Sportovní oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Novakovazlata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.21 18:58
Sportovní oblečení

Kde mohu koupit kvalitní sportovní oblečení, které bude tak trochu univerzální? Abych ho mohla používat na běh, kolo i do posilovny.

Reakce:
Romanesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.21 00:49

Jako sportovní oblečení mám doma legíny, top a sportovní podprsenku. To mi úplně stačí na všechno. Koupila jsem kvalitní oblečení z dobrého materiálu. Při sportu je velmi důležité se cítit pohodlně.

Novakovazlata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.21 22:46

Pohodlně, ale hlavně v suchu. Chtěla bych koupit sportovní oblečení, které bude dobře odvádět pot. Kde jste kupovala vybavení?

Romanesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.21 22:43

Vše co teď aktivně používám, mám z obchodu https://www.trendly.cz/ , kde se mi líbí materiál oblečení, ale také jejich střih a vzhled. Líbí se mi jejich přístup, protože dávají možnost 30 dní vrácení a případnou výměnu velikosti oblečení zdarma.

Libenka12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.21 16:00

Perete sportovní oblečení po každém použití?

Pepulenka1010
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.21 22:39

Zdravím, jestli stále sháníte nějaké to oblečení, tak určitě doporučím i nějaké to oblečení z této stránky zde . Sice to vyloženě není sportovní, ale dle mého se dá dost dobře využít na i nějaké to sportování nebo na nějaký ten pohyb venku… Zkuste a uvidíte sami no :)

VerulisMili
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 23:21

Co cyklo oblečení? Chtěla bych nějaký pěkný dres, ale tady u nás toho moc nemají. nemáte ozkoušený nějaký eshop?

Denisska30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 07:33

Kde ses dívala, právě na internet je to ho nejvíc pokud teda nesháníš něco konkrétního :)

Marianna636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 19:07

Pěkné oblečení mají na differentu, hlavně teda calvin klein má povedené kolekce.

VerulisMili
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.21 15:35

Tak jsem narazila na eshop cyklomania, kde jsem si vybrala jak oblečení, tak i koloběžku pro syna k narozeninám takže jsem nad míru spokojená, že jsem zabila dvě mouchy jednou ránou.

KarlaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.21 16:55

Taky mám micro koloběžku a jsou bezva. Nikdy jsem si nemyslela, že budu v tomto věku lítat s dětma po venku :D ale je tu super aktivita a člověk si i vyčistí hlavu http://www.cyklomania.cz/…-Micro-Black

BětkaR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.21 19:32

Jaká je u těch koloběžek nosnost?

TomášRoman2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.21 20:48

Tak ono hodně záleží na jaký sport to oblečení budete používat. Já jsem si na ven třeba hodně oblíbil outdoor z https://armik.cz/, ale musím tedy říct, že nikdo jiný mi to moc neuznával a spíše na mě koukali jak na blázna. Podle mě je teďka sportů, které se hrají venku opravdu málo. Všechno je v těch halách a ničí si tím lidé kolena.

Radkos191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.21 18:27

Vybrat to správné oblečení na sport je hodně důležité. Myslím si ale, že pokud někam chodíte sportovat, tak je dobré myslet i na to, kam oblečení vlastně dát, tedy na nějakou tašku. Vím, že sportovní tašky dnes není problém sehnat na internetu, ale jsou docela drahé. Já to třeba vyřešil tak, že jsem si od syna půjčil tašku, kterou dřív nosil na hokej. Má doma totiž dvě hokejové tašky jednu větší a jednu menší. Tu menší už moc nepoužívá, takže neměl problém s tím, abych si ji půjčil.

Váš příspěvek