Tablety na energii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danielamichalk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 13:57
Tablety na energii

Dobrý den, delší dobu přemýšlím o nějakých kofeinových tabletkách, nebo nečem na tento způsob. Dneska jsem narazila na tyto tabletky https://recenzezdarma.cz/…low-recenze/ Máte s nimi někdo zkušenost? Jedná se pouze o dražší a převlečenou formu kofeinových tablet, nebo opravdu stojí za vyzkoušení? Ty účinky o kterých se tam píše bych přesně potřebovala. Pracuji z domova a občas mám opravdu problém se soustředěním i dostatkem energie.

Reakce:
katulka125
26 příspěvků 13.1.20 20:12

Ahoj, já teda nemám zkušenost s kofeinovými tabletkami, ale také pracuji z domu a začala jsem pociťovat únavu, tak jsem na doporučení zkusila tohle: https://www.ceskyrajzdravi.cz/…ablet-zdarma a musím říct, že je to o dost leší :)

Kraska5
19 příspěvků 6.2.20 11:47
@Danielamichalk píše:
Dobrý den, delší dobu přemýšlím o nějakých kofeinových tabletkách, nebo nečem na tento způsob. Dneska jsem narazila na tyto tabletky https://recenzezdarma.cz/…low-recenze/ Máte s nimi někdo zkušenost? Jedná se pouze o dražší a převlečenou formu kofeinových tablet, nebo opravdu stojí za vyzkoušení? Ty účinky o kterých se tam píše bych přesně potřebovala. Pracuji z domova a občas mám opravdu problém se soustředěním i dostatkem energie.

Zajděte si občas do přírody, nebo zacvičit a žádné tablety nebudete potřebovat.

PaťaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.20 09:36

Zdravím zkoušel jsem plno produktů od různých firem, ale na dlouhodobý účinek a s přírodní formou mi pomohli až produkty od jedné německé firmy. Bohužel z určitých jejích pravidel nesmím veřejně psát název firmy. Proto pokud máte zájem se o tom dozvědět více kontaktujte mě soukromě na mail PreferHealth@email.cz

katulka125
26 příspěvků 9.3.20 21:20

Podle mě není potřeba nějaký německý produkty, úplně stačí ten klasický hořčík a je po problému, ale pokud potřebujete propagovat německou firmu, tak prosím :)

PaťaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.20 23:15

Jenže hořčík, na který jste dala odkaz je synteticky vázaný = pro tělo špatně vstřebatelný a využitelnost minimální. A ano hořčík snižuje míru únavy a vyčerpání, ale není jejím řešením. Já se tady bavím o přírodní formě řešení a s dlouhodobým trvajícím účinkem. O organickém vázání látek, kde tělo využije 99% toho co si vezmete. A taky se nebavím o ničem co by cenově nebylo dostupné. A nechci shazovat stránku, kterou jste zmínila, ale jako první produkt který mi to vyhodilo pod hořčíkem je melatonin. Žádný normální doktor by Vám nenaordinoval čistý melatonin, ale látku L-TRYPTOFAN, ze které si tělo vytvoří přesnou dávku melatoninu, takovou jaké tělo potřebuje. Takže promiňte, že se zde snažím propagovat produkty, které jsou přírodní, jsou certifikovány farmaceutickým certifikátem a finančně nejsou drahé.

katulka125
26 příspěvků 6.4.20 22:01

Je zajímavé že hořčík vám doporučí každý…oravdu každý doktor, jak klasický obvodák tak i gynekolog v těhotenství a nebyl problém s obsahem žádné látky teda…nechci shazovat váš produkt, jenom mám takový názor, že není potřeba nic „speciálního“

Jitka1116
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.20 22:03

Dobrý den, pomohla někomu alternativní medicína? Hodně mě tohle téma začalo zajímat.

Erikvakovalovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.20 23:48

Pokud jste takto začala vnímat sama sebe, tak jste určitě na dobré cestě. Každá fyzická nemoc většinou pramení z duševního problému, se kterým je potřeba se vypořádat. Chodím pravidelně na terapii 7 krystalů, která mi dodává neskutečnou energii.

Jitka1116
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.20 11:05

Kde se to provádí? Kolik to stojí?

Erikvakovalovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.20 09:46

Podívejte se na kristalovapostel. cz, kde najdete kompletní vysvětlení, jak tato terapie funguje. Cena je různá podle toho, jestli je to jednorázově nebo si rovnou koupíte více hodin.

Váš příspěvek