Spalovač tuků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daniel7v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.21 18:17
Spalovač tuků

Co bych si měl představit pod spalovačem tuků? Už jsem na to párkrát narazil a dost by mě zajímalo, jak to jako funguje?

Reakce:
Evelina58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.21 10:56

Nikdy si pod tím nesmíte představovat, že by to byl nástroj k hubnutí sám o sobě. Spalovač tuků pomáhá při fyzické aktivitě předělávat tuky na svalstvo.

Daniel7v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.21 09:29

Tak to jsem si tak nějak i myslel, a je v nich nějaký rozdíl? Nebo mohu koupit v podstatě jakýkoliv?

Evelina58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.21 10:01

Můžete si vybrat, já to vždy objednávám z obchodu https://www.fitham.cz/…tovni-vyziva , kde jsem nakupovala kompletní vybavení do naší domácí posilovny. Prodávají zde kvalitní zboží pro sportovce.

jirulaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.22 10:10
prášky na hubnutí

Dobry den. Od nového roku jsem se odhodlala a začala opravdu hodně cvičit. Razantně jsem i upravila jídelníček. A chci konečně zhubnout. Pár kilo jsem už za těch několik týdnů shodila. Není to, ale tolik kolik jsem si představovala. Nemáte tip na nějaké prášky na hubnutí/spalovač tuků? Něco co hubnutí podpoří. Vím, že se všude píše, že spalovače nefungují tak, že budu jíst prášky a zhubnu. Ale cvičení beru opravdu vážně. 3× týdně posilovna a k tomu běhám kdy je to jen možné. Máte s něčím zkušenost? Abych to aspoň vyzkoušela. Jsem teď dost odhodlaná ve cvičení a stravě pokračovat. Tak bych z toho ráda vytěžila maximum.

Zdeňkabra92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.22 14:32
Účinné prášky na hubnutí

Pro mě byla při cvičení velice účinná látka chitosan, kvalitní jsem zakoupila na www.harmoline.cz (fatblocker), ten mi pomohl shodit kila oproti dřívějšku rychleji. Na spalování tuků používám také zelený čaj a kofein, u kterých jsem také pocitovala, že nimi ubírám na vaze o něco málo rychleji.

Váš příspěvek