Stress a křik po operaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Billie222 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 18:14
Stress a křik po operaci

Dobrý večer, chci se zeptat jsem po operaci mimoděložního těhotenství, byla jsem takový tarifní případ, vajíčko bylo zachyceno na vnitřní jizvě dělohy po císařském řezu. Tudíž mi dělali laparoakopii, ale to nestačilo takže mi lékaři udělali řez v tom původním po císaři. Je to dnes 6tý den po operaci a přítel mě dnes vyprovokoval k hádce, takže proběhl křik, pláč, stress..prostě větší neshoda ne asi 2 hodiny hádka..k jádru věci vím ze bych měla nit klidový režim proto jsem trochu znepokojená jestli jsem se nemohla třeba tím křikem nejak poškodit třeba uvnitř. Jestli nemůže dojit třeba k vnitřnímu krvácení nebo tak něco..jizva je od te doby docela vystouplá, břicho úplně nafouklé(což teda může byt tím ze mám po operaci trochu problemy se stolicí) ale stejně ne to trochu děsí. Jen jsem nechtěla aby se mi v nemocnici vysmály, že moc přeháním a zbytecne se strachuju..jinak se cítím dobře, asi nejlépe od operace. Takže je ti nějaké riziko? Dekuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Palmia
30 příspěvků 07.02.18 11:39

Myslím že by ses tomu měla fakt vyhnout..musíš být v klidu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama