Strava pejska - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sandra Sammy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.20 13:32
Strava pejska - zkušenosti

Přeji hezký den! Pokud se tu najdou nějací pejskaři, a já doufám, že ano, prosím o sdílení jakýchkoli tipů a špatných či dobrých zkušeností s psím krmením - jde mi především o konzervy. Děkuji!

Reakce:
Kornová Kateřina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.20 13:28

Ahoj, u nás byla jediná špatná zkušenost ze začátku, když jsme dali spíš na cenu a to, jak pesanovi konzerva jela než na kvalitu. Holt takové to levné semleté kdo ví co, ochucené všelijakou chemií pesanům nakonec taky dokáže chutnat. Takže na to jediné bych dala velký pozor. Každý investujeme do potravin pro sebe nemalou částku, tak proč šetřit na stravě psí… alespoň toť za mě.

Sandra Sammy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.20 13:56

Skvěle napsáno, líp bych to asi neřekla. Proto jsem se před koupí chtěla poptat tady a zjistit, co doopravdy pejskům jede a co je napak propadák. Díky za zkušenost a snad jich ještě přibyde.

Paťa Patricie12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.20 17:35

V naší - hodně psí - domácnosti jede jedoznačně nejvíc Brit. Nejčastěji beru Paté&meat řadu, ale občas i kachní Fresh, tu ty naše třeštidla taky milujou.

Katka Pamelská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.20 09:57

Já doporučuji mrknout na Carnilove, tam co se složení týče jednoduše není o čem :-) velká spokojenost!

Váš příspěvek