Problémy se ztopořením penisu podruhé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jemen30
1 příspěvek 15.6.11 16:44
stopoření penisu

poraď te co mam dělat při potížích se stopořením penisu,jinak řečeno: první kolo zvládnu ale pak příjde ochabnutí a další stopoření příjde nejdřív za hodinu.partnerka už to špatně snáší tak prosím o pomoc děkuji

Reakce:
amarylka
8 příspěvků 17.10.13 23:59
Hodina pauza mezi je normální !!!

Vaše partnerka by si měla uvědomit, že ztopoření penisu podruhé nefunguje jak autíčko na klíček. Je nutný čas, který je různý tak jak různí jsou muži, čas hodina a víc je naprosto normální, co zkusit erot. hračky? Důležitá je hlavně stimulace ze strany partnerky, chlap pod tlakem má k požadovanému stavu strašně daleko. Rovněž záleží na aktuálním zdr. i psychickém stavu, člověk není stroj…a pak, může to být i partnerkou, že to podruhé nejde. Některé slečny si každé ztopoření penisu představují jako Hurvínek válku.
To, že muž může vícekrát za noc je výmysl pornoprůmyslu. :mavam:

pavel123456
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.15 12:05
stoporeni penisu

Dobry den chtel jsem se zeptat…mam to asi tyden jde o stoporeni penisu…neni az tak tvrdy jak by mel orgasmus mam ale jeho tvrdost neni uplna jak driv co s tim? dekuji..

Fejdek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.16 15:13
Problém se ztopořením

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám problém se ztopořením už nějaký čas chci se zeptat je to dočastné nebo je problém jindy děkuji. Je mi 17 let a myslím že jsem mladý na to abych měl takové problémy..

Váš příspěvek