Tlak na hrudi a bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 17:22

Po vyšetření Ekg, krve, neurologa a dalších vyšetření nás obvodní lékař postal k psycholožce a ta dala ženě antidepresiva.Co a jak dál nevím opravdu

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.13 10:39

Co takhle jít k jinýmu doktorovi? Takhle se to přece dlouho nedá zvládat.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.13 11:50

Popravdě řečeno to už dostává i mě. Mám ještě jednu možnost a to zajít k neurologovi do jiného města, ať se na ní podívá. Je to známý kamaráda. Díky chlapi, moc si vážím toho že vůbec napíšete, že vám to není jedno.Do Olomouce se bohužel nedostanu, žena by ten převoz asi ani nezvládla, má problém už když ji vezu pár km. Teď řeší píchání u srdce a mdloby když někam musí jít. Nevím zda by, když už bysme někam jeli někdo pomohl po jedné schůzce. Je to zoufalé opravdu. Teď mi v bolestech usnula v křesle. Je mi to líto, chlapi ani nevíte jak. Radši bych to vzal na sebe

Dalibor7
223 příspěvků 18.5.13 14:46

Jone ani nevíte, jak moc vás chápu, moje paní taky už 3 roky dost trpí, pořád se nedařilo jí pomoct se zažíváním, ale nedávno jsme našly paní, která ji konečně pomocí přístroje oberon konečně řekla, co jí doopravdy je a konečně se nasadila ta správná léčba, která den ode dne dělá dobře a její stav se výrazně lepší, přitom to je taková prkotina, že by se tomu člověk nejrači zasmál. A věřte mi, že kdyby měla Vaše pání zájem o moji pomoc, moc rád bych pro ni něco udělal, protože přesně to, co ji trápí, trápilo i mě, takže dobře vím, jak se asi cítí.

Dalibor7
223 příspěvků 18.5.13 15:27

Ještě něco mě napadlo, co by se mohlo zkusit, dejte mi Vaši mailovou adresu, já ten cvik nafotím, pošlu Vám to a pak si zavoláme a pořádně vysvětlím, jak ho propovést.

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.13 16:10

John844 Mně neděkujte, cítím s vámi a vím, že i Dalibor7.Mám také ty potíže, ne v tak velké míře, ale mám, do toho všeho mám bolesti v lýtku a achilovce.Jsem mimo opravdu.Chci už aby to bylo pryč, ale po dvou měsících už ztrácím naději.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.13 21:33

Dalibor7 ja to chci taky.. nejjira25@seznam.cz

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.13 06:06

Teď jsem přijel z nemocnice. Ženu odvezla ve 3 ráno záchranka. Začala špatně dýchat, dusila se, omdlévala. Je na kapačkách a dýchacím přístroji. Několik hodin jsem tam s ní byl, vétší úzkost jsem zatím nezažil. Vypadala opravdu špatně, mám obrovský strach.

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.13 08:25

Tý jo tak to je hrozné! Držte se! Najděte jí jiného doktora a ať raději ty léky vysadí, když se dostala až do této fáze. Mrzí mě to

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.13 10:54

Wiist díky moc. Teď mi volali, prý se její stav zhoršil, museli jí píchnout injekce s anestetiky myslím. Dýchá furt na stroji, prý se probudila a dostala šok.

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 09:13

Nevím co napsat, je to opravdu šílené, kam až to zašlo. Snad to doktor nenechá bez povšimnutí. To je strašná doba!

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 16:55

Dalibor7 ženu si tam prý týden nechají a poté musíme je k psychiatrickému vyšetření, takže ten cvik si pak určitě vezmu.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 20:43

Uz mi to docela leze na nervy, kdyz nevim co semnou je a neprestava to a cviceni uz taky ne..

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.13 09:20

Ženu včera pustili, přišla domu a po pár hodinách se zhroutila, měla tzv. knedlík v krku, neklid, třes, píchání u srdce. Musela znova do nemocnice a je opět na přístroji. Doktoři ji mají za blázna

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:35

John844 Oni řeší denně mnoho různých nemocí v nemocnici a tak něco jako panika vyvolaná antidepresivy které vaše žena bere jsou pro ně nic. Neberou člověka individuálně, denně jim projdou rukami těžké případy a tak ty ostatní berou jinak. Chápu je rozdíl mezi selháním srdce a panikou ale měli by i tak brát člověka individuálně a přistupovat k němu jako k unikátu. To co jednoho trápí, jinému může připadat jako trapnost. Nevím zda mi rozumíte, ale takový je stav dnešních nemocnic.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:30

Chápu to, bohužel je to tak sám to vidím. Takže od tlaku na hrudi a bolesti zad jsme to dovlekli až do nemocnice, psychickému kolapsu a nikdo nic neví. Kromě toho, že antidepresiva jsou to pravé co v tomhle případě pomůže. Odstrašující případ

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 10:34

Johne já čekám furt na vyšetření, mám tyto problémy asi 2 měsíce, je to opravdu nanic. Zkuste si najít schopného fyzioterapeuta popř. kontaktujte dalibora7. Nenechávejte ženu v rukou doktorů, nebo psychologů, mohou ženě ulevit ale příčinu neřeší. Mně doktor už několikrát navrhl ať jdu k psychologovi, nemůže uvěřit že mě tlak na hrudi, píchání u srdce a bolest zad neopustily ani po takové době.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 14:32

Díky chlapi. Nevím co s tím teď bude v nemocnici ještě týden, pořád jí je zle. Nemůže dýchat, píchá jí u srdce. Až přijde domu, zkusil bych tam zajet, Olomouc je moc daleko a Semily nevím zda to zvládne. Tady u nás nikdo dobrý není a když už jo tak se čeká třeba 5,6 neděl

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 11:07

Zkuste to, držím vám palce! Lepší než ji nechat v tomto stavu a čekat na lékaře, kteří si v tomhle moc neví rady.

brondula
7 příspěvků 28.5.13 09:22

Zdravím, bolesti zad a s tím související tlaky a bolesti na hrudi mám už několik let. Bohužel zatím se mi nedaří se těchto obtíží zbavit. Veškeré vyšetření jsou v pořádku a ani po dvou měsících u maséra se mi jakkoli neulevilo, asi se s tím budu muset naučit žít ikdyž to není příjemný.

Petr777
1 příspěvek 29.5.13 12:04

Dobrý den, četl jsem Vaše reakce na příspěvky a chtěl bych se Vás zeptat, jestli by jste mi nemohl poradit v tomto případě. Bolesti na hrudi, takové jako tísnění a popichování na levé a někdy pravé straně. k tomu se mi přidalo bolení v zádech u lopatky a podél páteře v horní oblasti. Mívám i jakoby namáhavější dýchání když to na hrudi cítím. Je mi 28. Tlak normální jinak vše v pořádku. V zádech mi dost křupe ráno po otočení na jednu či druhou stranu. Je to nějaké divné. Někdy púři sezení i mravenčí trošku nohy. Mohl by jste poradit co by to mohlo být a jak si pomoci? Díky, Petr.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.13 11:04

Koukám, že tyhle problémy má celkem dost lidí. U nás je to pořád stejné, žádné větší zlepšení.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 19:30

Nezna na to nekdo nejakej lek?

Dalibor7
223 příspěvků 4.6.13 19:55
Dalibor7

Jirko, jde o mechanickou poruchu a tím pádem to nejde vyléčit žádný práškem.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 21:14

Ja nerikam praskem, necim aby se to nevracelo..

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 09:18

Svěřil jsem ženu do rukou doktorů a oni mi z ní udělali blázna, začalo to bolestí zad a píchání u srdce. Všechna vyšetření byla v pořádku a tak ji poslali na psychiatrii a tady ji doktorka totálně dorazila. Žena skončila v nemocnici na přístroji.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 13:44

To je hezky teda, to bych jim to rek, nebo zaloval!!!

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 14:15

Její psychiatr to ví. Prý až se z toho dostane tak máme přijít pro nové léky. Jestli tam půjdeme, nevím. Bojím se, že to dopadne stejně.

