Sex s manželem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luctikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.19 14:16
Sex s manželem

Holky poradíte mi, jak zpestřit sexuální prožitek pro mě a manžela? jsme spolu už 7 let, a není to už takové, jako na začátku.

Reakce:
Tomankovagaba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.19 14:05

Když jsem řešila podobnou situaci, tak jsem nakoupila přes eshop kalhotky s otvorem, anální gel a splnila manželovi jeho dlouholeté přání, hodně nám to ve vztahu pomohlo.

Luctikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.19 17:38

Přes který eshop? a hlavně jak to přišlo zabalené? můžu si to normálně objednat domů?

Tomankovagab
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.19 12:39

Objednávala jsem přes sexshop e-kondomy, zásilka přišla opravdu hodně diskrétně zabalená, nebylo vůbec poznat, že je to zásilka ze sexshopu, takže se nemusíte bát, si něco objednat až domů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.19 11:48

Ano, zkus přes sexshop něco co by se ti líbilo a klidně se zeptej manžela, co by si přál.

Angelika4angelina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.19 10:01

Také jsme řešili podobnou krizi, my už teda po 5ti letech, ale je to hlavně tím, že se nám norodil prcek a nemáme na sebe už čas :/ Každopádně nějake to erotické pradlo je dobrý tip a děkuji i ja :) Našla jsem tenhle obchod https://miorio.cz/…otky-a-tanga kde mají jak erotické, tak normální prádlo. Takzetady bych se nebála, že by to nepřišlo nejak diskrétně zabalené.

Danielamichalk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.19 14:56

Jednoduše, prostě mu dopřát to, o čem tajně touží. Pokud nevíte zeptejte se ho a pak mu to připravte jako překvapení. Buď nějaká poloha do které se vám nechce, hračka, nějaký obleček.. je toho mraky. Hlavně zkoušet nové věci, aby to nebyl stále stereotyp. Případně mrkněte sem . Je tam taky pár tipů na zpestření.

Hanka1111112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.19 08:15

Dnešní rady pro muže, jak mají uspokojit ženu, jsou směšné a řadu chlapů to akorát odradí. Při normální souloži, žena leží, nebo nastaví zadek v kleče nebo ve stoje, a chlap si to dělá sám. Žena mu v tom nijak nepomáhá. Proč tedy si to žena taky nedělá sama, ta nejlépe cítí, co jí dělá dobře a bude spokojenost na obou stranách. To mi takto vysvětlil můj bratr, který je ženatý už 30 let a pořád se milují (mají rádi) a nemohou bez sebe dlouho být. Já mu dávám za pravdu. Ty dnešní návody jak uspokojit ženu jsou opravdu trapné, už ten nadpis mi stačí, nikdy jsem to totiž neotevřela. Jednu radu mám: Kupte ženě robertka, ať se při vašem sexu taky uspokojuje sama tím, že si dráždí poštěváček.

Váš příspěvek