Tlak na hrudi a bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Dalibor7
224 příspěvků 17.4.13 06:59
Dalibor7

S tou bolestí zad a tlakem na hrudi Vám rád pomůžu, ty dvě věci jsou přímo spojené. Pomoc je docela snadná, ale nejsem lékař, jen vím jak na to.

Dr.House
622 příspěvků 17.4.13 20:42

Dalibore - skříplej nervík…nebo mám už dejavu? ;)

Dalibor7
224 příspěvků 18.4.13 06:12
Dalibor7

Na 99% ano a je obrovská škoda, že Vy lékaři tuto možnost zcela přehlížíte. Je to opravdu obrovská škoda, když je léčba tohoto problému tak velmi snadná, není třeba žádných léků a spousta lidí trpí zcela zbytečně.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.13 21:16
bolest na hrudi a dalsi priznaky

Ahoj mam ty same priznaky co tady maj ostatni, a zrovna se lecin na plice ale rekl bych ze je to od patere, kdyz zacnu cvicit tak se mi to pomaha…http://www.seniorum.cz/videoserial-cviceni/barevne.html tak doufam ze vam to pomuze.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.13 20:42
tlak hrudniku dusnost

Dobry vecer, chtel jsem se zeptat mel jsem bolest na hrudi a pichani u srdce a do kruky vele, tlak byl 150/90 a pak se to vratilo do normalu, tak jsem zasel k doktorce ta mi udelala ekg a rikala ze te jedna stena trochu hapruje. Potom mi brala krev jestli to neni na infarkt a byla negativni..udelal mi to asi dvakrat. Bolest stale na hrudi mam a nemuzu se nadechnout, nekdy je to dobry nekdy ne. Pak jsem sel na rengen plic a tam neco mam a beru penbene. ale boslest stale trva a uz mi to docela vadi pac nemuzu do prace. Kdyz zacnu vic chodit nebo delat tak se mi to zhorsi trochu..prosim o radu. Doktorka mi rikala kdyz to nepomuze tak dostanu R. H

John833
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 12:41

Tak ženě se stav na týden něco zlepšil. Ve čtvrtek však jí to opět postihlo. Záda jí bolí, na to už si zvykla, nejhorší je to píchání u srdce. Pláče bolestí, uklidní se, rozdýchá to a za 20min znova, stačí aby se špatně pohnula. Má to od páteře

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 15:52

Jak se tedy zbavit problémů jako je bolest zad a píchání u srdce? Zatím jsem tu nečetl žádný způsob jak tomu čelit. Mně se to vrací každý rok

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 18:05
@Wiist píše:
Jak se tedy zbavit problémů jako je bolest zad a píchání u srdce? Zatím jsem tu nečetl žádný způsob jak tomu čelit. Mně se to vrací každý rok

cvic, nebo at ti doktorka da rhb..a nebo to jseou nervy..

Dalibor7
224 příspěvků 30.4.13 20:08
Dalibor7

Lze se toho zbavit a velice snadno. Každému to rád ukážu, nebo vysvětlím po skypu s vebkou.Nic složitého na tom není, stačí se jen naučit ten správný cvik a je to.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 21:24

Dalibor7 tak jsem dej nejakej odkaz, nebo to dej na youtube at se na to kouknem co nemame webku.

Dalibor7
224 příspěvků 1.5.13 07:01
Dalibor7

To bych klidně moc rád udělal, jenže žádný odkaz neexistuje. Proto je jediná možnost, abych to nějak osobně vysvětlil.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.13 18:15

Tak udelej video ty..a dej to na youtube

Dalibor7
224 příspěvků 1.5.13 20:58
Dalibor7

Jirko to opravdu nejde, jde o osobní přístup k člověku. Kdybych udělal video univerzální, nefungovalo by to.

