Šperk jako dárek k výročí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Matejkolas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 19:13
Šperk jako dárek k výročí

Zdravím, chtěl bych pro svoji přítelkyni koupit nějaký pěkný šperk jako dárek pro přítelkyni k výročí. Doporučíte mi co se tak hodí k 5 výročí?

Reakce:
KristyHoris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 20:46

Máš nějaký limit? Nepřemýšlel si nad šperkem s diamantem? :)

Matejdvorkadvora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.22 23:08

Já jsem pro přítelkyni kupoval pod stromeček šperk s diamantem. Tedy konkrétně jsem kupoval provázkový náramek s laboratorním diamantem https://www.tiami.cz/…s-diamantem/ Je z něj strašně nadšená a hrozně se ji líbí. Nosí ho teď pořád.

Matejkolas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.22 15:40

Díval jsem se na ty provázkové náramky a vypadají opravdu super. Mohu se zeptat, co to ale je přesně ten laboratorní diamant? Nějak to nechápu

Matejdvorkadvora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 15:42

Laboratorní diamant vzniká za speciálních podmínek v laboratoři. Nemusí se tak získávat těžkou lidskou prací těžením. Laboratorní diamant je stejně kvalitní i si drží cenu jako ten těžený. Je to perfektní postup z hlediska udržitelnosti zdrojů.

MilanTorett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 13:48

Takže mají hodnotu i tady ty laboratorní nebo ne? Momentálně pokukuju co bych koupil přítelkyni na Valentýna a mají tam moc hezký prstýnek akorát když už mám kupovat něco s diamantem, tak aby to mělo hodnotu.

Váš příspěvek