Jak snížit cholesterol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Jimino
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.17 12:43

Jaké máte nádobí na zdravé vaření? Nejlépe uplne bez tuku. Děkuji

marodka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.17 20:22
palmový olej

Palmový olej je velmi zrádný a cholesterol zvyšuje, jeho další negativní účinky na zdraví jsou dokázány.

Vodak
41 příspěvků 31.8.17 19:52

Zdravá strava

Linkoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.18 22:28
cholesterol

Doporučuju přečíst tento zajímavý článek http://zdravi-hubnuti.cz/…olesterolem/. Díky tomu se mi to snad zlepší.

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.18 18:49
Příčina je ve výživě.

Vysoký cholesterol se dá i bez prášků poměrně jednoduše snížit úpravou výživy. Poradím jak. Kontakt 608 155 338

Ivanamelkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.19 11:36
Cholesterol

Dá se nějak snížit cholesterol rychle a trvale?

Patrik222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.19 14:30

Neslyšel jste o laserovém přístroji Nuovo red? který zlepšuje krevní oběh, normalizuje krevní tlak, rozpouští tuky a cholesterol peroxidací lipidů, čistí cévy od nežádoucích nánosů, snižuje hustotu krve a krevní viskozitu?

Ivanamelkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.19 13:14

Ne ne neslyšela jsem o laserovém přístroji, kde bych se na to mohla zeptat? kolik to tak stojí? mají to v lékárně?

Patrik222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.19 15:06

Mohu doporučit podívat se na stránky prodejce laserových přístrojů nuovotherapy.cz, kde najdete veškeré podrobnosti, já jsem ho tam přímo kupoval na eshopu. Mě stál necelých 15 tisíc korun.

michuina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.20 20:56
snížení cholesterolu za 3 měsíce

Než vypukl virus byla jsem na odběrech, od srpna jsem vyřadila cukr, jím ale stále kvalitní těstoviny, brambory, luštěniny, tzn komplexní sacharidy, jím hodně ryb i tučných, prostě po vzoru středomožské stravy, do toho jsem hned na začátku nastolila detoxikaci organismu, 3 dny jen štávy, potom jen kvalitní potraviny a menší množství, nyní: nižší tlak, snížený cholesterol, o cukru a jeho vlivu na cholesterol jsem se tehdy dočetla tady , myslete na to! hodně zdraví všem přeji

Beata Bor.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.20 18:52
Tip na snížení cholesterolu

Je to už nějakou tu dobu, ale s cholesterolem bojoval můj tatínek, kterému pomohl jeden doplněk stravy. Bohužel už nevím jaký, ale vím, že jsem na něj narazila tady: https://stoletesrdce.cz/

Anickaryglova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.20 06:45
snížení cholesterolu

Ahoj, zkus zelený čaj tegreen . Má pro tělo spoustu pozitivních účinků a mimo jiné i přispívá ke snížení cholesterolu. Za zkoušku nic nedáš :-). Já si kupuji kapsle, ve kterých je zelený čaj, protože v nich je hodně účinných látek. Mohla bych sice čaj pít, ale já mám celkově s pitím tekutin velký problém, takže pro mě jsou kapsle v tomto případě ideální řešení.

JituleVrrrtule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.21 21:28

Super zkušenost mám s kimchi, co jsem ho začala jíst, tak jsem výsledky měla mnohem lepší.

Makina6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.21 18:12

Tak o tom by mě zajímalo víc, protože tady o tom zázraku jsem už četla, ale spíš v rámci článků než diskuzí.

JituleVrrrtule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 12:24

Nevím co přesně by tě zajímalo, tak se klidně ptej. Dost informací najdeš přímo na stránkách odkud si kimchi objednávám, tak zkus mrknout a pak klidně napiš :). Jestli budeš chtít na zkoušku něco objednávat, tak se zaregistruj mají tam pro členy klubu pěkné výhody :) https://www.kimchiclub.cz/…p/4-produkty

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek