. Člověk si otřel pusu a připadal si hned osvěžený :potlesk:

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.18 22:43

Chtela jsem se zeptat. Jsem po tubu 3 tydny prvni po 14 dnech jsem zhodila 11kg ale tes proste porad stojim je to normalni? Dekuji

Wajty
44 příspěvků 23.2.18 17:46
@Vi-va píše:
Chtela jsem se zeptat. Jsem po tubu 3 tydny prvni po 14 dnech jsem zhodila 11kg ale tes proste porad stojim je to normalni? Dekuji

asi je to normál, já stála deset dní a pak zas šup dolu 21kg a teď se už týden zase peru s jedním kg, jsem 7 týdnů po tubu

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.18 19:23

Dekuji Wajty :hug:

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.18 19:23

Dekuji Wajty :hug:

Magdaléna(šmajdík)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.18 19:34
Super tělo

Můžu se vas prosím, Wajty zeptat kolik jste mněl-la kilo, jak jste šel-la na tu operaci? Já bych také chtěla ale u mně je to složitější. Mám trobozu v noze, tak prý mám počkat aspon rok. Azatím se snažit shodit sama mám 110kg no hnus.To se dobře radí a řika :nevim:

TUBKA
26 příspěvků 27.2.18 12:12
WAJTY

MOC HODNÁ DÍKY ZA ODPOVĚDI TO JE DOCELA DRSNÝ NEPÍT TAK SNAD ŽILNĚ TO POMÁHÁ. JÁ PO NARKOZE VŽDY ZVRACÍM JE TO POTVORSTVO A NEJDE TO NIJAK OMEZIT. KOUKALA JSEM. ŽE NĚKDY JSOU PROBLÉMY A ZÁNĚT JUJDA. ZKOUKLA JSEM VIDEO NO DOKTOŘI JSOU BORCI FAKT KRÁSNÝ ZIMNÍ DNÍK PŘEJI :dance:

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.18 23:22

Tak mam 13kg dole po mesici???? jupiiiii

Magdaléna (magdasek)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.18 07:20
Super tělo

Super, jen tak dál????.

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.18 15:20

Dekuji

Vi-va
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.18 15:20

Dekuji

Vehverka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.18 20:03

Dobrý večer, tak já byla na konzultaci v Mostišti 29.11.2017 a termín opky mám 11.4.2018
Teď mě čeká gastro a já doufám že dopadne dobře, termín opky zůstane a mě se konečně začne rýsovat novy život. Ty nervičky jsou hrozné. Sama jsem jen na konzultaci čekala půl roku

Dapana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.18 10:42

Vehverka,,,dobrý den, vy jdete na opku 11.4.a já se ten samý den konečně dočkám konzultace, i čekací doba na opku je tedy delší, ale to už bude lepší čekání než ten půlrok před konzultací, ale i já se teším, že začnu znovu, jinak a lip, přeji hodně štěstí ZX :mavam:

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.18 10:48

Ja uz mam za sebou i prijem a cekam uz jen na pokoj tak mi drzte palce :cert:

Magdaléna (magdasek)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.18 18:46
Super tělo

Držím vám všechny palečky????.Ať vše dopadne dobře.

Matekri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.18 19:14

Uz jsem dostala poveli na rano v 6h budicek sprcha a v 7:30 na sal za anesteziologem a v 8:15 operace pak jip na den dva ufff najednou me polila obava :)

Wajty
44 příspěvků 5.3.18 19:51
@Matekri píše:
Uz jsem dostala poveli na rano v 6h budicek sprcha a v 7:30 na sal za anesteziologem a v 8:15 operace pak jip na den dva ufff najednou me polila obava :)

Tak držím palce a ozvěte se, že jste ok

Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Další »
Váš příspěvek