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.13 21:22

Takže pokud to dobře chápu tak jedním cvikem se člověk dokáže zbavit jak bolestí zad tak i píchání u srdce? Vím že to spolu souvisí akorát si nejsem jist účinností. Vím že jak jednou záda chytnou, tak se to furt vrací pořád dokola celé roky, cvičením může jen mírnit bolest.Je to jen chvilkové zlepšení.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.13 21:40

Tak to lidem moc nepomuzes ale, hlavne tem ktery nemaj webku jako treba ja :(

Ratata231
1 příspěvek 2.5.13 02:06
Bolest hrudi

Dobrý den, Je mi 20 let měřím asi 185cm a vážím 108 kg. mám mohutný hrudník. Většinou když zatlačím na střed hruďi (první, druhé žebro ze zhora)tak mě to boli jako kdybych ty žebra nemel protáhlé.(mám to už rok, dva) Na levé straně na hoře se mi zdá že mám kost-žebro více vylezlé než ve stejné úrovni na pravé straně, mám také problémy s křční páteří, dřív sem se furt prokřupával a to se mi vymstilo a de mi to do celých zad a nervů. Často mám pocit když usínám že se mi špatně dýchá a potřeboval bych si promasírovat záda páteř. jsem kuřák, může to být něco vážného? nebo to je časté od té páteře??diky

Dalibor7
224 příspěvků 2.5.13 07:01
Dalibor7

Chápete to docela zprávně, opravdu to jde jedním cvikem napravit a na dost dlouho, hlavně když se toto člověk naučí, tak už ho to příště nevyvede s míry, prostě už pak hned víte co udělat a hned je pokoj. Jenže nejde o cvik, který uděláte sami, jde o to, že vám musí někdo pomoct, nejlépe člen rodiny, kterému důvěřujete. Tu vebku snad není až takoví problém pořídit.

Jarda9966
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 22:38

Dobrý den, je mi 31 let a dosud jsem neměl vážnější zdravotní problémy. Před 14 dny se mi večer v klidu udělalo velice špatně až mdlo. Cítil jsem tlak pod srdcem a následně tlak až do krku, zimnice (možná arytmie?). Jelikož mi ani druhý den nebylo moc dobře, navštívil jsem obvodního lékaře a následně internistu. Vyšetření na interně dopadlo dobře, ekg v pořádku, krevní testy také. Bylo mi doporučeno neurologické vyšetření. Jelikož jsem se po vyšetření na interně trošku uklidnil, tak jsem zatím neurologii nenavštívil. Po týdnu po kolapsu jsem se byl projet na kole a po návatu domů se mi po chvíli klidu zase neudělalo moc dobře. Nebylo mi až tak moc špatně jako před 14 dny ale moc příjemné to nebylo (opět tlak na hrudi až do krku a následná zimnice a slabost). Teď po 14 dnech po kolapsu je mi trochu lépe, ale stále cítím tlak na hrudi a někdy tlak v krku. Prostě stále to není ano, tak jako před dvěma týdny. Prosím o radu a názor, děkuji.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.13 10:12

Mozna pater..cvic!!je tady odkaz na cviceni..ja mam neco podobneho uz mesic.

Jarda9966
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.13 17:08

Prosím o nějaký ten odkaz na cvičení, nějak jsem ho tady nenašel, děkuji.

Dalibor7
224 příspěvků 6.5.13 21:11
Dalibor7

Řeknu jen jedno. Mám mockrát vyzkoušené, že jakékoliv cvičení nepomůže pořádně, když člověk cvičí sám. Je potřeba, aby s jeho tělem cvičil někdo jiný, pak to má ten zprávný účinek a každému rád ukážu, jak na to.

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 08:52

Snažím se cvičit jak jen to jde, ale stav se zlepší jen na chvíli. Do toho mě začala bolet achilovka a lýtko. Já už jsem fakt vyřízen! Vážně…vleče se to dlouho. Nevíte co pomůže na achilovku?

Dalibor7
224 příspěvků 7.5.13 10:12
Dalibor7

Ty bolesti můžou být přímo spojeny se zády, to znamená uzdravit záda a ostatní se už uzdraví samo.

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 15:39

Děkuji za rady Dalibore.Budu muset zajít na rehabilitaci, snad se tam něco dozvím.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.13 16:21

Nevíte zda bolest lýtka mezi patou a lýtkem(spodní část) hlavně při chůzi může být způsobena trombózou? Nebo jaké má trombóza příznaky? Žena má problém s tou pátéří a na jedné noze pociťuje při chůzi bolest. Wiist dejte mi vědět co vám řekli o té achilovce, zda je to od zad, jak již psal dalibor7 ze to může souviset. Díky

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.13 10:10

No uvidím co mi řeknou, pravděpodobně mě opět budou mít za simulanta a doporučí mi cvičit atd. Opravdu je to už dost psychicky náročné, už ztrácím naději na zlepšení. V téhle době, jak stroj nevidí objektivní nález tak problém neexistuje, jak už to tu někdo psal.Je mi z toho všeho dost ouzko. Když doktoři nedokáží pomoci člověku mladšímu, tak jak to pak musí vypadat u starých lidí. Začínám se bát stáří, opravdu…situace ve zdravotnictví bude furt horší a horší.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 11:59

Je to těžké, vím to. Vidím to na žené. Musíte věřit, že bude líp. Žena už byla i u psychologa, ale ten jí nepomáhá, naopak propadá depresi. Bojím se, že začne být závislá na lécích. Má furt černé myšlenky.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 15:05

Tak psychyka dela hodne, tak ji necim zabav at neco dela nebo at nekam jde mezi lidi..a at cvici..

jinak chtel jsem se zeptat mate bolest jako by u srdce a zad, a pocit na zvraceni?

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 17:08

Ano má neustále

Dalibor7
224 příspěvků 11.5.13 17:25

Jednou za mnou přišel jeden známí a popsal potíže stejné jaké máte vy, taky mi řekl, že jeho doktorka mu řekla. Máš (je to jeho kamarádka)skříplí nerv srdce, jenže mi doktoři toto neumíme řešit, dala mu prášky na bolest s tím, že víc pro něho nedokáže udělat(aspon byla upřímná)trvalo mi to asi 10 minut a bylo po problému, navíc je mu 58 a chodí na protézách(přišel o nohy při autonehodě)a i tak to šo velmi snadno.Ono na tom opravdu nic složitého není.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 17:39

Já bohužel nemám webkameru a na internet se přihlašuji většinou z mobilu. Když už z Pc tak v práci. Mám to komplikované.

Dalibor7
224 příspěvků 11.5.13 17:47
Dalibor7

A můžu se zeptat, odkud jste?

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 18:03

Z karlovarska

Dalibor7
224 příspěvků 11.5.13 18:05
Dalibor7

Tak to nic, jsme od sebe asi 400km.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 18:09

To mě mrzí. Zkusím si ji sehnat někdě. Doktoři jsou k ničemu

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 18:36

Dalibor7 je tezky udelat video..?nebo to proste nejak napis at tady tem lidem pomuzes kdyz to nic neni

Dalibor7
224 příspěvků 11.5.13 19:08
Dalibor7

To není, ale nevím jak se video posílá, navíc mi kámoš, kterej počítačům dobře rozumí řekl, že video se mailem těžko posílá a já tomu vůbec nerozumím. Navíc to pomě zatím nikdo nechtěl, s každým se jednoduše spojím po skypu a je to a to i s těmi, kdo skyp s vebkou nemájí. Jednoduše si to lidi kvůli tomu pořídí, vždyt je to velmi snadné i pro antitalenty přes počítače. A posat to tady nejde, kdo ví, jak by to každý pochopil a nechci, aby si někdo ublížil.

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 19:41

Myslím, že udělat video, které pomůže všem je nemožné. Chápu Dalibora7…každý má problém někde jinde a ukazovat cviky na někom kdo nemá problémy s danou částí zad je blbost, protože může naopak uškodit. Nejlepší je to řešit individuálně.

Dalibor7
224 příspěvků 11.5.13 19:48
Dalibor7

Přesně tak. Prostě mám dobře vyzkoušenou idividuelní léčbu, můžu tak pozorovat reakce lidí, ptát se jak to na ně působí, jak se při tom cítí atd. prostě to tak mám odzkoušené a nehodlám na tom nic měnit.

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 12:23

Jsem v koncích, záda mě neúnosně bolí, je to šílené. Rehabilitační vyšetření v nedohlednu, až za 5 týdnů!

Dalibor7
224 příspěvků 13.5.13 18:30
Dalibor7

Vite co, můžem zkusit jednu věc, kterou se pokusím vysvětlit po tel. Jestli chcete, napište mi svoje číslo do mé soukromé schránky, jestli nechcete zveřejnit svoje číslo, zavolám Vám.

duanS5
1 příspěvek 15.5.13 13:21

Je mi 27 let a již přes rok mě trápí pravděpodobně hrudní páteř. Bolest se objeví vždy po větší fyzické námaze a trvá cca 3 týdny. Bolí to i na hrudníku a zasahuje to spíše dolů k břichu, cítím každý krok, nejde najít žádnou klidovou polohu. Byl jsem na ultrazvuku a ruzných vyšetřeních, ale nic nenašli (což jsem byl rád). Nyní bolest z břicha a hrudníku ustoupila, ale na páteři stále trvá. Takhle to mam již potřetí za rok. :nevim:

Dalibor7
224 příspěvků 15.5.13 18:47
Dalibor7

Nechci tě strašit, ale ty potíže se budou stupnovat, pokud s tím nezačneš něco dělat. Doktoři ti s tím nepomůžou a rehabky jsou slabá léčba.

jirka624
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.13 20:30

Tak dneska jsem byl u DR. pekne me zmucila a nic mi nenasla takze rhb nemam a zacina me to zase bolet..takze jdu zase cvicit :(

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.13 16:59

Dalibor7 ozvu se vám. Mám dojem, že číslo na vás mám 603…dnes mě opět začalo píchat u srdce a venku jsem měl mdloby. Nevím co dál, je to frustrující.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 07:24

Wiist když teď půjdeš k doktorovi, tak se vsadim, že tě pošle k psychologovi jestli nemáš psychickou poruchu.Nebo ti dá neurol, a to je pěkný svinstvo, droga na který se stane člověk zavislý.

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 10:13

Uvidím no, nevím zda by mi to pomohl, možná na chvíli. Neurol jsem bral a už ho nechci ani vidět. Do psychických problémů vás dostanou právě takový doktoři, kteří si neví rady a vše přisuzují psychice. Může to být částečně, ale mě přijde, že už je to skoro pravidlem. Mám to od páteře, řekl mi to i neurolog, čekám na vyšetření(ještě 2 týdny),bolí mě záda mezi lopatkami, cvičím, ale úleva jen chvilková, bolest pod levým žebrem, jakoby u srdce příchází jak doma tak venku, mdloby jen někdy. Je to fakt extrémní, obvoďák mi furt říká ať vydržím na analgetikách, ale ty už nezabírají, tak nevím na koho se obrátit.

John844
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 10:57

Wiist máte pravdu. Mně se žena díky lékům mění před očima, strašně jí to tíží. Vždy byla tak nějak fit, dobrá naláda, smála se, chodila ven, optimistka. Teď se změnila, musím u ní být často. Je na tom psychicky dost špatně, psycholožka ten problém se zády ještě více prohloubila a to do psychologické roviny a spustila tak řetězovou reakci její duše. Nejí, je pokleslá, chodí po bytě sem a tam a drží se často pod levým prsem, má černé myšlenky začínám se o ní bát.

Dalibor7
224 příspěvků 17.5.13 15:04

Ještě Vám něco řeknu a neberte to jako, že chci nějak strašit. Ten skříplí nerv, který způsobuje bolesti v hrudi nedýchá, dusí se a pokud se zavčasu neuvolní, umře ůplně a pak už nepomůže nic.Ten nerv v takovém stavu může přežít i několik let, ale nikdo neví jak doopravdy dlouho.Toto se stává hlavně u ušního nervu, kdy často dochází napřed k pískání v uších a časem k hluchotě. Mám i dobrou zkušenost s nefungujícími, nebo spíš se slabě fungujícími ledvinami mého kamaráda, ted po uvolnění nervu ledvin nechápal, jak najednou po několika letech začal chodit na místo jednou děně čurat,10× i více. Prostě každý orgán má svůj nervoví kořen v páteři a když dojde ke skřípnutí, ten orgán bolí, volá o pomoc a jede jen na záložní sistém, ale nemůže tak fungovat věčně.

Wiist
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 15:41

Dalibor7 O tom jsem již také slyšel. Proto nechápu, to co píše John844 že jeho ženu mají za blázna a nechají jí v tomhle stavu brát léky, které to jen tiší, ale nevyléčí. Co to je za doktora? Propadá do větších depresí, a nedej bože aby jednoho dne své černé myšlenky chtěla realizovat. Promiňte John844 ale píšu to narovinu

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek