Sportovní oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Novakovazlata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.21 18:58
Sportovní oblečení

Kde mohu koupit kvalitní sportovní oblečení, které bude tak trochu univerzální? Abych ho mohla používat na běh, kolo i do posilovny.

Reakce:
Romanesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.21 00:49

Jako sportovní oblečení mám doma legíny, top a sportovní podprsenku. To mi úplně stačí na všechno. Koupila jsem kvalitní oblečení z dobrého materiálu. Při sportu je velmi důležité se cítit pohodlně.

Novakovazlata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.21 22:46

Pohodlně, ale hlavně v suchu. Chtěla bych koupit sportovní oblečení, které bude dobře odvádět pot. Kde jste kupovala vybavení?

Romanesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.21 22:43

Vše co teď aktivně používám, mám z obchodu https://www.trendly.cz/ , kde se mi líbí materiál oblečení, ale také jejich střih a vzhled. Líbí se mi jejich přístup, protože dávají možnost 30 dní vrácení a případnou výměnu velikosti oblečení zdarma.

Libenka12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.21 16:00

Perete sportovní oblečení po každém použití?

Pepulenka1010
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.21 22:39

Zdravím, jestli stále sháníte nějaké to oblečení, tak určitě doporučím i nějaké to oblečení z této stránky zde . Sice to vyloženě není sportovní, ale dle mého se dá dost dobře využít na i nějaké to sportování nebo na nějaký ten pohyb venku… Zkuste a uvidíte sami no :)

VerulisMili
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 23:21

Co cyklo oblečení? Chtěla bych nějaký pěkný dres, ale tady u nás toho moc nemají. nemáte ozkoušený nějaký eshop?

Denisska30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 07:33

Kde ses dívala, právě na internet je to ho nejvíc pokud teda nesháníš něco konkrétního :)

Marianna636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 19:07

Pěkné oblečení mají na differentu, hlavně teda calvin klein má povedené kolekce.

VerulisMili
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.21 15:35

Tak jsem narazila na eshop cyklomania, kde jsem si vybrala jak oblečení, tak i koloběžku pro syna k narozeninám takže jsem nad míru spokojená, že jsem zabila dvě mouchy jednou ránou.

KarlaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.21 16:55

Taky mám micro koloběžku a jsou bezva. Nikdy jsem si nemyslela, že budu v tomto věku lítat s dětma po venku :D ale je tu super aktivita a člověk si i vyčistí hlavu http://www.cyklomania.cz/…-Micro-Black

Váš příspěvek