Třídit odpad - starý papár

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcel444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.20 23:25
Třídit odpad - starý papár

My se doma snažíme co nejvíce třídit odpad a co se dá, třeba papír nebo tak vozíme do sběrny, kde za to ještě dostaneme peníze. U nás se o to starají hlavně děti a já jim to jednou za čas odvezu autem a pak mají peníze do pokladničky, vozíme to v Praze do megasrot. cz, kde dávají slušnou cenu z kg

Reakce:
BarboraPourova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.20 13:52
Třídění odpadu

My doma také třídíme odpad. Myslím si, že by to tak měl dělat každý. Zas tak těžké to není. Učím to i děti, a i ony už to dodržují :-). Kovošrot , který je kousek od nás, vykupuje jak železo, tak i papír, takže to tam zhruba jednou za měsíc odvezeme, a jak říkáš, alespoň z toho máme pár korun :-).

Joska90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.21 19:29
@BarboraPourova píše:
My doma také třídíme odpad. Myslím si, že by to tak měl dělat každý. Zas tak těžké to není. Učím to i děti, a i ony už to dodržují :-). Kovošrot , který je kousek od nás, vykupuje jak železo, tak i papír, takže to tam zhruba jednou za měsíc odvezeme, a jak říkáš, alespoň z toho máme pár korun :-).

V tomto s vámi určitě souhlasím. Třídění odpadu je důležité. Zvlášť v dnešní době, kdy nás klimatické změny straší ze všech stran. Já například odpad třídím nejen doma, ale i ve své firmě. Tam je to obzvlášť důležité, protože ho produkujeme velké množství. Dokonce tak velké, že za rok 2021 budu muset podávat roční hlášení o produkci odpadů .

Váš příspěvek