Tlak na hrudi a bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 08:52
@Dalibor7 píše:
Josefe, pokud Vás zajímá, co jsem zde napsal, tak si moje přízpěvky pročtěte od začátku, patříte do stejné skupiny lidí, pro které jsem to zde psal a i Vám, je možné pomoct speciálním cvikem.

dalibor. ten cvik by me zajimal..ten co si mi poslal mi nepomohl..tak jestli mas jinej budu rad kdyz mi ho preposles..

Dalibor7
223 příspěvků 23.6.13 09:42

Nepomohl, protože nebyl proveden správně, někomu to prostě jde hned a někdo to musí zkoušet víckrát i několik dní, navíc by bylo lepší napřed uvolnit záda cvičenim, které ovšem dokážu popsat jen osobně, nebo po skypu s webkamerou.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 11:21
@Dalibor7 píše:
Nepomohl, protože nebyl proveden správně, někomu to prostě jde hned a někdo to musí zkoušet víckrát i několik dní, navíc by bylo lepší napřed uvolnit záda cvičenim, které ovšem dokážu popsat jen osobně, nebo po skypu s webkamerou.

tak zada jsem si uz docela uvolnil, uz to tolik neboli ani zebra..ale porad takovej divnej pocit mam..tak mi kdyz tak zase neco nafot a posli mi to.

Dalibor7
223 příspěvků 23.6.13 12:14

Tak ted tomu nerozumím. Napřed napíšeš, že ti cvik nepomohl a ted, že už tě to nebolí. Ten další cvik opravdu nafotit nedokážu, jde o to, že to musím řádně vysvětlit, aby nebyl negativní účinek.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 16:27
@Dalibor7 píše:
Tak ted tomu nerozumím. Napřed napíšeš, že ti cvik nepomohl a ted, že už tě to nebolí. Ten další cvik opravdu nafotit nedokážu, jde o to, že to musím řádně vysvětlit, aby nebyl negativní účinek.

cvicim na uvolnovani patere a hrudniku co mi dala doktorka..

Berenika_Dockalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 16:40

Může to být od té skoliozy. Tlak v oblasti hrudi (jakože v žebrech), stáčejí se, tlačí na plíce, které nemají dostatek místa k nadechování.
Doporučuji ortopeda.

igor.1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.13 00:38
tlak na leve straně hrudi

Dobry den. prosim porad te posledni dobou mam takovej divnej tlak na leve straně hrudi. nikdy jsem to neměl ten tlak neni velkej a je chvylkovej..nevite čim by to mohlo být? diky moc za odpověd.p.s.jsem kuřak :(

igor.1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.13 00:40
@igor.1 píše:
Dobry den. prosim porad te posledni dobou mam takovej divnej tlak na leve straně hrudi. nikdy jsem to neměl ten tlak neni velkej a je chvylkovej..nevite čim by to mohlo být? diky moc za odpověd.p.s.jsem kuřak :(
když ten tlak přijde tak mě s toho lehce boli leve rameno..
Lenhrdt.M
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.13 02:00
Pichani u srdce,mdloby,vysoky tlak

Dobry den jsem byvaly sportovec, zacal jsem znovu chodit do fitness, nekolik let mam roblem s pichanim na leve strane prsu vice vlevo na hore a to vzdy pri nadechu a nekdy mi je mdlo a picha mne a brni v rameni a cele ruce take mi hodne tluce srdce a nekdy mne brni i hlava a jazyk byl jsem dosti dlouho ve stresu nyni se citim lepe ale pichani neprestava mam dosti obavy o sve zdravy a zivot jsem tez darce krevni plasmy jiz 3 roky ale drive jsem takove problemy nemel hlavne mi nebylo mdlo a nepichalo to tolik doporucili mi udelat si Lanzeit EKG coz trva 24h prosim poradte co by to mohlo byt a ci se mam obavat o sve zdravi dekuji moc…je mi 34 mam scoliosu Th patere a scheumann a take astma, alergica bronchaiale.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.13 21:04

Lenhrdt. M zajdi si raci nekam..tady radu moc necekej..

