Silná únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fionna
2 příspěvky 25.8.16 12:02
Silná únava

Dobrý den,
chtěla bych moc poprosit o radu.
Je mi 30 let, jsem bezdětná a posledních pár měsíců se mi rapidně zhoršila únava. I když se vyspím, přes den na mě padne taková únava, až se mi houpou věci před očima. Mám dost špatnou i koncentraci, kterou potřebuji ( učím se sama jazyky navíc ) a paměť se mi též trošku zhoršila. Nabrala jsem na váze ( 4 kg ) a dost obtížně je dávám dolů, nejde mi pořádně je shodit… Pokud se snažím nějak cvičit, jsem po pár minutách hodně unavená, až si musím jít lehnout a sotva držím oči. V životě se mi tohle nestalo, neví, co s tímto stavem mám dělat a jak by se případě toto dalo léčit. Jsem z toho dost nešťastná :-( Můžete mi prosím poradit? Děkuji moc

Reakce:
Lenka 6777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.16 15:20

Příznaky by mohly vypovídat o hypofunkci štítné žlázy. Zkuste požádat Vašeho obvodního lékaře o krevní vyšetření na ŠŽ.

Fionna
2 příspěvky 28.8.16 21:14

No to mi dělali a ŠŽ je v pořádku :-(

Matejkopernik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.21 23:52

Máme docela dost blbou práci, protože pracuji hodně v noci. Docela dlouhou dobu jsem hledal něco, co by mne dokázalo udržet v pohodě a v pozoru. Dlouhou dobu jsem to řešil pomocí energeťáků, ale to není úplně ono. Teď jsem však přišel na super cestu a začal jsem si kupovat přírodní organický kratom https://kratomlevne.cz/

Monnnikos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.22 00:12

Jak bojovat s únavou v zimě? Jakou máte zkušenost? Přijde mi, že i když spím dlouho, tak se stejně probudím unavená. Ráno vstanu, nějak dojdu do práce a za dvě - tři hodiny bych zase spala.

Radkapernicova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.22 01:38

V zimě je to problém. Problém je to hlavně z toho důvodu, že člověk je hodně zavřený uvnitř a málo se dostane ven. Tělo potom nemá kde načerpat energii, kterou bere běžně ze slunce a denního světla. Já jsem to vyřešila pořízením infračerveného panelu, který toto světlo dokáže nahradit a dá se používat kdykoliv a kdekoliv. Po ránu se svítím cca 15 minut a okamžitě cítím, jak jsem nabitá energií. Je mi zase dobře a mám chuť ze života.

Monnnikos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.22 11:18

Jaký infračervený panel jste si prosím pořídila? Co si pod tím mohu představit?

Radkapernicova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.22 01:21

Můžete se podívat, koupila jsem si tento panel https://www.mitolight.cz/…-expert-2-0/ , který používám každý den. Moje tělo má tak mnohem více energie. Když si otevřete jejich stránky, tak tam najdete kompletní informace a dokonce i poučná videa.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu