Sekačka na menší zahradu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janarezabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.21 14:49
Sekačka na menší zahradu

Dobrý den, koupila jsem si s dcerou domek, který má menší dvorek a malou zahradu. Letos jsem vždy poprosila souseda, který mi zahradu posekal. Chtěla bych si ale pořídit vlastní sekačku. Dokážete mi prosím doporučit něco spolehlivého a nejlépe bezúdržbového?

Reakce:
Patrikvv7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 23:13

Pokud chcete menší zahradní sekačku, která bude bezúdržbová, tak co na baterie? Kupoval jsem ji na menší zahradu a to je pecka. Nemusím se o nic starat, jen si udržuji baterky když chci sekat.

radys81
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.21 00:52

Sekačka na baterie? O tom jsem ještě neslyšel. Také bych na svou zahradu něco takového potřeboval. Momentálně si od souseda půjčuji klasickou benzínovou. Do budoucna bych si taky rád pořídil vlastní. Momentálně to ale není priorita. Se ženou jsme se shodli, že větší prioritu má teď zavlažovací systém . Ten jsme si chtěli koupit ještě letos, ale nakonec na to nebyly peníze, tak to necháváme až na příští rok.

Janarezabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.21 10:08

Není to moc drahé? Ta sekačku na baterii? Za kolik se to tak dá koupit?

Patrikvv7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.21 17:44

Já chtěl koupit prostě kvalitní aku sekačku, která bude mít i dobrý výkon. to se mi podařilo a koupil jsem tuto tichou, ale výkonnou aku zahradní sekačku https://www.rucni-naradi.cz/…cka-na-travu

Váš příspěvek