Správná hladina cukru v krvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Melovaka555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.21 17:32
Správná hladina cukru v krvi

Daří se vám držet správná hladina cukru v krvi za pomocí správného jídelníčku? Já už bohužel musím brát prášky a cukr si musím pravidelně měřit… Ale chtěla bych se zeptat, jestli třeba existují potraviny, které k tomu tělu pomohou?

Reakce:
Monciicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 15:05

Když mi doktorka několikrát řekla, že mám zvýšený cukr, tak jsem si ho začala měřit a zkoušet co na to dělá dobře a co ne. Pak jsem zabrousila i na internet a našla jsem potravinový doplněk, který obsahuje právenku latnatou, která dokáže tělu pomoci ke správné hladině cukru v krvi. Při pravidelném užívání vidím při měření pozitivní výsledky.

Melovaka555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.21 21:27

Po jaké době jste to zlepšení začala vidět? O té právence latnaté jsem si něco zjišťovala a docela by mě zajímalo, jaký potravinový doplněk si tedy kupujete?

Monciicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 22:49

Kupuji si potravinový doplněk IMUNworld, který si objednávám od https://www.herbalworld.cz/3-imunworld Opravdu nedokáži asi popsat tu radost, když jsem ho začala pravidelně užívat a hladinu cukru v krvi se mi začala dost zlepšovat.

Danahemerkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.22 00:50

Musím si pravidelně měřit cukr, a tak jsem potřebovala koupit kvalitní glukometr, který bude jednoduchý. Vybrala jsem https://www.comfor.cz/…ancety-k-bg5 a jsem s ním spokojená.

SarynaK
18 příspěvků 9.6.22 11:25

Akorát mám po preventivní kontrole a všechno s cukrem mám OK.

Váš příspěvek