Školní batoh do první třídy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verusskacelova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.22 19:50
Školní batoh do první třídy

Najdu tu prosím nějakou maminku nebo třeba i tatínka, kdo by mi poradil, jak se vybírá správný školní batoh do první třídy? Máte s tím zkušenost?

Reakce:
Ivettteska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.22 10:23

Myslíte si, že bych měla nějak řešit, jakou školní aktovku nebo batoh vyberu? Jaký v tom je přesně rozdíl?

Rusalka Krásná
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.22 17:33

Určitě to řešte a hlavně se vyhněte moderním trendům. Ono některé ty školní batohy jsou jen předražené kusy látky, které jsou zbytečně těžké a je to, jako by prvňáčci nosili na zádech činky . Batoh by měl být prostě tak nějak akorát těžký a hlavně usnadňovat nošení těžkých věcí. Ne být závažím sám o sobě. ;-)

Moncajzek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.22 02:30

Rozdíl v tom je, a to velký. Ten rozdíl je hlavně v tom, jestli aktovka nebude dítě příliš zatěžovat. Jelikož učebnice nejsou úplně nejlehčí, tak je dobré, když vyberete školní aktovku, která se dá nastavit na záda a váha se tak díky tomu dobře rozloží. Já se teda přiznám, že jsem aktovku vybírala opravdu dlouho a myslím, že jsem vybrala kvalitní školní aktovku, která má ergonomicky tvarovaná záda.

Ivettteska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.22 00:16

Jakou jste vybrala a za kolik?

Moncajzek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.22 01:08

Vybrala jsem školní aktovku, která je vhodná do první třídy https://www.baagl.cz/…zippy-liska/ . Dcera je z ní nadšená a říká, že je pohodlná. Když je spokojená ona, tak já taky.

Váš příspěvek