Starecka demence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fanynka13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.14 10:05
starecka demence

:( fanynkaJe mozne ze clovek se zacinajici demenci muze mit spatnou motoriku a casto pada?

Reakce:
Martiiinkavv7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.22 23:01

Dobrý den, chtěla bych se poradit. Co mám dělat s tátou, který se nechce hnout z domu? Myslím tím, že se nechce nastěhovat k nám a raději je sám v domě, který je od nás 30 km. Je opravdu složité tam denně dojíždět a telefon mi nikdy nevezme… Chtěla bych, aby se nastěhoval k nám a já se o něj mohla starat a věděla, že je v pořádku. Fungovalo něco na vaše rodiče z tohoto hlediska?

Janulininka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.22 12:18

To je asi všude stejné, můj táta je to stejné… Nechce si nechat v ničem poradit… Také jsem o něj měla strach, a tak jsem za ním denně jezdila. Každý den hodina tam a hodina zpátky. Pak se mi zdravotně přitížilo, a tak jsem tam jezdit nemohla. Zastoupil mne manžel, který pak pro tátu koupil SOS tlačítko. Jsme teď mnohem více v klidu.

Martiiinkavv7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 01:02

SOS tlačítko? Co to přesně je to SOS tlačítko? Jak to fugnuje?

Janulininka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.22 01:29

Vybíral to delší dobu a koupil toto SOS tlačítko na krk https://www.lokatech.cz/…citko-na-krk . Má to i detekci pádu. Můžete tam nastavit až 3 čísla, na která to zavolá nebo pošle sms v případě, že se něco bude dít. Má to dlouhou výdrž baterie a je to na ovládání strašně jednoduché. Táta to v pohodě přijal a řekl, že je to lepší, než když ho tam budeme jezdit denně otravovat.

Klarapokorna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.22 12:26

Dívám se, že 4 tisíce to je docela dost. Koupila jsem sos tlačítko pro babičku, které funguje naprosto stejně a podařilo se mi ho sehnat jen za tisícovku https://www.smartomat.cz/…niory-smt01/ a to si myslím, že je teda dost podstatný rozdíl. Navíc jsem ho měla další den po objednání doma.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu