Sprchový kout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrasekova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.21 09:52
Sprchový kout

Dobrý den, chtěla bych znát váš názor, jestli je lepší si nechat udělat sprchu s vaničkou nebo v úrovni podlahy?

Reakce:
Korálek_205
25 příspěvků 17.6.21 14:31

Já osobně jsem za sprchu s vaničkou, je to lepší i pro děti si myslím, ale když děti odrostou tak sprchy na úrovni podlahy vypadají mnohem líp

Petronelas77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.21 23:46

To by mě také zajímalo, protože se chystáme na rekonstrukci koupelny. Líbí se mi sprchy v úrovni podlahy, ale na druhou stranu mě odpuzují ty spáry, které se musí blbě čistit.

Mareksveda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 13:48

Potom si tam dejte sprchovou vaničku do úrovně podlahy a máte to vyřešené.

Petronelas77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.21 12:59

Takhle se to dá udělat? Takže je pak dno sprchového koutu z jednoho kusu? Jak to vypadá?

Mareksveda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.21 01:03

Podívejte se na extra plochou sprchovou vaničku https://www.kaldewei.cz/…ove-vanicky/ . Je vyrobena ze 100 % recyklovatelné smaltované oceli. Díky tomu je velmi odolná proti poškrábání nebo změně barev od slunce nebo čistících prostředků. Dá se jednoduše přeleštit pomocí suchého hadříku a vypadá stále jako nová. Dávají na ni 30 let záruku.

Zanetes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.21 08:15

Sprcha je super věc a rozhodně by v koupelně neměla chybět. Za mě do koupelny však patří i vana, kde se může člověk naložit a chvilku si za ten den zrelaxovat. Já jsem si na to pořídila speciální masážní vanu od české firmy https://www.excel-tesarek.cz/…asazni-vany/ Dá se koupit za dobrou cenu, a to i včetně usazení a zprovoznění. Ovládání vany je jednoduché a má extra ploché trysky, které nezavazí při běžném koupání.

ivanka928282
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.21 15:08
Sprcháč jedině

Tak to u nás zvítězil sprchový kout na plné čáře. Manžílek prvně přišel s tím, že bychom mohli koupit do baráčku jak vanu, tak i sprchový kout, ale když jsme se nad tím pak oba hluboce zamysleli, zjistili jsme, že bychom ani jeden do vany nechodili. Radši si zajdeme jednou za čas na masáž.

Matejkorinek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.22 18:23

Já jsem teď na sprchovém koutě řešil ucpaný odpad. Myslel jsem si, že tam klasicky naleju hydroxid a bude to dobré. To jsem se však mýlil. Zkoušel jsem pak i instalatérské péro a nakonec i zvon. Nic z toho nepomáhalo a já jsem to už musel začít pořádně řešit. Hledal jsem proto někoho, kdo by to pročistil, ale na nikoho jsem tak narychlo nenarazil. Kamarád mi pak dal kontakt na firmu https://www.cistenikanalizacevpraze.cz/ , která v Praze pracuje i o víkendech a svátcích.

Annadvorakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.22 19:45

Koupila jsem s manželem vyt v Praze, kde byl sprchový kout umístěný v kuchyni. To se nám moc nezdálo, tak manžela napadlo kuchyň, která vyla větší rozdělit na kuchyň a koupelnu. Rozdělení bylo jednoduché, udělala nám to firma z Prahy https://sadrokartonycz.cz/ , která použila speciální sádrokarton, kterému nevadí vlhkost. Nová místnost díky příčkám ze sádrokartonu vznikla velice rychle

vranova11198
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.22 03:00

Právě nový sprcháč bychom letos chtěli koupit také. Manžel se během pár týdnů chce konečně už do rekonstrukce koupelny pustit. Snad to nebude dělat moc dlouho. Prvně prý bude dělat nové obklady. Když už jsme u nich, tak nedávno jsme společně narazili na zajímavý článek týkající se jejich lepení. :)

Janamrackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.22 11:04

Když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem potřebovala co nejrychleji předělat koupelnu v našem bytě v Praze. Nedařilo se mi sehnat řemeslníka, který by se do toho pustil, a tak jsem vyzkoušela oslovit firmu. Podařilo se mi najít firmu https://messa-invest.cz/ , která nám udělala krásnou koupelnu za slušné peníze a rychle.

hanaca
25 příspěvků 30.3.22 13:00

Taky bych si nechala líbit novou koupelnu :)

Ivahromkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.22 20:26

Když se u nás dělala nová koupelna, tak jsem chtěla i novou vanu a sprchu. Manžel řekl, že když chci tak ať si to zařídím. V Karlových Varech sehnat řemeslníka za normální cenu je dost složité. Měla jsem ale nakonec štěstí a našla jsem https://instalaterkarlovyvary.cz/

Váš příspěvek