Správná fermentace zeleniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzazuzak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.21 02:03
Správná fermentace zeleniny

Konzumujete pravidelně fermentovanou zeleninu? Má to pozitivní účinek na trávení?

Reakce:
Vorackovamila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.21 01:20

Pokud o tomto přemýšlíte, tak je opravdu nejlepší si to vyzkoušet. Mně o tom jako první básnil můj kamarád, který na kimchi neboli fermentovanou zeleninu narazil na dovolené v Koreji. Okamžitě po návratu do Čech hledal zdroj, kde by si mohl kvalitní kimchi kupovat, a hodně o tom všude básnil. I proto jsem se rozhodla to také vyzkoušet a objednala jsem si testovací sadu od českého výrobce, kde jsem dostala 6 sklenic různých příchutí. Teď si kimchi nechávám posílat pravidelně a jím ho denně. Zažívání mám teď úplně v pořádku a celkově se cítím daleko lépe.

Zuzazuzak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.21 02:34

Tak potom asi bude opravdu nejlepší, abych si to sama vyzkoušela. Kde ho kupujete?

Vorackovamila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.21 16:56

Po tom, co jsem si kimchi několikrát objednávala jsem se stala členem kimchi klubu, odkud mi posílají pravidelně zásobu za sníženou cenu a s dopravou zdarma https://www.kimchiclub.cz/clenstvi/ . Nabízí pak případně i vegan verz, pokud byste měla o to zájem.

Váš příspěvek