Sháním silné léky na bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hledám opiody
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.21 17:11
sháním silné léky na bolest

Dobrý den je mi 35 let a mám silné bolesti pohybového aparátu tramaly a DHC od doktorů které mi jsou ochotni napsat mi moc nezabírají hledám někoho poctivého od koho bych mohla silnější léky na bolest (nejsem žádná feťačka!! ale prostě co mám dělat když doktoři mě ignorují… bolest mi bere spánek, klid, způsobuje derprese prostě nemohu žít!!! našla by se nějaká dobrá duše která má přebytek léku Oxykodon, nebo oxycontin, sevredol nebo palladone? (oxy mi fungují akorát jednou mi je dávala kolegyně a celý měsíc byl pro mě takový, že jsem mohla normálně fungovat) - je mi úplně jedno jaké mg - upravím si je podle sebe samozřejmě jsem diskrétní a zaplatím vám za pomoc!!! jo a mám podmínku pouze osobní převzetí z ruky do Ruky (alespoň při prvním setkání…mám strach a panický ataky občas a nevěřím už nikomu dopředu neposílám nic na svoji dobrotu jsem kolikrát doplatila! možná bych zkusila i kapičky s obsahem tramalu ty jsou prý silnější než klasický tramal nebo DHC každopádně kdokoliv mi podá pomocnou ruku tomu to samozřejmě finančně oplatím… mockrát všem děkuji a všem co mají podobné problémy tak se držte :srdce: :srdce: :srdce:

Reakce:
Gita12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 20:23
Hledam opiody

Dobrý den mám kapky tramL velké opiody ještě silnější doretu 90tablet

Gita111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.21 17:06
Hledam opioidy

Dobrý den mám. Doretu tu silnou potom. Palgotal a tramal kapky se ozvete

nomad007
23 příspěvků 3.8.21 00:07
Prodam

Dobry den, prodam 2×30 tbl 200mg Tramadol a 1× Kapky 100mll Tramabene. Pokud mate zajem tak mne kontaktujte na lukas. smolek@email.cz Mam i jine leky. Urcite se domluvíme.

Váš příspěvek