Transplantace střevní mikroflóry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
nikalin  30.06.14 22:13
Transplantace střevní mikroflóry

Zdravím, všechny, ženy a dívky zejména. Chtěla bych tu předestřít metodu léčby závažných onemocnění spojených s imunitou (roztroušená skleróza, borelióza, kandida, aj.), které se nazývá transplantace střevní mikroflóry. Metoda i zkušenosti s tímto způsobem léčby je popsaná na internetu.

Trpím chronickou boreliózou (úporné bolesti všech kloubů). Tímto bych chtěla najít dárkyni - zdravou mladou ženu nebo dívku s dobrou imunitou, tzv. s dobrým kořínkem, z Jihomoravské­ho kraje.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Jiřinča  09.07.14 21:27

Zvolila jste dobrý způsob léčby. Mně transplantace střevní mikroflóry pomohla k uzdravení z chronické boreliózy. Dárkyně byla moje kamarádka. Nenašla by se mezi Vašimi kamarádkami taky nějaká, co by pomohla?

 
nikalin  09.07.14 21:34

Já nemám žádné kamarádky a ta jedna známá má dítě a možná ještě kojí, ani nevím. Nějak jsem automaticky vyloučila možnost, že bych oslovovala příbuzné a známé, protože je mi to neskutečně trapné a taky mezi nimi není zrovna moc lidí otevřených takovým věcem.

Budu doufat, že se někdo objeví, nic jiného mi nezbývá.

 
nikalin  09.07.14 21:46

Já žádné kamarádky nemám, ta jedna známá možná ještě kojí. Tak nějak jsem vyloučila možnost hledat mezi příbuznými a známými, protože je mi to neskutečně trapné a není mezi nimi zrovna moc lidí otevřených takovým věcem (a hlavně ani ne nějak extra zdravých).

Budu doufat, že se nějaká dobrá duše nakonec najde.

 
Vydrav  07.08.14 08:29
Domácí transplantace střevní mikroflory

Zde je návod na transplantaci střevní mikroflory v domácích podmínkách:

http://www.zdravi-az.cz/…iewtopic.php?…

 
LentilkaR
2 příspěvky 24.01.17 13:11
Dárce

Dobrý den, hledám zdravého dárce k transplantaci střevní mikroflóry. Jedná se pouze o přenos stolice z dárce na příjemce. Dárce by měl být dlouhodobě bez antibiotik a antikoncepce, nesmí mu chybět žádný orgán, ani třeba žlučník. Nejlépe mladý člověk, maximálně do 50 let, ideálně však žena do 25 let! A člověk, který omezuje lepek ze stravy. Lidé živící se raw food a vegetariáni jsou jako dárci nepoužitelní. Tento člověk by měl mít zároveň zkušenosti s výplachy střev pomocí hydrocolonu nebo klystýru. Musí být schopen udržet v sobě až 2 litry vody. Samozřejmě to nechci zadarmo, nabízím 10.000,–
Pokud by zde někdo takový byl nebo o někom víte, prosím, ozvěte se mi na LentilkaR@post.cz
Děkuji. Více na http://tsm.webnode.cz/hledam-darce/ nebo http://cs.medlicker.com/…tace-stolice


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama