Skládací kolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Filiphousler
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.18 12:42
Skládací kolo

Doporučíte mi někdo kvalitní skládačku do města?

Reakce:
Daniela Liberdová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.18 16:10

Zkuste se podívat na eshop Cyklospeciality, mají velice dobré věci za dobré ceny, já jsem tam koupila skládačku i koloběžky pro děti.

Filiphousler
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.18 12:34

Našel jsem jejich stránky, mají velice pěkná kola za zajímavé ceny, ale nenašel jsem tam nikde, kde mají pobočky?

Daniela Liberdová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.18 11:49

Mají to napsané v záložce prodejny, v Čr mají pobočky v Brně, Praze a Hradci Králové.

Dominik Hruban
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.21 14:02
Vybavení na kolo

Chtěl bych koupit kvalitní vybavení na kolo. Hlavně tedy z hlediska oblečení. Dokázal by mi někdo poradit z jakého materiálu koupit dres a kalhoty na kolo?

Adamecjir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.21 20:47

Kvalitní dres na kolo koupíte bez problému okolo tisíce korun. Koupil jsem silný dostatečně prodyšný dres, který odvádí pot. Je vyrobený z 50% recyklované textilie, a má prodlouženou zadní část. Díky tomu mám chráněná záda i při velkém předklonu.

Marekstrbek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 10:41

Také jsem kupoval dres z 50% recyklované textilie, velmi kvalitní z obchodu https://www.elementstore.cz/ , kde nakupuji všechno vybavení na kolo, protože tam mají opravdu super přístup a vždy poradí. Několikrát jsem objednával z eshopu a několikrát jsem byl i na pobočce na Lidické v Brně.

Rado33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.21 23:57

Prosímvás, moje máma má takovou starší skládačku a potřebovala by na ni nové duše . Nemáte tip kde sehnat? Byl jsem se dívat v jednom cykloshopu tady u nás, ale řekli mi, že to je nějaký atypický rozměr, že se mám podívat na internetu. Jenže nevím kde. Nemáte někdo náhodou tip na nějaký obchod, kde by to mohli mít? Díky mockrát.

Váš příspěvek