Svatební šaty v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetakraskova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 10:58
Svatební šaty v Praze

Dobrý den prosím doporučíte mi, kde bych sehnala pěkné svatební šaty v Českých Budějovicích?

Reklama

Reklama

Reakce:

Monika95866 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:37

Fakt pěkné svatební šaty jsem si koupila ve svatebním salonu Nuance, doporučuji návštěvu tohoto svatebního salonu, mají opravdu velký výběr krásných šatů.

AmalyLove
62 příspěvků 04.09.18 12:40

Já asi trochu nechápu otázku?? :nevim: Sháníte šaty v Praze nebo v budějkách?? Nadpis jiný a otázka pak taky… :think: :think: :think:

AmalyLove
62 příspěvků 04.09.18 12:43
@Monika95866 píše:
Fakt pěkné svatební šaty jsem si koupila ve svatebním salonu Nuance, doporučuji návštěvu tohoto svatebního salonu, mají opravdu velký výběr krásných šatů.

Jinak Nuance má opravdu krásné šaty aspoň co jsem jednou na ně koukala na netu, moc se mi líbí šaty od Atelieru Pronovias :srdce:

Anetakraskova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 14:01

V Českých Budějovicích hledám šaty a opravdu je tam tedy mají tak pěkné? tak já se tam zajdu podívat :-)

Monika95866 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 15:56

Ano jejich čaty jsou opravdu nádherné a z příjemného materiálu v Českých Budejovicích mají pobočku na ulici Biskupská 31, 370 01 České Budějovice

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama