Tlak na hrudi a bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Dalibor7
222 příspěvků 14.07.15 19:28

Ano, ta bolest zad může být přímo spojená s tím, co popisuješ.

Matettka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.15 20:01
Tlak na hrudi, která jde až do zad

Dobrý den, mám již 14 dní bolest (tlak) na hrudi, která různě píchá, bolest jde až do zad. Také mám delší dobu nevolnosti (pocit na zvracení). Sem tam se objeví i pocit na omdlení. Byla jsem na vyšetření krve, moči a RTG plic a srdce. Vše kromě moči bylo v pořádku (dva křížky - prý bakterie). RTG ukázal skoliózu. Ještě mám doporučení na hloubkové sono celého břicha a na gastroskopii. Pracuji u PC, kde sedím minimálně 12 hodin. Děkuji za případné rady.

Dalibor7
222 příspěvků 22.07.15 20:07

Jo jo ta dnes tolik moderní skolioza. Bohužel tím trpí pořád víc lidí a trpí s tím přímo spojenou bolestí na hrudi a tím, co popisuješ. Jenže moderní medicína v tomto nepomůže, s tím se musí naučit bojovat každý sám.

veruššška151515
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.15 08:32
tlak na hrudi

Dobrý den,
mám astma, takže tlak na hrudi nebo zhoršené dýchání je téměř normální. akorát se mi ted přidaly takové problémy, jakože v noci nemůžu spát, protože cítím jako by srdce, svůj tep…děje se mi to i přes den. nevím zda příčinou je jen astma a uklidní se to po prášcích nebo bych si měla zajít na vyšetření srdce…

děkujiza radu,

Evik555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 12:19

Určitě to může být od páteře, je to skoro jisté. Pokud jsi byl na vyšetřeních a nic ti nenašli, zkusila bych na pár týdnů užívat Revitanerv Strong. Pokud je to od páteře, mohlo by to pomoct.

Evik555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 12:20

Určitě to může být od páteře, je to skoro jisté. Pokud jsi byl na vyšetřeních a nic ti nenašli, zkusila bych na pár týdnů užívat Revitanerv Strong. Pokud je to od páteře, mohlo by to pomoct.

Evik555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 12:20

chlandova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.16 09:41
redakci

Dobry den je my 42 let boli me strasne zada a na hrudniku a lekarka my jen dava prasky a ze to mam od zad ale ja kolikrat nemohu skoro dychat a toci se my moc hlava zlobi me tlak a uz si nevim rady dekuji za odpoved sarka

sari1123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.16 11:42

Dobry den je my 42 let ale uz dlouho mam potize ze zadama toci se my pri tom hlava a boli me na hrudniku picha me a na prsou mam tlak a k tomu motolice a lekarka my rika ze je to normalni dekuji za odpoved

sari1123čřžýá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.16 16:11

Dobry den mam potize ze zadama a bolesti na hrudniku dusnost bravenceni nohou ale pokazde kdyz jdu k lekari tak to mam od patere prosim o radu dekuji

Zdeněk Formánek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.16 11:09
Píchání na hrudi a bolest zad.

Mám časté píchání na pravé straně hrudníku a bolest zad od krku mezi lopatky a časté brnění prstů na rukou a motolice. Mám vysoký tlak, ale na to beru tabletky Tonanda.

Rada200
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.16 18:42
Boleni a tlaceni hrudi a lopadky

Dobry den prosim bass xhtella jsem se zeptat mam problem 3roky a nikdy mi jeste nepomohl proto ze bydlim be velke pritanii a tady jsou na prd doktory prpsim VA's chci of gas pomoc mam bolesti level lopatky a tlacie to na hrudnik boli me neustale ta most nekdi se nemuzu nadechnout a strily mi ta bolest nekdy do ruky ze srdcem nemam problem byla jsem na EKG a krupee me to ta lopatka jak oyavim z rukou druha ruka nepuka dekujo predem za odpoved

Dalibor7
222 příspěvků 27.07.16 09:35

Ano toto je častý problém sposta lidí.
Napište mi do soukromé schránky mailovou adresu, zašlu návod, jak to vyléčit.
Musíte se ale přihlásit do mé soukromé schránky, je to ta malá obálka u mého nicku.

jana-janaj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.16 21:32
píchání u srdce

Dobrý večer, mám dotaz. Dost částo mě bolí záda pod levou lopatkou, Mám stavy na omdlení, tlak do krku a to hlavně když si sednu za volant při řízení nebo se mi to stává občas i v práci. Mam brnění na levé straně jazyka levého koutku a celkově celá levá polovina těla. EKG prý v pořádku. Pitný režim mám tak 3 l denně. Je to velice nepříjemné, mám 38 let, 155 cm, 72 kg po 2 dětech. Prosím o pomoc jak se zbavit nepříjemneho píchání u srdce. J.

Věrka 76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.17 20:26
bolest uprostřed zad blíže k lopatkám

V noci před cca měsícem jsem v noci vstala a najednou jsem byla na zemi, nevím proč, bolela mě levá strana zad od pod lopatkou směrem do pasu, měla jsem tam pak modřinu asi cca 1010cm, už zmizela ale bolest zůstala avšak bolest je t´d uprostřed zad, na noc si dávám pás na zpevnění páteře a 1tbl. ataralginu druhý den až do odpoledne je mi OK jen občas mírné bolesti, večer se to zhorší( bolesti) a opět ataralgin a pás.
Jsem kardiak, diabetik, léčím fibrilaci síní, beru wanfarin 1,5-1,5-1,5.
Mám pocit že je to jen nabourané, nikde jsem s tím nebyla, vím, že mi stejně nemohou operovat, jen bych chtěla vědět Váš názor, zda postupuji správně. Věrka S. :

Dalibor7
222 příspěvků 01.05.17 16:11

Chystám se udělat v Uherském Hradišti seminář, kde ukážu jak léčit ploténky a celkově se zbavit bolesti páteře.
Pokud to někoho zajímá, napište mi do soukromé schránky.

Lucie7791
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.17 18:09

Dobrý den,

chtěla jsems e zeptat. Minulý týden dva dny v kuse večer, tak dvě hodiny bušení srdce, jakoby chtělo vyskočit, strašně nepříjemný pocit. V pondělí jsem šla k lékaři - EKG v pořádku, krev na štítnou žlázu v pořádku. Nedalo mi to a šla sjem za dotkrokou zase (je docela apatická) a řekla jsem jí, že ej to divné, protože bušení mám za den třeba 6× a tak půl hoďky trvá…tak mi předepsala COnor 5, dnes ráno jsem si vzala půlku jak řekla doktorka a bušení pořád. Co to může být? Je fakt, že mě teď začalo bolet v zádech…ale už nevím co s tím :roll:

Nikoliii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.17 19:39
Zadá nevolnost

Dobrý den, jemi 24 let bran problém z bolestmi zad, boly mě zadá ale je mi na zvracení točí se mi hlava více unavená a nervozita v žaludku, byla jsem na pohotovosti EKG a Dálsi vyšetření v pořádku, možná latentní tetanie ale nemyslím ze by to mohlo být tím, je možno ze to je těmi zadamy? Je to dost nepříjemné trvá to už přes týden děkuji

Mmadlenka2503
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.17 12:45
Nahřívání zad

Zkuste nahřívat, ale ne ve vaně, chce to suché teplo. Mívám od zad motání hlavy i pocit, že mě píchá u srdce. Vždycky nahřeju pohankovým polštářem a pak jemně protahuji, procvičuji. Dobrá je na to jóga. Ale chce to pravidelně.
Nahřívací polštářek (mají i ledviňák) jsem koupila tady http://www.lavennis.cz/…nahrivaci-4/

mariemod
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 12:16
Bušení srdce a bolest hrudní páteře

Dobrý den. Měla bych prosbu. Posledních pár let mám problém s hrudní páteří. Údajně mám skoliozu a při prvním vyšetření řekli, že i Tietzuv syndrom. Vždy mi napíšou RHB, ale pokaždé se mi bolesti do cca půl roku vrátí. Nyní mě měsíc opět bolí mezi lopatkami, ale navíc (jen v leže cca 1× do týdne)mám i chvilkové bušení srdce a nemohu se nadechnout ani vYdechnout. Vždy to trvá ale jen pár vteřin. Může to být od páteře? Děkuji za odpověď

Ramgada
1 příspěvek 05.04.18 10:21
Dýchání a záda

Hezký den, asi od prosince mám problém. Je mi 42 a záda mě bolí již od střední, ale dalo se to vždy bějak zvládnout. Nyní od prosince bolí fakt hodně, mezi lopatkami, spíše k pravé straně, ake bolest je jako kdyby se stěhovala. Mám problém i s tuhnutím svalů na krku a to i zepředu, bolí mě i bederka, ale ne tolik.Byla jsem na ekg, na krvi, rentgen plic a srdce, to vše v pořádku. Na rtg páteře nalezena esovitá skolioza hrudní páteře a počínající spondyl. změny, osa páteře zachována, krční páteř v pořádku. Šž v pořádku dle krve, ještě jsem objednána na sono šž. Byla jsem u neurologa, chodím na rehabilitaci, cvičím i doma každý den a chodím na jogu jednou týdně. Bolest bych zvkádla, ale nejvíc mne trápí problém s dechem, někdy mám pocit, že se nenadechnu, jakoby byl vzduch těžký. Měla jsem i pocit sevření hrudi a pocit, že nepolknu, to se ztratilo po xvičení, i když to polknutí ještě někdy je, ale vždy nakonec polknu. Neustále od počátku února jsem zahleněná. Jsem kuřák, do10cigaret denně. Nevíte nějaký cvik či jinou radu, jak zvládnout ten dech, je to velmi nepříjemné? Předem moc děkuji a přeji krásný den.

nykola
1 příspěvek 20.06.18 08:16
Tlak na hrudi

Dobrý den, včera jsem byla odvezena RZ pro podezření na infarkt.Ekg i rentgen plic mám v pořádku, Pichli mi apaurin a poslali domů s tím že je to psychické. Nemam vůbec žádné psychické potíže, po té injekci se mi neulevilo..Mam velký tlak na hrudi, občas se mi špatně špatně dýchá, bolí mě hlava, zatmívá se mi před očima a mám pocit na omdlení. Hodne mě bolí záda mezi lopatkama. Zrorsuje se to pri pohybu, když jsem schoulená do „klubíčka“je to snesitelnější. Prosim poraďte. Dekuji za odpoved

Petr1986
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 21:06
Motani pychani zad spatne dychani nohy bolej

Dobry den prosim o radu.ma m motani tlaky pychani pod lopatkou. nohy mne boli ale lytka srdce my byje hodne kdyz du spat. byl sem u lekare nebo ziju v anglie a oni my rekly ze mam vse poradku i testy ale ja se tak ne citim. a pater mne tes boly krcni. muze te my nekdo poradit kazda rada dobra dekuju z pozdravem petr. ps:zapomnel sem take rict ze my umrela mama pred 3mnesici a od te doby to mam. tyhle stavy.

Petr1986
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 21:06
Motani pychani zad spatne dychani nohy bolej

Dobry den prosim o radu.ma m motani tlaky pychani pod lopatkou. nohy mne boli ale lytka srdce my byje hodne kdyz du spat. byl sem u lekare nebo ziju v anglie a oni my rekly ze mam vse poradku i testy ale ja se tak ne citim. a pater mne tes boly krcni. muze te my nekdo poradit kazda rada dobra dekuju z pozdravem petr. ps:zapomnel sem take rict ze my umrela mama pred 3mnesici a od te doby to mam. tyhle stavy.

Roman505
3581 příspěvků 08.08.18 13:50
Ahoj,
@nykola píše:
Dobrý den, včera jsem byla odvezena RZ pro podezření na infarkt.Ekg i rentgen plic mám v pořádku, Pichli mi apaurin a poslali domů s tím že je to psychické. Nemam vůbec žádné psychické potíže, po té injekci se mi neulevilo..Mam velký tlak na hrudi, občas se mi špatně špatně dýchá, bolí mě hlava, zatmívá se mi před očima a mám pocit na omdlení. Hodne mě bolí záda mezi lopatkama. Zrorsuje se to pri pohybu, když jsem schoulená do „klubíčka“je to snesitelnější. Prosim poraďte. Dekuji za odpoved

Roky mě trápila a trápí podobná stavy a také jsem houkal do nemocnice, kde nic nenašli. Konstatovali , že je to od páteře.
Prošel jsem veškerá vyšetření na srdce, páteř atd s výsledkem NIC. Prostě záda a ty vystřelují bolest.
Co mi pomohlo?
Sport a zpevnění páteře (už bolej jen občas). Dříve bolest byla a je vždy při větší námaze a to cca 30min třeba i dvakrát denně a pak to odezní.
Mě pomáhá lehnou si na břicho na tvrdou zem a co je hlavní a to je neužírat se psychicky a nevšímat si té bolesti a občas to povolí než to začne.
Hlavní je fakt se tím neužírat a to mě řekli i doktoři.

Monika od
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 16:26
Tlak na hrudi

Dobry den, je to dva měsíce co jsem přestala kouřit ze dne na den a začali mi tlaky na hrudi. Mám udělaný rentgen plic v pořádku, spiometrie v pořádku, EKG v pořádku, tlak v pořádku, štítná žláza v pořádku, odebrání krve v pořádku, ta gizivost není vázaná na jídle na ničím přijde a zase odejde.Kdyz jsem se ptala lékařky bylo mi řečeno že to je buď tím kouřením že jsem přestala a upraví se to nebo je to páteř. Proto vám píšu protože si myslím že má obvodní dr pouze hádá. M

Roman505
3581 příspěvků 14.02.19 20:52
Monika

Jednoznačně páteř.
Všimni si kde začíná bolest když přijde / přichází , bude to na páteři jako pálení.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek