Transplantace střevní mikroflóry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
nikalin  30.06.14 22:13
Transplantace střevní mikroflóry

Zdravím, všechny, ženy a dívky zejména. Chtěla bych tu předestřít metodu léčby závažných onemocnění spojených s imunitou (roztroušená skleróza, borelióza, kandida, aj.), které se nazývá transplantace střevní mikroflóry. Metoda i zkušenosti s tímto způsobem léčby je popsaná na internetu.

Trpím chronickou boreliózou (úporné bolesti všech kloubů). Tímto bych chtěla najít dárkyni - zdravou mladou ženu nebo dívku s dobrou imunitou, tzv. s dobrým kořínkem, z Jihomoravské­ho kraje.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Jiřinča  09.07.14 21:27

Zvolila jste dobrý způsob léčby. Mně transplantace střevní mikroflóry pomohla k uzdravení z chronické boreliózy. Dárkyně byla moje kamarádka. Nenašla by se mezi Vašimi kamarádkami taky nějaká, co by pomohla?

 
nikalin  09.07.14 21:34

Já nemám žádné kamarádky a ta jedna známá má dítě a možná ještě kojí, ani nevím. Nějak jsem automaticky vyloučila možnost, že bych oslovovala příbuzné a známé, protože je mi to neskutečně trapné a taky mezi nimi není zrovna moc lidí otevřených takovým věcem.

Budu doufat, že se někdo objeví, nic jiného mi nezbývá.

 
nikalin  09.07.14 21:46

Já žádné kamarádky nemám, ta jedna známá možná ještě kojí. Tak nějak jsem vyloučila možnost hledat mezi příbuznými a známými, protože je mi to neskutečně trapné a není mezi nimi zrovna moc lidí otevřených takovým věcem (a hlavně ani ne nějak extra zdravých).

Budu doufat, že se nějaká dobrá duše nakonec najde.

 
Vydrav  07.08.14 08:29
Domácí transplantace střevní mikroflory

Zde je návod na transplantaci střevní mikroflory v domácích podmínkách:

http://www.zdravi-az.cz/…iewtopic.php?…

 
Scheiner  03.04.18 08:51
TSM a Parkinsonova choroba

Před třemi lety mě transplantace střevní mikroflóry aplikovaná v deseti dávkách zbavila nevyléčitelného zdravotního problému, trápila mě totiž Parkinsonova choroba. Můj lékař se nestačil divit, co se stalo za zázrak, že moje nemoc se úplně vyléčila.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama