Svačinky pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarieStar6
35 příspěvků 9.3.21 23:50
Svačinky pro děti

Dobrý den, jaké svačinky dáváte ročním dětem, poradíte? Jedeme pořád dokola - ovoce, zelenina, sem tam buchta a jogurt.

Reakce:
Dendulinaa
37 příspěvků 12.3.21 23:29

Zdravím, taky ty svačinky máme pořád podobné a jedeme je dokola :) Zkuste přidat třeba tvarohový krém, dcerka ho miluje. Obsahuje více bílkovin a není tak tučný jako smetanové krémy.

MarieStar6
35 příspěvků 14.3.21 14:16

@Dendulinaa Poradíte prosím, jaký tvarohový krém dávat? A není v roce ještě brzo na tvarohové krémy?

Dendulinaa
37 příspěvků 16.3.21 22:30

@MarieStar6 V roce už dítko může skoro všechno, takže už určitě dávat můžete :) Já dcerce kupuju nejčastěji Bobíka - má ho strašně ráda a vždycky se na něj moc těší :) Nejradši ho baští s rohlíkem, super ji to zasytí a moc jí to chutná.

MarieStar6
35 příspěvků 18.3.21 20:55

@Dendulinaa Děkuji za doporučení, poradíte ještě, kde Bobíka kupujete za rozumnou cenu?

Dendulinaa
37 příspěvků 20.3.21 15:16

Já ho kupuju většinou v Kauflandu nebo v Globusu, cenově tam vychází nejlíp. Tady máte kdyžtak více info https://www.bobik.cz/

Tereza_Snova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.21 08:17

Naše děcka si hodně oblíbili smoothie. Dceři jsme teď na intr koupili smoothie maker, který jsme vybírali podle tohohle článku . Celkově různé domácí ovocné šťávy a smoothie baví i mě. Kombinace různých ovocí je fajn. Teď si ulétávám na červené řepě, respektive šťávě z ní. A na podzim na imunitu je nejlepší cokoliv se zázvorem a trochou medu a citronové šťávy. Třeba v kombinaci s pomerančem. ;-)

Váš příspěvek