Tablety na hubnutí, které opravdu fungují

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
suruku
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.16 10:26

A zase jen odkaz na nějakou reklamu začínající slovem Zázrak. Mně to příjde, že sem kladné posudky píšou jen placení agenti, nebo sami majitelé shopů, někdo, kdo si to sám prožil a začal shazovat a chce se podělit a je ochoten na sebe dát bližší kontakt, tady snad ani není a všechno je to jen obyčejný bussiness… :(

Standa_brno
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.16 10:34

Promiň, že jsem tě odbil jen odkazem, ale jě tam napsaná podstata jak to funguje. Samozřejmě je nutné odfiltrovat ty „kecičky“ kolem + fotky. Podstata je, ale jasná a takto to funguje. Moje zkušenosti jsem psal. Začínám třetí měsíc a jak řikám - já jsem spokojenej a je mě jedno jak to maj ostatní.

suruku
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.16 10:49

No, ta cena není závratná, kupoval jsem minule něco za 940 kč. i s poštovným na deset dnů a kilo a púlm jsem přbral, tak zkusím i piperin a zatnu zuby a musím se ovládat s tím jídlem. Ta pětistovka mě už nezabije. Měřím 184 cm. a teď mám asi tak kilečko, dvě, přes metrák, takže to zase až taková hrůza není, ale než jsem přestal kouřit, přede třemi a půl roky jsem vážil tak do devadesáti kilo. Ty užíváš ten piperin forte, nebo jaký?? Já ho vlastně mám už z toho odkazu pierin. eu… je to on za tu necelou pětistovku, že jo??

Standa_brno
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.16 11:08

Ja to koupil tam a ja v tom nevidim rozdil. Slozeni je stejne. Podle me to Forte je total predrazeny, hraje si neco co neni. Je to stejny jako toto. Ja osobne merim 190cm, ale mam 130kg a skoro vse v brichu. Jak rikam, zacal jsem se trosku krotit a tohle beru jako doplnek a jsem spokojenej. Snad se dostanu na tech 100 a pak uz jen drzet ;)

suruku
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.16 12:01

Já to mám taky přes břicho nejvíc, tak to ještě asi taky zkusím i když já jsem Tomáš nevěřící, protože zatím jsem dokázal vždy shodit pár kilo, abych se cítil spokojeně, jedině pohybem, jsem zedník a dělal jsem na živnost, a trochu jsem se hýbal i doma a lehkým sportem. Ale teď mám už probl=my s pohybem, mám I D a tak to zkouším cvičením doma, procházkama a zkusím i tento doplněk stravy. Tak zatím dík.

irene00
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.16 10:16

Možná funguje stejné, možná ne, ja jsem vyzkoušela forte a mi pomohlo, jsem spokojená z jeho účinkem a proto cena nehraje pro mě žádnou roli

Standa_brno
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.16 10:43

Ta irene00 tady je směšná. Podlě mě nějaká polka co vlastní ten obchod s forte ;)

irene00
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.16 11:18

Stando, nejsem Polka a nevlastím žadný obchod, jsem Česka v důchodu :)
nevím kdo jsi ale to tvoje rozličné příspěvky vypadají jak bys byl prodavač piperiny.
myslím že je to jedno, prostě pokud jsem vyzkoušela jednu značku a byla jsem s ní spokojená nepotřebují už jine značky. to jsem chtěla říct. zdravím!

Standa_brno
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.16 12:36

Ireno omlouvám se, ale znáte to. Je to tady samý prodejce a pak se v tom špatně orientuje. Děkuju a hezký den.

Zdeňka 1976
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.16 15:07
objednávka

Ahoj všem, chtěla jsem objednat piperin na piperin.eu, nějak mě to nepustilo dokončit objednávku, prosím poradíte, děkuji :) a funguje opravdu aspoň trochu Piperin?

Standa_brno
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.16 08:57

Já tam objednával před třemi dny i pro kolegyni a vše v pořádku. Vždy to hodim do košíku, napíšu kam poslat a dám koupit.

Zdeňka 1976
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.16 09:23

Děkuji, nějak mi to vážně nefungovalo, ale napsali mi, takže již také objednáno, a máte již nějaké zkušenosti?

Děkuji :)

Standa_brno
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.16 09:31

Psal jsem to již nahoře. Já to beru jako doplněk stravy, kterou jsem dost zredukoval. Spíše tedy jím méně a častěji a do toho zobu tyhle tablety 2× denně a pohoda.

Zdeňka 1976
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.16 09:38

A jdou kila dolů, ptám se jelikož už jsem také pár tabletek vyzkoušela a nic moc, upravila jsem jídelníček, více se hýbu, ale stále žádný úbytek, díky za info. :)

Herryd
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.17 09:24
Naivita

Všichni jste naivní blázni, žádné zázračné pilulky neexistují.

Fat Luke Boy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.17 11:54
kdybys tak nekecala

Neverte prosim temhletem falesnym zakaznikum, je to jenom hloupa podpora reklamy, nic vic. piperin nefunguje a ani nema jak. to slozeni je sice hezke, ale musela by jste toho najednou snist tak 1000 nasobek. nekupujte hlouposti. faldu kolem pasu se s tabletama nezbavite.. tak lidske telo bohuzel nefunguje. pokud by vas zajimalo, co je na tom spatneho, doporucuji tenhle clanek, kde autorka zjevne jeste ma rozum!! ****

edit admin - odstraněn odkaz

Fat Luke Boy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.17 11:56
pani, kaslete na to,

Ono vam to nijak nepomuze a myslim, ze jelikoz jste to koupila 6.12, tak uz jste to sama zjistila. je to tahac penezi, jinak na kila dolu ani nemyslete a uz vubec ne po vanocich, kdy jste pribrala mozna dalsich 5kg… realne hodnoceni zde a neplakejte za vyhozenymi penezi, spise se poucte a zbytek ctenaru taky… ****

edit admin - odstraněn odkaz

jspacir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.17 12:05
Piperin

Když tady vidím ty ceny za piperin forte jdu do mdlob. Obvzvlášť když fa. Zdraví-AZ z Poděbrad nabízí 95% piperin 1g za 12 Kč což je jako 50 takblet piperinu forte (tam je, mám dojem, 20mg 95% piperinu na tabletu). Stačí si ten gram stejnoměrně rozetřít na podložce a rozdělit na 20 dílů, tady miligram sem miligram tam nehraje tak velkou roli.

AnetaLu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.17 10:39
Nevěřím

Jak už psal někdo přede mnou (suruku), autor kladných příspěvků neumí sestavit českou větu. Nevěřím tomu ani trochu.

Vilemína Rieggerová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.17 17:08
NEŽRAT
@lulinovič píše:
Nejlepší dieta je NEŽRÁT!!! OSTATNÍ JE VŠECHNO PODVOD je to asi tak, jako když Vám řeknu, že ve slupce obilí je lék na rakovinu, nikdo to neví jenom já. Tak proč si z toho neudělat super příjem, svět je velkej a vždycky se najde blbec který pošle peníze.
A jen tak pro zajímavost, kde je sídlo firmy, odpovím za Vás, v picérce!
Ani se ten pšonek nesnaží psát pořádně česky a mimochodem ten mikroskopický obraz produktu je zkrystalizovaná nafta, tak dobrou chuť. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mavam:
Vilemína Rieggerová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.17 17:21
nežrat

Ono sye to lehce řekne nežrat kdsyž chceme zhubnout. Tak jednoduché to zase není. Jsou tací, co nežerou takřka nic a pořád mají nadváhu. Jiní zase jedí hory jídla a jsou stále hubení, ba i slabí. Jedna věc je jistá. Pokut trpíte chronickou zácpou, zejména ženy, tak nezhubnete i když třeba budete jen pít vodu. A celkově, álo jídla zácpu jen prohloubí..To chce pak jíst jen zeleninu a ovoce, případně pít minerálku jako Šaratica nebo Zaječická, lněná semínka či pšeničné otruby a hodně zapíjet. Při malém zapíjení naopak způsobí zácpu. Já právě taky řeším tento problém a zatím nic moc :mavam: :cert: :dance:

mona 111
1 příspěvek 4.6.17 20:39

Zdravím, tablety většinou jsou jen třeba, že se neuloží tolik tuku, nebo cukru.Je též gel, který dokáže zaplnit žaludek a sní se menší množství potravy.Toto právě teď budu testovat.

Alena982989
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.17 14:42

Já bych se na tablety úplně vykašlala. Sice zhubnete, ale může vám to poškodit zase jiné orgány, například játra. Nejlepší cestou, jak zhubnout, je úpravou životního stylu. Není na tom nic těžkého. Začínat tak, že prostě budete jíst víc zeleniny, víc ovoce.. potom nahradit maso třeba tofu a mléčné výrobky rostlinnými mléky.. a kila jdou hned dolů, když nekonzumujete zbytečný cholesterol a nasycené tuky. Co se týče nějakého návodu, jak zhubnout, mrkněte sem https://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut .. je to asi nejobsáhlejší článek o hubnutí, který znám 8)

jarka.modra
45 příspěvků 17.4.19 12:42

Nemate prosim někdo vyzkouseneho něco prirodniho na podporu hubnuti? Něco z bylinek třeba?

puclik88
42 příspěvků 23.4.19 14:28

@jarka.modra Koukala jsem na internet a nasel jsem z prirodnich slozek- bylinky a ovoce slim komplex.

Diorinek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.21 13:05
Rohlíky pro dospělé je svinstvo

Vážení, mám špatnou zkušenost, že velmi rád sním každé ráno v průměru pět rohlíků a přibral jsem za půl roku o pět kilo. Teď mám 90 kg a měřím 173 cm. To prostě hrůza. Dětem můžeme dát rohlíky, ale vždy maximálně dva. Chleba je o mnohem lepší. Stačí obyčejný český chleba - nepodporuje tolik jak rohlíky k tloustnutí. Takže dávejme pozor na bílé pečivo a další nezdravá jídla, která známe. Jíst hlavně hodně zeleniny, bílé maso, hodně pít čistou vodu (max. 3 litry vody), menší přílohy (brambory, rýže a těstoviny) a více luštěnin. Tím líp k tomu pohyb (stačí dlouhá procházka, méně využití MHD, výtahu, apod.). A také hodně jíst polotučné tvarohy. Na snídani stačí jedno balení tohoto tvarohu (250g). A na večer před spaním, pokud budeme mít pocit hladu či chuti, stačí sníst ten tvaroh a pak máme pokoj. Nezatěžuje trávení v noci. Najdete o tvarohu nejlépe na www.rehabilitace.info. Držím Vám palce!

Jozefinkast
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.21 11:26

Fungovali tu niekomu tablety na chudnutie? Ja som čítala veľa pozitívnych ohlasov na tieto https://topchudnutie.sk/…in-recenzia/ Advance Garsin ale rovnako mi to príde zvláštne aby som chudla pomocou tabletiek.

Alexjanssen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.21 20:32

Za mě nejúčinnější https://www.ketodiet.cz/eshop/?…

Leoness
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.21 09:53

Zkusila bych piperin. Mně pomohl hodně když jsem držela dietu.

HanaHumlickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.21 22:23

Na co přesně má vliv? Je to bezpečné?

Leoness
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.21 23:11

Je to přírodní digestivum, takže bezpečné to je, není to žádná chemická bomba, tak jako tomu tak je u jiných doplňků a je dobrý hlavně proto, že zlepšuje trávení a zastavuje růst nových tukových buněk. Výbornou zkušenost mám tady s tímto https://www.nakupzdrave.cz/…rin-hubnuti/

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek