Salon Yes Vip zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mardolka
104 příspěvků 9.4.19 11:33
Salon Yes Vip zkušenosti

Ahooj, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto Salonem Yes Vip v Praze? Chtěla bych hrozně prodloužit a zahustit vlasy, trochu si vylepšit barvu a ty vlasy nějak celkově dát dohromady. Koukám na lepší salony, aby to už stálo za to a tady se mi moc líbí ty proměny, že jde vidět, že ty vlasy fakt zachránily. Mám ještě spoustu otázek, tak budu ráda jestli se někdo ozve kdo tam byl. Hezký den přeju.

Reakce:
baboroma
72 příspěvků 15.4.19 13:43

ty jo já se taky poohlížím po nějakém dobrém saloně akorát ne v Praze, tam jsou asi lepší možnosti ale jsem z Brna…

bezinkaterez
28 příspěvků 16.4.19 14:08
@Mardolka píše:
Ahooj, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto Salonem Yes Vip v Praze? Chtěla bych hrozně prodloužit a zahustit vlasy, trochu si vylepšit barvu a ty vlasy nějak celkově dát dohromady. Koukám na lepší salony, aby to už stálo za to a tady se mi moc líbí ty proměny, že jde vidět, že ty vlasy fakt zachránily. Mám ještě spoustu otázek, tak budu ráda jestli se někdo ozve kdo tam byl. Hezký den přeju.

Ahoj..Tak se klidně ptej, já chodím na prodlužování a barvu do salonu yes vip, tak ti můžu když tak odpovědět na něco co tě zajímá :)

Mardolka
104 příspěvků 25.4.19 08:56
@bezinkaterez píše:
Ahoj..Tak se klidně ptej, já chodím na prodlužování a barvu do salonu yes vip, tak ti můžu když tak odpovědět na něco co tě zajímá :)

Supeer, tak byl mě jen zajímalo jakou délku si necháváš dělat, kolik máš cca pramenů, je mi jasný, že cena pohybuje u každého člověka jinak, ale třeba tak přibližně kolik tam necháváš a jak často chodíš na posouvání? A ještě jak si spokojená se zákaznických přístupem? Já už mám v plánu příští týden zajít do toho salonu Yes Vip a objednat se..

NellaVary
63 příspěvků 2.5.19 11:29

@baboroma V brně je také salon Yes Vip. Já tam chodím už docela dlouho a všechno dobrý. Holky jsou tam milé a šikovné hlavně, a to je v dnešní době těžko hledatelné :)

baboroma
72 příspěvků 7.5.19 14:29
@NellaVary píše:
@baboroma V brně je také salon Yes Vip. Já tam chodím už docela dlouho a všechno dobrý. Holky jsou tam milé a šikovné hlavně, a to je v dnešní době těžko hledatelné :)

V Brně je salon Yes Vip? Tak to jsem vůbec netušila, já jsem potom teda ani nepátrala, ale děkuju za info. Půjdu se tam podívat a zeptat co by mi byli schopné udělat s vlasy :D

NellaVary
63 příspěvků 22.5.19 13:54

@baboroma Jo jo je tam :) Jako mě v Yes Vip ty vlasy fakt zachránily, takže já kdybych si měla znovu vybírat tak neváhám a jdu opět k nim.

bezinkaterez
28 příspěvků 29.5.19 12:00

@Mardolka Ahojky, já si nechávám dělat délky 50cm v saloně yes vip. Na to posouvání chodím tak co 3 měsíce asi, jak kdy to sama pocítíte, že už by jste měla jít, a jinak přístup je super. Je to fakt kvalitní salon to vidíte když už tam přijdete i podle toho jak to tam vypadá, je to tam čisté a holky jsou moc fajn.

Mardolka
104 příspěvků 4.7.19 10:31

Děkuju za info. Už jsem v Yes vip salonu byla. A pecka. Uvidím jak dlouho mi vlasy bude držet a barva a všechno celkově ale zatím musím říct, že fakt ty moje kadeře vypadají konečně jako vlasy ne jak sláma.

marcelkaaaaa
54 příspěvků 25.7.19 09:21

Holky chci se k vám jen přidat, dlouho jsem taky hledala nějaký dobrý salon na vlasy a docela mě ten Yes Vip překvapil. Už jsem tam byla po druhé a pokaždé super.

Domini14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.19 00:33

Ahoji holky, ráda bych se taky přidala a chtěla už jen doptat jakou metodou si nechaly vlásky prodloužit a jestli se vám pod nimi nějakým způsobem neničily ty vaše..
Popřípadě za aspoň sebemenší představu té ceny bych byla taky vděčná., i když vím že je to dost individuální jak bylo řečeno,. ale chápete.. ????
Moc děkuji ????

