Slunce a svědění po opalování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ten sp
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.12 12:10
Slunce a svědění po opalování

Dobrý den.
Chtěl jsem se zeptat na sluneční svit. Je to 17 dnů co jsem se spálil na slunci. A 9 dnů od doby kdy mne to začalo svědit. Prý na to pomáhá Fenistil nebo Panthenol. Mně tedy nepomohlo ani jedno. Chtěl jsem se zeptat jestli na to máte nějaky osvědčený recept. S lékařem jsem vše konzultoval po telefonu, a prý se mám mazat Fenistilem. Nepomohl.
Chvílemi to nesvědí, nejhorší je to když jdu spát. Protože usnu a když se vzbudím, většinou tak po hodině tak to svědí. Čím více se škrábu tím horší to je.
Prý by to podle internetu mohla být alergie. No tomu moc nevěřím neboť pochybuji že by se dala získat z jednoho opalování navíc v průběhu života.
Co by na to svědění pomohlo nevíte? Děkuji

Reakce:
2691954
1 příspěvek 15.9.16 22:36
uporné svědění těla

Na svědění těla jak ze sluníčka, tak i místa kolem uší, lokty, ap. používáme alpu, nebo slivovici. Potírat několikrát denně. Přeji krásné babí léto bez svědivky. Dagmar

Petralebedova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.21 10:43
Spálení od sluníčka

Já jsem také náchylná na spálení kůže. Proto na slunce moc nechodím. A když už musím, tak se mažu krémem 50. Jinak jsem měla na kůži velké puchýře, které se mi hojily strašně dlouho. Přes den jsem v práci, kde máme klimatizaci, a když přijdu z práce, tak jsem radši schovaná doma, protože jsme si koupili klimatizaci ze Vzdušínu. Ven chodím až navečer, kdy už slunce není tak silné.

Váš příspěvek