Salon Yes Vip zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mardolka
92 příspěvků 09.04.19 11:33
Salon Yes Vip zkušenosti

Ahooj, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto Salonem Yes Vip v Praze? Chtěla bych hrozně prodloužit a zahustit vlasy, trochu si vylepšit barvu a ty vlasy nějak celkově dát dohromady. Koukám na lepší salony, aby to už stálo za to a tady se mi moc líbí ty proměny, že jde vidět, že ty vlasy fakt zachránily. Mám ještě spoustu otázek, tak budu ráda jestli se někdo ozve kdo tam byl. Hezký den přeju.

Reakce:
baboroma
52 příspěvků 15.04.19 13:43

ty jo já se taky poohlížím po nějakém dobrém saloně akorát ne v Praze, tam jsou asi lepší možnosti ale jsem z Brna…

bezinkaterez
28 příspěvků 16.04.19 14:08
@Mardolka píše:
Ahooj, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto Salonem Yes Vip v Praze? Chtěla bych hrozně prodloužit a zahustit vlasy, trochu si vylepšit barvu a ty vlasy nějak celkově dát dohromady. Koukám na lepší salony, aby to už stálo za to a tady se mi moc líbí ty proměny, že jde vidět, že ty vlasy fakt zachránily. Mám ještě spoustu otázek, tak budu ráda jestli se někdo ozve kdo tam byl. Hezký den přeju.

Ahoj..Tak se klidně ptej, já chodím na prodlužování a barvu do salonu yes vip, tak ti můžu když tak odpovědět na něco co tě zajímá :)

Mardolka
92 příspěvků 25.04.19 08:56
@bezinkaterez píše:
Ahoj..Tak se klidně ptej, já chodím na prodlužování a barvu do salonu yes vip, tak ti můžu když tak odpovědět na něco co tě zajímá :)

Supeer, tak byl mě jen zajímalo jakou délku si necháváš dělat, kolik máš cca pramenů, je mi jasný, že cena pohybuje u každého člověka jinak, ale třeba tak přibližně kolik tam necháváš a jak často chodíš na posouvání? A ještě jak si spokojená se zákaznických přístupem? Já už mám v plánu příští týden zajít do toho salonu Yes Vip a objednat se..

NellaVary
59 příspěvků 02.05.19 11:29

@baboroma V brně je také salon Yes Vip. Já tam chodím už docela dlouho a všechno dobrý. Holky jsou tam milé a šikovné hlavně, a to je v dnešní době těžko hledatelné :)

baboroma
52 příspěvků 07.05.19 14:29
@NellaVary píše:
@baboroma V brně je také salon Yes Vip. Já tam chodím už docela dlouho a všechno dobrý. Holky jsou tam milé a šikovné hlavně, a to je v dnešní době těžko hledatelné :)

V Brně je salon Yes Vip? Tak to jsem vůbec netušila, já jsem potom teda ani nepátrala, ale děkuju za info. Půjdu se tam podívat a zeptat co by mi byli schopné udělat s vlasy :D

NellaVary
59 příspěvků 22.05.19 13:54

@baboroma Jo jo je tam :) Jako mě v Yes Vip ty vlasy fakt zachránily, takže já kdybych si měla znovu vybírat tak neváhám a jdu opět k nim.

bezinkaterez
28 příspěvků 29.05.19 12:00

@Mardolka Ahojky, já si nechávám dělat délky 50cm v saloně yes vip. Na to posouvání chodím tak co 3 měsíce asi, jak kdy to sama pocítíte, že už by jste měla jít, a jinak přístup je super. Je to fakt kvalitní salon to vidíte když už tam přijdete i podle toho jak to tam vypadá, je to tam čisté a holky jsou moc fajn.

Mardolka
92 příspěvků 04.07.19 10:31

Děkuju za info. Už jsem v Yes vip salonu byla. A pecka. Uvidím jak dlouho mi vlasy bude držet a barva a všechno celkově ale zatím musím říct, že fakt ty moje kadeře vypadají konečně jako vlasy ne jak sláma.

marcelkaaaaa
49 příspěvků 25.07.19 09:21

Holky chci se k vám jen přidat, dlouho jsem taky hledala nějaký dobrý salon na vlasy a docela mě ten Yes Vip překvapil. Už jsem tam byla po druhé a pokaždé super.

Domini14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 00:33

Ahoji holky, ráda bych se taky přidala a chtěla už jen doptat jakou metodou si nechaly vlásky prodloužit a jestli se vám pod nimi nějakým způsobem neničily ty vaše..
Popřípadě za aspoň sebemenší představu té ceny bych byla taky vděčná., i když vím že je to dost individuální jak bylo řečeno,. ale chápete.. ????
Moc děkuji ????

Zdenuucha
183 příspěvků 15.08.19 08:57

Ahojky, já si vlasy nechám zahušťovat v salonu Yes Vip metodou nanotechnologie kde je cena od 9 tisíc výš…Co já vím, tak mají konzultace zdarma kde vám poví cenu přesněji protože jak píšete záleží na délce a hustotě vlasů, pak je další cena za barvu atp. Jinak vlasy mám konečně v dobré kvalitě a to i svoje, ono když si to necháte dělat v lepším salonu, tak se právě tomu zničení svých vyhnete :)

Váš příspěvek