Dalibor7
223 příspěvků 5.6.13 14:19

Johne, je mi Vaší paní opravdu líto, škoda, že se neznáme osobně. Můžu se jen zeptat, kolik je paní let?

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 14:42

Dalibor7 díky za podporu, škoda je to daleko.Je jí 42

Dalibor7
223 příspěvků 5.6.13 15:43

Tak to je mladá a u mladých to jde velice dobře, ale pomoct jí nemůžu, když je navíc pořád v nemocnici a kdo ví, jestli by o takovou pomoc vůbec stála.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.13 07:02

Dalibor7 Ještě to s ní proberu až bude trochu v pohodě. Pokud ona sama nebude chtít tak s tím nic nezmůžu. Přijde mi, že ztratila naději. Uvidíme za čas jak jí bude

Dalibor7
223 příspěvků 6.6.13 07:45

Je zcela pochopitelné, že asi chtít nebude, vždyt ji zradili odborníci a co pak nějaký člověk, kterého vůbec neznáte. Navíc tu píšu o věcech, o kterých se jen málo kde dozvíte. Je pravda, že na diskuzi doktorka jeden pán napsal, že si mé informace prověřil u doktora, který mu údajně mé názory potvrdil, že přesně tak to může být.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.13 17:20

Určitě vás kontaktuji, každá rada dobrá, ale až se situace trochu uklidní.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.13 21:16

http://zdravi.doktorka.cz/…nebo-pater-/ treba vam to zlepsi naladu…ja jdu cvicit uz me to sere tohle :(

pavla 222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.13 15:23

Dobry den chtela jsem se zeptat uz tak tyden me pali na hrudi a obcas i pichne vzdy na stejnem miste vlevo nad srdcem obcas i v pravo spatne se mi dycha a v krku mam jak kdyby hlen nedavno jsem prechodila problemy s pruduskami taky uz me tak rok boli zada a leva ruka chodim zhrbena protoze kdyz se narovnam nemohu dychat je mi 24a jsem kuracka

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.13 19:09

Pavla 222 jo to tady ma vic lidi a nikdo nevi co stim ani doktori..muzu ti poradit cvicit nebo at ti da doktorka rhb ale nepomuze to :(nechci te strasit ale bude to horsi a horsi, te tady odkaz na cviceni a uvolnovani tak treba ti to pomuze.

Dalibor7
223 příspěvků 14.6.13 07:12

Pavlo není pravda, že nikdo neví co s tím. Pomoc je navíc velmi snadná, jen stačí vědět jak na to. Můžu se zeptat dokud jste?

pavla 222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.13 04:59

Dalibor7 jsem z holesova a chtela jsem se jeste zeptat obcas se k tomu jeste prida brneni nohou a brneni leve spodni celisti a tvare nekdy az k oku nebo uchu taky bolest za krkem je mozne ze s tim take souvisi zada? take byvam casto vzhuru mam totiz rocni dceru a i kdyz jsem hodne vycerpana tak moc neodpocivam pac kdo by za me udelal veskerou praci uz jsem si na to sice zvykla ale nemohl..o by to treba souviset s unavou??

Dalibor7
223 příspěvků 15.6.13 06:26

Je to jedno k druhému, věčný zápřah zádům nepřidá a když máte bolavá záda, není divu, že jste stále unavená. Prostě pokud něco uděláte pro záda, budete vše lépe zvládat. Taky by jste mohla zkusit doplnit hořčík, já mám dobře odzkošený hořčík, zinek a vápník,3 v jednom. Něco můžou způsobovat záda, něco únava a únavu často způsobuje nedostatek hořčíku. Je mi jasné, že pokud jste na dcerku sama, že se únavě nevyhnete, ale můžete si trochu pomoct, aby jste to lépe zvládala.

ursus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.13 23:32

Zdravim všechny. Je mi 38. Cirka 5 let mi záda křupou jak rozvrzaná postel. Vždy jsem si lehl na břicho, ruce pod hrudník a manželka si na mě sedla a „rozválela“ mi záda mezi lopatkama. Pokřupalo to, sedlo si to a dobrý. Jenomže před třema nedělema to nepomohlo. Měl jsem bolest na levé straně hrudníku u srdce- píchání jak když se mi tam někdo vrtá šroubovákem. Do toho bušení srdce, motání hlavy a tokovej stav jak když mám umřít. Odvezla mě RZ na kardiologii, kde mi udělali veškerá vyšetření a dobrý. Mám to prý od pohybovýho aparátu. Byl jsem na neurologii kde mi napsali RHB, jenomže tam jdu až v srpnu. Pořád mám takový divný stavy ( nafouklá hlava, pálení a brnění levý ruky i nohy, atd. Má to tu dost lidí jak jsem se dočetl. Nevíte jak se toho rychle zbavit?

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.13 09:04

Tento problém doktoři neumí moc řešit, mé ženě žádný z tzv. odborníků nepomohl. Nevěděli co s ní, tak jí poslali k psychiatrovi, ta jí nacpala léky a dnes je na tom mnohem hůř. Byla několikrát i v nemocnici.
dalibor7 snažil jsem se jí rozhýbat jak jste mi minule psal, zdá se jako by se jí to trochu uvolnilo, ale pořád jí tam občas píchne

Dalibor7
223 příspěvků 17.6.13 15:34

Johne, jestli jí to aspon trošku pomohlo, tak aspon víme, že se nepletu. Napište mi mailovou adresu, pošlu ty fotky, uděláte cvik podle nich a snad to půjde k lepšímu mnohem výrazněji.

Pavel96
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.13 22:45
Špatné dýchaní a bolesti pravého prsu.

Zdravím, je mi 17 let a bolí mě pravé prso. Avšak na dotyk ne (jakoby někde „uvnitř“; neumím to přesně popsat). K tomu - hlavně večer špatně dýchám a cítím tlak na hrudi. Bolest trvá zatím asi týden a někdy je to opravdu intenzivní. Ale zase někdy o tom třeba ani nevím - většinou při velkém fyzickém výkonu se tyto bolesti „ztratí“. Upozorňuji, že sedím často u počítače a to i několik hodin denně, jsem na svůj věk váhově podprůměrný (cca 61 kg) a málo sportuji. Předpokládám správně, že jedná o nějakou svalovou poruchu? Hodně jsem bádal na internetu, abych zjistil nějakou diagnózu. Záda mě nebolí, ale bývám často shrbený. Co doporučujete? Děkuji předem za rady!

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.13 11:56

Tak ser na pocitac..zacni se hejbat a cvicit..jsou to ochable svaly..muj nazor!!!

Josef21
2 příspěvky 22.6.13 16:46
tlak na hrudi

Dobrý den,
prosím o radu :,( před nedávnem se my v zaměstnání přihodilo že při mírném pohybu mne začalo jako bolet u srdce bez brnění do levé ruky, docela jsem zpanikařil začal jsem se třást měl jsem pocit že je asi zle a že mám infarkt, po příjezdu RZS my udělali EKG a změřili tlak, ale vše bylo ok, odvezli mne do nemocnice, kde my odebrali krev, která vyloučila srdeční příhodu, za několik dní se my to opakovalo znova, ale odjel jsem sám do nemocnice, kde opět bylo vše ok jinak saturaci jsem měl také v pořádku. Byl jsem na sonu žaludku, jícnu, ledvin, také na gastroskopii opět vše ok. Z odběrů my zjistili pouze vyšší cholesterol na který jsem dostal léky. Před touto příhodou jsem měl při pololehu tlak a svíravý pocit na hrudi, bylo to nepříjemné ale dalo se to vydržet. mohlo by to také souviset se zády? ty mne také již dlouho při delším ležení bolí :,( (hrudní páteř)až musím vstát a začít se hýbat, ale od té příhody mne bolí docela často, také se my stává ráno že se my motá hlava, ale tlak mám normální. Na neurologii jsem také byl a zase nic :( doktorka my napsala Neurol nechce se my ho moc brát, to samé ortopedie, ale tam si myslím že to odflákli :,( protož mne záda bolí pořád a víc :( Nebo myslíte, že by to mohlo být od nervů? Panická ataka? Prošel jsem si docela těžkou partnerskou krizí která je už v pořádku a v práci bylo docela dost stresu, ale už je to ok, tak nevím :,( ještě bych měl jít na zátěžové testy na srdce, baví mne pohyb, ale bojím se trošku zatížit tělo dokud nevyloučím srdíčko :?Kdyby to byla ataka, tak by mne to ale nebolelo pořád? nebo ano a svíravý pocit na hrudi bych také neměl stále? nebo ano??v hrudníku mám pocit jakoby nějaké šelesti. a pulzování Budu vám moc vděčný když my poradíte co s tím nemůžu si dovolit marodit Děkuji Josef
Jsem nováček a chtěl jsem radu od Bábiny, ale uvítám každou radu která my pomůže ještě jednou díky

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.13 22:17
@Josef21 píše:
Dobrý den,
prosím o radu :,( před nedávnem se my v zaměstnání přihodilo že při mírném pohybu mne začalo jako bolet u srdce bez brnění do levé ruky, docela jsem zpanikařil začal jsem se třást měl jsem pocit že je asi zle a že mám infarkt, po příjezdu RZS my udělali EKG a změřili tlak, ale vše bylo ok, odvezli mne do nemocnice, kde my odebrali krev, která vyloučila srdeční příhodu, za několik dní se my to opakovalo znova, ale odjel jsem sám do nemocnice, kde opět bylo vše ok jinak saturaci jsem měl také v pořádku. Byl jsem na sonu žaludku, jícnu, ledvin, také na gastroskopii opět vše ok. Z odběrů my zjistili pouze vyšší cholesterol na který jsem dostal léky. Před touto příhodou jsem měl při pololehu tlak a svíravý pocit na hrudi, bylo to nepříjemné ale dalo se to vydržet. mohlo by to také souviset se zády? ty mne také již dlouho při delším ležení bolí :,( (hrudní páteř)až musím vstát a začít se hýbat, ale od té příhody mne bolí docela často, také se my stává ráno že se my motá hlava, ale tlak mám normální. Na neurologii jsem také byl a zase nic :( doktorka my napsala Neurol nechce se my ho moc brát, to samé ortopedie, ale tam si myslím že to odflákli :,( protož mne záda bolí pořád a víc :( Nebo myslíte, že by to mohlo být od nervů? Panická ataka? Prošel jsem si docela těžkou partnerskou krizí která je už v pořádku a v práci bylo docela dost stresu, ale už je to ok, tak nevím :,( ještě bych měl jít na zátěžové testy na srdce, baví mne pohyb, ale bojím se trošku zatížit tělo dokud nevyloučím srdíčko :?Kdyby to byla ataka, tak by mne to ale nebolelo pořád? nebo ano a svíravý pocit na hrudi bych také neměl stále? nebo ano??v hrudníku mám pocit jakoby nějaké šelesti. a pulzování Budu vám moc vděčný když my poradíte co s tím nemůžu si dovolit marodit Děkuji Josef
Jsem nováček a chtěl jsem radu od Bábiny, ale uvítám každou radu která my pomůže ještě jednou díky

jsou ochable svaly, cani cvicit na zada a na hrudnik na netu je toho docela dost..ja uz tohle mam 2.5 mesice a nemuzu se z toho dostat…ale kdyz budes cvicit bude to lepsi

Josef21
2 příspěvky 22.6.13 22:40
tlak na hrudi a bolest zad

To mám v umyslu, ale nejdřív se chci z toho dostat. Musím vědět že my zátěž neublíží :?

Dalibor7
223 příspěvků 23.6.13 08:35

Josefe, pokud Vás zajímá, co jsem zde napsal, tak si moje přízpěvky pročtěte od začátku, patříte do stejné skupiny lidí, pro které jsem to zde psal a i Vám, je možné pomoct speciálním cvikem.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 08:39
@Dalibor7 píše:
Josefe, pokud Vás zajímá, co jsem zde napsal, tak si moje přízpěvky pročtěte od začátku, patříte do stejné skupiny lidí, pro které jsem to zde psal a i Vám, je možné pomoct speciálním cvikem.

ten tvuj cvik nepomaha ale..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek