Správná fermentace zeleniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzazuzak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.21 02:03
Správná fermentace zeleniny

Konzumujete pravidelně fermentovanou zeleninu? Má to pozitivní účinek na trávení?

Reakce:
Vorackovamila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.21 01:20

Pokud o tomto přemýšlíte, tak je opravdu nejlepší si to vyzkoušet. Mně o tom jako první básnil můj kamarád, který na kimchi neboli fermentovanou zeleninu narazil na dovolené v Koreji. Okamžitě po návratu do Čech hledal zdroj, kde by si mohl kvalitní kimchi kupovat, a hodně o tom všude básnil. I proto jsem se rozhodla to také vyzkoušet a objednala jsem si testovací sadu od českého výrobce, kde jsem dostala 6 sklenic různých příchutí. Teď si kimchi nechávám posílat pravidelně a jím ho denně. Zažívání mám teď úplně v pořádku a celkově se cítím daleko lépe.

Zuzazuzak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.21 02:34

Tak potom asi bude opravdu nejlepší, abych si to sama vyzkoušela. Kde ho kupujete?

Vorackovamila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.21 16:56

Po tom, co jsem si kimchi několikrát objednávala jsem se stala členem kimchi klubu, odkud mi posílají pravidelně zásobu za sníženou cenu a s dopravou zdarma https://www.kimchiclub.cz/clenstvi/ . Nabízí pak případně i vegan verz, pokud byste měla o to zájem.

Fastovagabin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.22 01:06

Ahoj hokly, já jsem si začla pravidelně dávat k jídlu kvašené zelí a dost mi to zachutnalo. Chtěla bych se zeptat z hlediska těchto kvašených pokrmů, co je ještě pro tělo dobré? Jak jsem psala, tak já jsem zatím v začátcích a mám zkušenost jen se zelím.

Ilonamiskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.22 01:04

Na kvaseném zeli jsem take zacinala. Tee uz vsak kupuji i treba miso polevky a miso pasty, ktere si pripravujeme doma s velku chuti jako tepla jidla, tedy jako teple svacinky.

Fastovagabin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.22 23:49

Z čeho ty miso pasty jsou?

Ilonamiskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.22 22:48

Většinou jsou to lusteniny, soja, kukurice, ryzee… Podle toho, co si vyberete. Je to vlastně za studena kvasene. Kdyby vas to vic zajimalo, tak urcite doporucim mrknout na stranky obchodu, kde si miso objednavamm https://eshop.kojibakers.cz/miso/ . Bereme to jako svačinu na cesty a manžel do kanceláře, protože je to rychle hotové.

Váš příspěvek