Servis aut Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tomaseko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.21 07:56
Servis aut Praha

Jakou zkušenost máte se servisem aut v Praze? Potřeboval bych najít servis, kde mají dobrý přístup a hlavně dělají vše poctivě. Nechával jsem auto opravovat v jednom servisu už 3 krát se stejnou závadou a pořád to nejsou schopní dát dohromady.

Reakce:
Patrikmares
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.21 08:43

To naštve. Mě se dokonce jednou stalo to, že jsem měl podezření na nevyměněný olej. Nechal jsem si v autě měnit olej a vrátilo se mi auto, které mělo totálně špinavý filtr, tak jako když jsem jim auto dával. Proto jsem se domluvil s kamarádem, u kterého jsem na autě označil filtr na olej a on tam auto odvezl na výměnu oleje. Ten stejný případ, potom se hned jeho olej vypustil a byl totálně černý jako po ročním provozu běžně. Proto jsem hned změnil servis a začal jsem jezdit do autorizovaného servisu, kde mám jistotu a záruku kvality.

Tomaseko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.21 00:57

Tak to je teda něco. Asi nikoho tak nenapadne si to kontrolovat a prostě věří tomu, že to v servise udělají. Do jakého servisu jezdíte a dělají tam případně VW prosím?

Váš příspěvek