Božena 135
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.13 15:50
bolest mezi lopatkama

Dobrý den, prosím také o radu. Když dlouho stojím třebas u v kuchyni a dělám něco rukama za chvíli mám velkou bolest mezi lopatkama a úplně cítím obratle bolestivé. nemám sedavé zaměstnání, pohybu mám dosti, pečuji o nemocného manžela dělám dřevo na zimu, prostě pohybu hodně. Bolest je někdy tak velká, že si musím sednout a ruce dát do kidu. nevím zda někdo zná ten pocit, ale chtěla bych aby mě někdo našlapal záda, jako by to bylo bloklé. Poradíte? K lékaři moc nechodím, nemám jinak potíže jen tošku vysoký tlak, tak jednou za 3 měsíce pro léky. Na neurologii jezdím s manželem. Nikdy jsem tam nebyla. Děkuji za odpověď.

Hanka202
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.13 17:13

Dobrý den, velmi Vás prosím o radu. Je mi 30 let a již dlouho mě trápí následující problémy: bušení srdce, tlak v horní části hrudi, pálení na hrudi, dušnost, návaly horka, pocity na omdlení a brnění končetin. Mám také velké bolesti zad (krční a hrudní páteř), bolest a brnění se táhnou do levé končetiny až do malíku a prsteníku. V páteři mu neustále křupe, přeskakuje a totéž cítím v přední části žeber. Velmi mě to omezuje.
Jsem již po návštěvě nejrůznějších lékařů - RTG plic, EKG, echo srdce, tlakový a EKG holter a krevní testy. Vše je v pořádku. Paní doktorka na kardiologii mi dooručila 1/4 Vasocardinu denně.
Jediné, co mám prokázané je autoimunitní onemocněné štítné žlázy (beru 1/2 Letrox 50) a Schauermannovu chorobu.
Prosím o radu, každý den mám pocit, že musím umřít.

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.13 20:26

Asi to ma hodne lidi ale jeste jsem nikdo nenapsal co se stim da delat…nekde jsem cetl ze nemame v tela vitamin D a ze je to jen mechanicka porucha ale na 100% to nevim urcite. doporucuju nejaky rhb a masaze!!!jeste co me napadlo na netu je poradna u lekare tak si to najdete a zeptejte se tam..kdyz tan napiste a ja vam poslu odkaz.

Lenka589654
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.13 20:31
Co to může být?

Dobrý den, už je to asi půl roku co mě bolí hrudník. Je to nárazové, někdy to bolí dost, někdy to ani necítím. Nepřišla jsem na režim, jestli je to třeba podle počasí nebo podle fyzické aktivity. Bolí mě na obou stranách, ale spíše na levé a na zádech (ne vpředu na hrudníku, ale vzadu). Nedokáži odhadnout, jestli to jsou plíce nebo žebra, ale někdy mám pocit, že se nemohu pořádně nadechnout, až pocit úzkosti, že nemohu pořádně dýchat. No a asi před týdnem jsem naměřila krevní tlak 160/115, tak jsem ho hlídala a celou dobu se to pohybuje nějak kolem této hodnoty. Chodím na kardiologii kvůli slabé nedomykavosti chlopně. A tři týdny zpět jsem byla poprvé darovat krev (aby to bylo kompletní :-D) Jinak mi nic není. Děkuji moc za radu, Lenka

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.13 22:14

Urcite nekam na rengen, a potom asi nejakyho ortopeda jestli to nejsou zebra zablokovany..

