Šperk jako dárek na Valentýna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaroslavhajek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.22 15:27
Šperk jako dárek na Valentýna

Kupoval jste už někdo šperk jako dárek na Valentýna? Můžete mi někdo poradit s výběrem? Co tak pro přítelkyni vybrat?

Reakce:
Martinakalabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.22 12:49

Jestli mohu radit z té druhy strany, tedy z pohledu ženy, tak já jsem dostala od přítele pod stromeček moc pěkný provázkový náramek, který má na sobě i laboratorní diamant. Opravdu dobře to vypadá na běžné nošení, ale i na formálnější příležitosti. Udělal mi opravdu velkou radost.

Nina 152214
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.22 08:56

Já jsem dostala jako dárek k Valentýnu zlato. Respektive investiční zlato . Přítel mě tím překvapil s tím, že mi koupil malé cihličky, které fungují jako investiční zlato. Ale sama toho o tom zatím moc nevím. Je to předčasný dárek k letošnímu Valentýnu, takže jsem to takhle brzy nečekala. Takže o tom budu muset ještě něco načíst. Ale na internetu je informací poměrně dost. ;-)

Jaroslavhajek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.22 19:06

Nikdy jsem ještě neslyšel o laboratorním diamantu. Můžete mi říct prosím co to přesně je? Co si pod tím představit?

Martinakalabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.22 11:27

Dostala jsem od přítele provázkový náramek od https://www.tiami.cz/naramky/ s laboratorním diamantem, který vzniká v laboratoři za speciálních podmínek, které simulují přírodní proces. Laboratorní diamant si také drží svoji hodnotu a je perfektní z hlediska udržitelnosti.

Nina Smith
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.22 16:18

Dobrý den všem, jmenuji se NINA, chci moc poděkovat DR ODIBOHOVI za obnovení míru zpět v mém manželství po deseti letech manželství můj manžel ROBERT SMITH se rozhodl opustit mě a naše dvě děti kvůli jiné ženě, jednoho čtvrtka odpoledne i viděl jsem příspěvek o Dr. ODIBOH, jak pomohl ženě přivést zpět jejího manžela z rukou jiné ženy Rozhodl jsem se ho kontaktovat ohledně problému, kterému čelím ve svém manželství DR ODIBOH mi řekl, ať si nedělám starosti, že díky Boží moci, nikoli naší moci manžel se ke mně vrátí, řekl mi, co si mám koupit na modlitbu, což jsem udělala po třech dnech, můj manžel mi zavolal, že je mu líto, že mě a naše dvě děti kvůli tomu opustil, zatímco jsem řekl ok, slova mých lidí nestačí děkuji vám DR ODIBOH za vaši pomoc říkám Bůh vám a vaší rodině žehnej za obnovení míru zpět do mého života
DR ODIBOH TAKÉ POMŮŽE S NÁSLEDUJÍCÍMI PROBLÉMY.
POTŘEBUJETE TAKÉ ŘEŠENÍ NÁSLEDUJÍCÍHO PROBLÉMU, KONTAKTUJTE HO TAKÉ.

(1) Pokud chcete své EX zpět.
(2) pokud máte vždy špatné sny.
(3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři.
(4) Chcete, aby za vámi běžely ženy/muži.
(5) Pokud chcete DÍTĚ.
(6) Chcete být BOHATÍ.
(7) Chcete připoutat svého manžela/manželku, aby byl váš navždy.
(8) Pokud chcete své peníze zpět od někoho, kdo je nechce vrátit
(9) Jak jste byli PODVEDENI a chcete získat zpět své ztracené peníze.
(10) pokud chcete zastavit svůj ROZVOD.
(11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.
(12) pokud chcete, aby vaše přání byla splněna.
(13) Těhotenské kouzlo k početí dítěte
(14) Zaručte, že vyhrajete znepokojivé soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi
(15) Zabraňte rozpadu vašeho manželství nebo vztahu.
(16) Vyhrajte kouzla v loterii

JEHO KONTAKTNÍ ADRESY JSOU:
WHATAP: ČÍSLO:+2347048883838
EMAIL: odibohsolutionhome@gmail.com

Hanuleee1211
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.22 12:30

Šperk na Valentýna mi určitě nepřijde jako špatný dárek. Myslím si ale, že ještě mnohem lepší dárek je třeba nějaký zážitek, který si užijete oba. Super jsou podle mě třeba takové ty erotické masáže . My na tom byli s přítelem letos a bylo to fakt super. Oba jsme si to neskutečně užili. :)

Ivan5656
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.22 20:40
Můj se o mně pěkně stará

Od mého partnera jsem na Valentýna dostala náramek strom života a byla jsem z toho celá paf. Vůbec jsem nečekala nic nad rámec krásné květiny a třeba pozvání na večeři. Jenomže můj milý mě mile překvapil. Pozval mě k sobě domů, uvařil exotické jídlo, daroval mě onen náramek a ještě jsme příjemně strávili večer povídáním si.

Brrrrroman
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.22 20:05

Taky si myslím, že šperky se k Valentýnu tak nějak hodí. Já nad tím letos také přemýšlel. Nakonec jsem ale místo šperku manželce koupil jedny zlaté hodinky , které už dlouho chtěla. Je pravda, že taky nepatřily mezi ty nejlevnější. Udělaly jí ale velkou radost, což je podle mě to nejpodstatnější. :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu