Smetanové a tvarohové krémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VandulaZ
31 příspěvků 5.9.21 12:43
Smetanové a tvarohové krémy

Zdravím, jaký máte názor na smetanové a tvarohové krémy? Kupujete je dětem? Pokud ano tak jaké a proč? Děkuji.

Reakce:
MiruškaMiluše
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.21 20:43

Sem tam dětem mimo bílý jogurt koupím bobíka, kterého mají opravdu rádi a ani se nedivím, protože kolikrát si ho dám i já a nejvíc mi chutná ten tvarohový.

Adela36
69 příspěvků 8.9.21 22:07

Zdravím, ten tvarohový Bobík je vynikající a navíc je méně tučný a má v sobě víc bílkovin. U nás se kupuje pořád, dcerky ho milují. Jinak jogurty holkám nejedou, tak jsem ráda, že do nich aspoň nějaký mléčný výrobek dostanu. I když zrovna ten Bobík má super složení.

Šárka Volná
8 příspěvků 10.9.21 22:45

Zdravím, moje děti smetanové krémy milují a kupujeme je často. Jen si pohlídejte, aby nebyly moc sladké a plné éček. My kupujeme Bobíka, zrovna mají nové video https://www.youtube.com/watch?…

VandulaZ
31 příspěvků 13.9.21 23:10

Tak ho koupím, díky :) Bobík má fakt to složení super, navíc je bez éček, což ostatní smetanové krémy nejsou.

MiruskaMalus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.21 18:20

Taky mě nadchlo to složení. Někde jsem narazila, že by to maminy dětem nedaly, ale nevidím důvod :) schválně jsem se dívala na ty jejich stránky a to složení mají dostupné www.bobik.cz

Váš příspěvek