Andrea.w75
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 08:31

Dobrý den pročítám si tuhle diskusi už dlouho a jdu k vám pro radu. Již rok mám problémy s krční a hrudní páteři. Rehabilitace jsem měla 4× a do měsíce se problémy vrací. Tuhnutí svalů okolo krku ramen, bolest žeber vepředu i v zadu většinou levá strana. Píchání v levém prsu přeskakování srdce až v krku tlak v krku. Podstoupila jsem vyšetření EKG, sono srdce, EKG zátěžové vše v pořádku. Rtg páteře tam mi Mudr řekla jste pěkně křivá. Jsem 6 let po operaci celkové štítnice hormony mám tsh 0,540 jen mám málo vápníku beru maxi kalz 1000.A už půl roku AD Olwexya už jsem začala mít panické stavy z toho píchání u srdce. Když si sahnu na levé prso tam mě tam bolí píchá žebro. Už nevím kam se obrátit prosím o radu. Andrea

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 18:08

Ahoj tady ti asi nikdo nepomuze protoze nikdo nevi co to je…ja to mam od dubna a taky mi na nic nikdo neprisel..ale zeptej se tady http://www.ulekare.cz/…-vyhledavani a pak jsem napis co by to asi bylo :)

papaja79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 20:55

Dobry den Andreo, to jsme na tom stejne. Prave mam tyden akutni bolesti leve strany hrudniku, pod prsem, pod lopatkou. Strili mi to dopredu i do zadu. K tomu brneni a necitlivost leve ruky, chvilema i brneni obou nohou a slabost. Chvilkama me uz z toho chyta panika. Bolesti jsou dost silne. Bez brufenu 600 se nehnu, ale pak uz ani nevim jestli me boli hrudnik nebo pod nim. Byla jste na nejakem vysetreni? Co vam pomaha zmirnit bolest a priznaky? Kdyz tak pisnete na mail pavla. vitkova@seznam.cz

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:07
@papaja79 píše:
Dobry den Andreo, to jsme na tom stejne. Prave mam tyden akutni bolesti leve strany hrudniku, pod prsem, pod lopatkou. Strili mi to dopredu i do zadu. K tomu brneni a necitlivost leve ruky, chvilema i brneni obou nohou a slabost. Chvilkama me uz z toho chyta panika. Bolesti jsou dost silne. Bez brufenu 600 se nehnu, ale pak uz ani nevim jestli me boli hrudnik nebo pod nim. Byla jste na nejakem vysetreni? Co vam pomaha zmirnit bolest a priznaky? Kdyz tak pisnete na mail pavla. vitkova@seznam.cz

tak cvicte a protahujte se http://www.seniorum.cz/…barevne.html to je asi vsechno co vam muzu poradit.

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:13

Neco jsem nasel takze cvicte a hodne pohybu http://fit-trenink.webnode.cz/…-a-oslabene/

papaja79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:23

Jirko, kouknu na to. Cvicim co mi poradila mudra prakticka…takze ted nepoznam, zda se to horsi ze cviceni nebo z prave z potizi. Dneska jsem mela takovy atak, ze jsem malem vytacela 112.

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:30

Jo ja to mel taky ale uz se to zlepsilo, kdyz tak si najjdi na youtube cviceni a posileni bricha a zad..co delas za praci?

papaja79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:37

Casto sluzebne jezdim vlak, auto, meetingy, sedave:-( cvicim jogu jen na protahovani a dychani, ale ted jsem vynechala dost dlouho. Co ti nejvic pomohlo, chdils celou dobu aktivne do prace a snazil se na to pokud mozno nemyslet?

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:42

To je ono sedave zamestnani :) me se to stalo kdyz jsem byl celou zimu doma a u pc, a pak jsem sel do prace. Nevim co mi pomohlo ale mel jsem nejaky rhb a pak jsem si dosel na masaze.. jo a koupil jsem si vapnik a snazim se cvicit a behat, ale linost a pc je nemoc :(

papaja79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:48

Ja zas toho moc nenacvicim kvuli tetanii musim omezit rychle dychani a kvuli hypermobilite patere rychle ohybani:-)

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:52

Tak pomalu ale cvicit a kdyz tak si nekam jeste zajit..treba ortoped nebo fyzioterapeut..

papaja79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:55

Cekam na neurologii na konci zari. Ale fungovat se musi :palec:

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:59

To ti daj prasky aby si na to nemyslela, to uz tady bylo jednou napsano!!!

Dalibor7
223 příspěvků 4.9.13 10:50
Dalibor7

Pokud nepomůže běžný fyzioterapeut, tak navštivte někoho, kdo v těchto věcech dělá něco jinak, např. paní, kterou najdete na www.jemnydotek.cz,nebo mrkněte na Borise Tichanovského. Celkově je toho u nás spoustu, je třeba zkoušet, dokud se nenajde někdo, kdo pomůže.

Andrea.w75
2 příspěvky 4.9.13 15:57

Na vyšetření jsem byla a všude mi řeknou že mám křivou páteř. Já ale nachápu proč mě začnou bolet žebra jdu na fyzioterapii a tam mi řeknou že je mám vyskočený. Vrátí mi je zpět ale za měsíc to mám znova.Loni jsem měla 4 rehabilitace po skončení to bylo měsíc dobré a pak to začalo nanovo. Teď budu cvičit denně cviky co mám z rehabilitací a pak různé cviky co jsou na netu. Doufám že se to zlepší

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.13 17:53

Andreo urcite by melo trochu…

Andrea.w75
2 příspěvky 4.9.13 18:16

Doufám už fakt nevím co s tím

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.13 20:29

Nejsi sama :)jestli ti to pomuze

marijanna
1 příspěvek 16.9.13 00:24

Dobrý den, je mi 20 let a mám problémy s bolestí zad.Byla jsem na rentgenu páteře, kde mi zjistili /švermana/ - nárůstky na obratlích. Často mě bolí záda pod lopatkami, při masáži mi přeskakují svaly v těchto oblastech. Bolest mi jde až do hrudníku, cítím tlak pod levým prsem, někdy mám i pocit že se mi hůř dýchá, ale nevím, jestli to není psychické, jestli se příliš nepozoruji. Mívám pocity, že se potřebuji hodně zhluboka nadechnout, a to mi přinese chvilkovou úlevu. Někdy to ale bývá obtížné. Je tento problém způsobený opravdu zády? Nemůže se jednat o problém se srdcem?

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.13 20:41

Zajdi si ke sve doktorce raci a rekni ji at te posle na zatezovky..ale od srdce to nebude urcite..ale na 100% to taky nevim.ale od zad te to boli urcite

míraklouček
2 příspěvky 4.11.13 20:47
úleva

Po čtrnácti dnech bolestí na hrudi a pod pravou lopatkou které se oběvují a zase mizí v neurčitých intervalech i hodinových jsem dnes při prolejzání netu narazil na tento článek zkusil jsem tento test a ouha ono to funguje díky díky :hug:

jirka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.13 21:25

Jakej test?

míraklouček
2 příspěvky 5.11.13 18:38
úleva

[Ze špatného sezenínebo špatného držení těla Vás může i nesnesitelně bolet hlava. Napíšu Vám jak si ověříte, že je to ze sezení a pokud ano, ten cvik budete dělat denně několikrát během dne. Nemusí jich být třeba deset najednou.Ale prostě dva a pak třeba jeden ale těch deset za celý den by to mělo dát. Sednete si bez opření tak any nohy a sedací část byly v pravém úhlu a stejne tak tělo..Paty přitlačíte k zemi a co nejvíše zvednete špičky nohou. zatahnete hýždě, a zapnete stehení svaly. Zatahnete co nejvíce bříško a vypnete a srovnáte hruď. Ruce rozpažíte pokrcené v loktech a lopatky tlačíte k sobě a dolů (svícen).zatnete prsty, jako by jste chtěla držet povně míček. Vytahnete hlavu co nejvíce vzhůru a skloníte pouze bradu.Toto se provádí plynule při nádechu tak, jak je to popsané jedno za druhým. Na dvě doby zadržite dech a s výdechem ústy úplně všechno uvolníte.(Prostě hadrovou panenka).Všude tam, kde to při provedení cviku táhne nebo bolí, tam je svalová křeč a proto Vás bolí záda. Je to jednoduchý cvik. Když se to naučíte a zvládají ho i lidé po mrtvici.Ale na vyrovnání svalového tonusu je úplně nejlepší. Pokud neucítíte při provedení cviku nikde problém, tak napište. Pak by bylo nutné jiné řešení. tenhle "TENHLE TEST :mavam:

Tom 24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.13 21:05
Nahla bolest!

Dobry den! Je mi 19 let a ziju ve velmi depresivni domacnosti! Dlouhodobe sem kouril kvuli stresu, ale po 5 letech jsem zkoncil a ted to budou 2 mesice co nekourim! Asi rok zpatky jsem zacal hodne kaslat a zacali me bolet zada v oblasti hrudniku(mezi lopatkami a pod) a krcni patere(bolest krku a hlavy)! V poslednich mesicich se to vyrazne zhorsilo a obcasne me chytaji strasne velke krece v oblasti zaludku a pod zebry, doprovazene palivou bolesti zad a sviranim. Pri tomto stavu me picha v krku pri nadechu a ruzne bolestive pocity na hrudniky(nedokazu je popsat). Jsou to jakoby chvilkove stavy ktere prejdou po cca 15-20 minutach. Nakonec jsem si zasel za doktorkou ktera mi predepsala rehabilitace(cviceni, parafin a nejake elektro)! Dnes uz je to mesic co chodim na rehabilitace a zda se mi ze je to horsi a ty stavy bolesti v brise se obevuji cim dal casteji :,(! Nevim si rady a zda se mi ze pani doktorka me bere prilis na lehkou vahu! Prosim o radu, popr. co by to mohlo byt nebo cim.. Predem dekuju za odpoved :)

Veronicka.B
2 příspěvky 20.2.14 23:58
Bolest na hrudi

Dobrý den, mám dotaz.. už delší dobu mě trápí bolest na hrudi která mi vystřeluje až do levé paže. Nyní se mi přemístila na levou stranu. Je to taková dušná až bodavá bolest. Nevíte co by to mohlo být? Jestli je to od srdíčka či od plic vážně netuším jsem z toho zoufala. A většinou mě to bolí v klidovém stavu vleže. Díky za odpověd :,( :,(

Gááábis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.14 10:26
bolest zad

Dobrý den,
mám bolesti na hrudi a na páteři mezi a pod lopatkama…pred rokem jsem docházela na rehabilitaci ohledně zapadlích žeber nebo tak něco. Velmi to pomohlo i s dychaním. Dnes, po roce se bolesti dostavili znovu, jen vetší a více na páteři. Myslíte, že to opět budou ta žebra? Mám pocit jako bych skocila z výšky a zarazila se mi páteř do sebe. Měřím 181cm a trochu se hrbím. Děkuji za odpověď

Dalibor7
223 příspěvků 15.4.14 12:03
Dalibor7

Pokud Vám s tímto někdo pomohl, navštivte ho znovu.Tyto potíže se takřka vždy vrací a budou se vracet i v budoucnu.Je důležité to řešit hned, když se vrátí.

Pavel Kvas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.14 19:20
Bolest zad a hrudníku

Dobrý den je mi 17 let, jsem kuřák a docela často mě bolý hrudník a občas mě píchne u lopatky :,( docela se bojim toho aby to nebyla rakovina nebo něco takového :( u doktora jsem ještě nebyl. Děkuji za odpověd

Dalibor7
223 příspěvků 28.4.14 20:08
Dalibor7

Ahoj Pavle, k lékaři raději zajdi, at máš jistotu, že to není nic vážného. Pokud jde jen o kříplí nerv, což je velmi běžné, může ti pomoci rehabka.Nebo mi napiš do soukromé schránky svůj tel. můžem se spojit a něco ti o tom vysvětlím.

d.vevercak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.14 12:28

Dobrý den, jsem po nemoci a pak mně začalo bolet na hrudi a teď mě to začalo bolet v horní části zad konkrétně na levé straně. Mužete mi poradit o co se jedná? díky za odpověď.

Vratislav II.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.15 10:53

Dobrý den, trpím stejnými příznaky ale zatím mi nic nezjistili a byl jsem na měření zátěže na bicyklech. Je mi 85 diabetik, neuropatie. Bolest není permanentní, někdy více, pak pár dní pokoj. Sám jsem zjistil závislost na znečištění ovzduší polétavým prachem. Obykle se mi to projeví, když vyjdu z bytu do chladu na ulici a když meteo hlásí varování před špatným ovzduším.
Trpím rovněž na bolest v páteři v oblasti křížů. Měl jsem možnost vyzkoušet t.zv. elektr. masážní polštářek a mohu říci, že opravdu účinně prohněte (zmasíruje) páteře od křížů až po krk. vždy se mi při ataku velmi uleví. Polštářek stojí cca 1.400 i s poštovným: typ MG 145 Link: www.muj.beurer.cz

koukol
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.15 12:52
bolest zad

Mamka trpí také na bolesti zad. Injekce v podobě Almiralu, Veralu apod. pomohou jen krátce. Neodstraní příčinu. Problém je, že nedokáže být v klidu, pořád se hrabe v hlíně na zahradě a pak ji samozřejmě záda bolí pořád. Již 20 let nosí magnetickou podušku, vždycky když něco dělá, dá si ji na bedra. Teď si koupila měděnou podložku. Tvrdí, že to bolest výrazně zmírní. Já takovým věcem moc nevěřím, ale vidím, že ji to pomáhá, tak na tom asi něco bude.

david55555
1 příspěvek 16.4.15 21:49
tlak na hrudi

Dobry den. je to jiz pres rok co jsem prodelal flubber sini. bylo to hodne neprijemne. po 4 hodinach v nemocnici po podani betablokatoru se rytmus ustalil. prodelal jsem veskere vysetreni. ekg.echo. rentgen. a rekli mi ze srdce je v poradku. uz asi 2 roky mam stale zablokovane zebra na leve strane a pod lopatkou. kazdy den mam arytmie. zhorsene dychani.stres.pri spatnem pohybu vynechani uderu nebo uder navic. pocit tlaku na hrudi a knedlik v krku. pred 5 lety jsem se lecil s panickou poruchou. je mi 25 let a neustale se mi neco deje. docela me to nici zivot.da se arytmie zbavit??? kdyz neni znama pricina??? muze byt aarytmie zpusobena blokadou patere a zeber???dekuji za odpoved

kdosi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.15 23:22
Tlak na hrudi

Ahoj, je mi 15 let a už asi týden mně trápí jakoby tlak na hrudi, vrací se mi jídlo nahoru a myslím, že mám překyselení a občas mi trochu buší srdce.
Byl jsem na EKG a bylo vše v pořádku. Nevíte od čeho by ta bolest na hrudi mohla být (jako kdyby tam byli kameny a chtěli ven :D), už fakt nevím co by to mohlo být a zdá se mi, že se to spíš horší, než lepší. Děkuju za jakoukoli odpověď :)

kdosi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.15 23:23
Tlak na hrudi

Ahoj, je mi 15 let a už asi týden mně trápí jakoby tlak na hrudi, vrací se mi jídlo nahoru a myslím, že mám překyselení a občas mi trochu buší srdce.
Byl jsem na EKG a bylo vše v pořádku. Nevíte od čeho by ta bolest na hrudi mohla být (jako kdyby tam byli kameny a chtěli ven :D), už fakt nevím co by to mohlo být a zdá se mi, že se to spíš horší, než lepší. Děkuju za jakoukoli odpověď :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek