Tablety na energii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danielamichalk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 13:57
Tablety na energii

Dobrý den, delší dobu přemýšlím o nějakých kofeinových tabletkách, nebo nečem na tento způsob. Dneska jsem narazila na tyto tabletky https://recenzezdarma.cz/…low-recenze/ Máte s nimi někdo zkušenost? Jedná se pouze o dražší a převlečenou formu kofeinových tablet, nebo opravdu stojí za vyzkoušení? Ty účinky o kterých se tam píše bych přesně potřebovala. Pracuji z domova a občas mám opravdu problém se soustředěním i dostatkem energie.

Reakce:
katulka125
43 příspěvků 13.1.20 20:12

Ahoj, já teda nemám zkušenost s kofeinovými tabletkami, ale také pracuji z domu a začala jsem pociťovat únavu, tak jsem na doporučení zkusila tohle: https://www.ceskyrajzdravi.cz/…ablet-zdarma a musím říct, že je to o dost leší :)

Kraska5
30 příspěvků 6.2.20 11:47
@Danielamichalk píše:
Dobrý den, delší dobu přemýšlím o nějakých kofeinových tabletkách, nebo nečem na tento způsob. Dneska jsem narazila na tyto tabletky https://recenzezdarma.cz/…low-recenze/ Máte s nimi někdo zkušenost? Jedná se pouze o dražší a převlečenou formu kofeinových tablet, nebo opravdu stojí za vyzkoušení? Ty účinky o kterých se tam píše bych přesně potřebovala. Pracuji z domova a občas mám opravdu problém se soustředěním i dostatkem energie.

Zajděte si občas do přírody, nebo zacvičit a žádné tablety nebudete potřebovat.

PaťaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.20 09:36

Zdravím zkoušel jsem plno produktů od různých firem, ale na dlouhodobý účinek a s přírodní formou mi pomohli až produkty od jedné německé firmy. Bohužel z určitých jejích pravidel nesmím veřejně psát název firmy. Proto pokud máte zájem se o tom dozvědět více kontaktujte mě soukromě na mail PreferHealth@email.cz

katulka125
43 příspěvků 9.3.20 21:20

Podle mě není potřeba nějaký německý produkty, úplně stačí ten klasický hořčík a je po problému, ale pokud potřebujete propagovat německou firmu, tak prosím :)

PaťaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.20 23:15

Jenže hořčík, na který jste dala odkaz je synteticky vázaný = pro tělo špatně vstřebatelný a využitelnost minimální. A ano hořčík snižuje míru únavy a vyčerpání, ale není jejím řešením. Já se tady bavím o přírodní formě řešení a s dlouhodobým trvajícím účinkem. O organickém vázání látek, kde tělo využije 99% toho co si vezmete. A taky se nebavím o ničem co by cenově nebylo dostupné. A nechci shazovat stránku, kterou jste zmínila, ale jako první produkt který mi to vyhodilo pod hořčíkem je melatonin. Žádný normální doktor by Vám nenaordinoval čistý melatonin, ale látku L-TRYPTOFAN, ze které si tělo vytvoří přesnou dávku melatoninu, takovou jaké tělo potřebuje. Takže promiňte, že se zde snažím propagovat produkty, které jsou přírodní, jsou certifikovány farmaceutickým certifikátem a finančně nejsou drahé.

katulka125
43 příspěvků 6.4.20 22:01

Je zajímavé že hořčík vám doporučí každý…oravdu každý doktor, jak klasický obvodák tak i gynekolog v těhotenství a nebyl problém s obsahem žádné látky teda…nechci shazovat váš produkt, jenom mám takový názor, že není potřeba nic „speciálního“

Jitka1116
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.20 22:03

Dobrý den, pomohla někomu alternativní medicína? Hodně mě tohle téma začalo zajímat.

Erikvakovalovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.20 23:48

Pokud jste takto začala vnímat sama sebe, tak jste určitě na dobré cestě. Každá fyzická nemoc většinou pramení z duševního problému, se kterým je potřeba se vypořádat. Chodím pravidelně na terapii 7 krystalů, která mi dodává neskutečnou energii.

Jitka1116
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.20 11:05

Kde se to provádí? Kolik to stojí?

Erikvakovalovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.20 09:46

Podívejte se na kristalovapostel. cz, kde najdete kompletní vysvětlení, jak tato terapie funguje. Cena je různá podle toho, jestli je to jednorázově nebo si rovnou koupíte více hodin.

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.20 23:22

Zdravím, já bych žádným kofeinovým tabletám vůbec nevěřil. Pro mne je dostatečně vyhovující kvalitní káva z kvalitního profi kávovaru a s tím si vystačím na několik let… Žádnou chemii v tabletách ve formě „kofeinu“ do mě nikdo nedostane :)

Váš příspěvek