Trvalé bolesti svalů a zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
irisek 2
5 příspěvků 18.10.12 19:34
trvalé bolesti svalů a zad

Chtěla bych se připojit k diskuzi.Tyto bolesti mám již 12 let, je to šílený s tím normálně fungovat ale dá se to zvládnout. Moje diagnoza zněla-fybromyalgie. Tato nemoc se nedá nijak léčit, projevuje se bolestma svalů-pálením, pícháním, tlakové bolesti, záda bolí někdy hrozně, bolesti se střídají na různých místech. Za těch 12 let jsem prošla veškerým možným výšetřením, rehabilitacema a několikrát v nemocnici. Bohužel nic nevedlo ke zlepšení tak jsem zkoušela jak si pomoct sama. Samozřejmně tyto akutní stavy této nemoci jsou střídavé nekdy lepší, někdy horší. Píši teda co mi dělá nejlépe na tlakové bolesti mezi lopatkama a vlastně kdekoliv po těle-výborné jsou elektrické dečky-nahřívám se pořád jak to jde, dále masáže ale musí byt razantní jinak to nepomúže, dále jsem si koupila tenisový míček, který si dám na zem, na něj si lehnu a podle vlastní potřeby si masíruji místa které bolí. Musíte masírovat tak dlouho až to přestane bolet-nebojte se bolesti, bolí to hodně ale uleví se vám a bude se vám dobře dýchatDále je výborné jestli že mete trochu lehčího člena rodiny aby vam pošlapal zada. Dále přidat jakekoliv svičení na záda a na baloně at malém nebo velkém. Bohužel toto musím občas opakovat, protože se to tuhnutí a ty zatvrdliny pořát vrací dokola. Takže vyzkoušejte kdo zde má podobné problémy a dejte vědět, doufám že aspon někomu těmeto radama pomohu :)

Reakce:
Oldřich Malátný
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 19:26

Trápily mě podobné problémy, tak jsem po nějakém čase dal na radu známých a koupil si zdravotní židli Sedoo a vážně musím uznat, že mi pomohla. Jsem spokojený.

up-ir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.12 15:07
bolesti snad všeho

Irisek 2 -mám podobné problémy už 6let. Někdy se ani nemohu učesat či obléct. Nakonec mi nedávno zjistil doktor prodělanou boreliozu. Podotýkám, že jsem nikdy neměl klíště, možná nějaká muchnička či opodobná havěť. Bolesti cestují po celém těle, občas mám klid a pak to zase vypukne. Dostal jsem antibiotika a zatím nic, moc nepomáhá ani brufen. Držím palce. :mavam:

steve
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.12 12:16
@Oldřich Malátný píše:
Trápily mě podobné problémy, tak jsem po nějakém čase dal na radu známých a koupil si zdravotní židli Sedoo a vážně musím uznat, že mi pomohla. Jsem spokojený.

Pokud má někdo boreliózu nebo jinou podobnou nemoc, nepomůže mu žádná židle. Jinak ale souhlasím, že pro napravení zad a prevenci bolestí, které způsobuje sedavé zaměstnání jsou ty židle Sedoo vhodné.

Sabina22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 13:15
bolesti svalů

Také trpím na občasné bolesti svalů a pomáhají mi přírodní kapsle flexiharpan.cz

Mmonis78
33 příspěvků 14.12.17 10:04

Myslím že na to ještě pomáhají ty tejpy nebo jak se tomu říká:)

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.18 06:41
Musí se řešit příčina.

Bez vyřešení skutečné příčiny bolestí zad nepřináší aplikace kortikoidů nebo léků či mastí na bolest trvalé výsledky. Pro vyléčení je nezbytné odstranit zdroj-příčinu této bolesti. Příčinou vzniku této bolesti jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující chronické zánětlivé autoimunitní reakce těla, které poškozují naše vlastní tkáně, což se projevuje chronickou bolestí. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto bolesti v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit výživu, abyste se bolestí zad sami trvale zbavili. Kontakt 608 155 338.

Váš příspěvek