Zdenuucha
207 příspěvků 15.8.19 08:57

Ahojky, já si vlasy nechám zahušťovat v salonu Yes Vip metodou nanotechnologie kde je cena od 9 tisíc výš…Co já vím, tak mají konzultace zdarma kde vám poví cenu přesněji protože jak píšete záleží na délce a hustotě vlasů, pak je další cena za barvu atp. Jinak vlasy mám konečně v dobré kvalitě a to i svoje, ono když si to necháte dělat v lepším salonu, tak se právě tomu zničení svých vyhnete :)

wanderwom
31 příspěvků 29.8.19 07:50

@Zdenuucha Mohu se jen zeptat jak dlouho si je necháváte v salonu Yes Vip zahušťovat? A ještě by mě zajímalo jaký odstín barvy máte, ono celkově blondýnky mají horší kvalitu vlasů, než brunetky podle mě tedy…Já jsem právě blond a o zahuštění a i prodloužení dost přemýšlím.

Zdenuucha
207 příspěvků 4.9.19 13:45
@wanderwom píše:
@Zdenuucha Mohu se jen zeptat jak dlouho si je necháváte v salonu Yes Vip zahušťovat? A ještě by mě zajímalo jaký odstín barvy máte, ono celkově blondýnky mají horší kvalitu vlasů, než brunetky podle mě tedy…Já jsem právě blond a o zahuštění a i prodloužení dost přemýšlím.

Už tam chodím něco přes rok. Ono je tohle docela taková fáma, že blond vlasy vypadají kvalitně hůř než tmavé, jde hlavně o péči. Já jsem už hodně let blond a teď momentálně mám vlasy opravdu vyživené, lesklé a je to prostě o té péči, né jen te kadeřnické ale i té domácí. Oni vám doporučí jaké prostředky doma používat a uvidíte, že ta kvalita vlasů se rychle zlepší :)

wanderwom
31 příspěvků 18.9.19 08:47

Tak já jsem asi navštěvovala doposud špatné salony, mám tu kvalitu vlasů prostě špatnou. Potřebují neskutečnou regeneraci. I když si říkala, že to nechám hodně ostříhat a právě kvůli tomu bych chtěla to prodlužko. Já jsem se už koukala, že do toho salonu Yes Vip můžu přijít na konzultaci a oni mi tam řeknou víc i případnou cenu, tak tam chci tenhle týden zajít.

Michaelamyška
62 příspěvků 17.10.19 10:22

Vždycky je nejlepší se jít někam zeptat a uvidíte. Já osobně bych ještě v případě vlasů neváhala a do toho salonu yes vip si zašla. Oni vám tam poví nejlíp co by vám s vlasy provedly.

wanderwom
31 příspěvků 7.11.19 10:56

Byla jsem tam :) Mám za sebou poměrně povedenou změnu. Ještě si zvykám na odstín, který jsme vybrali, ale všichni říkají, že super. A teda jsem překvapená, že opravdu nejde vůbec poznat, že vlasy jsou zahuštěné a prodloužené.

Josefinaw
135 příspěvků 9.1.20 12:05

Tak podle mě v dnešní době už v těch salonech musí ty vlasy dělat aby nešlo poznat, že nejsou vaše..Jinak to stojí za prd a ani bych za to nezaplatila. Do salonu Yes Vip se chystám, ještě jsem neměla tu možnost vyzkoušet jejich služeb, tak se těším co tam semnou provedou a doufám, že budu spokojená jako vy.

kometaH
110 příspěvků 9.3.20 14:00
@Josefinaw píše:
Tak podle mě v dnešní době už v těch salonech musí ty vlasy dělat aby nešlo poznat, že nejsou vaše..Jinak to stojí za prd a ani bych za to nezaplatila. Do salonu Yes Vip se chystám, ještě jsem neměla tu možnost vyzkoušet jejich služeb, tak se těším co tam semnou provedou a doufám, že budu spokojená jako vy.

Jak se ti tam líbilo, já jsem se objednala na barvení. Mně salon doporučila známa tak se těším na novou barvu a i účes. 

Josefinaw
135 příspěvků 26.3.20 07:59

@kometaH Ano byla jsem před pár týdnama a nelituji. Vlasy mi pěkně oživili takže jsou krásné lesklé a sestřich jim dodal na hustotě. Zatím jsem si je nedala prodloužit ale do budoucna nad tím popřemýšlím.

kometaH
110 příspěvků 29.4.20 08:59

@Josefinaw Taky jsem přemýšlela nad prodloužením nano technologií, zatím jsem stihla jenom to barvení a střih ale jsem ráda že jsem to teda stihla než všechno pozavírali, měla jsem kliku. 

Heldovka
67 příspěvků 2.7.20 08:25

Já na Nano chodím již rok na tuhle kliniku. Tahle metoda se mi zdála nejšetrnější k mým jemným vlasům. Ty spoje nejsou vidět a ani na dotyk je necítím. Jediné že po pár měsících musím dát ty proužky posunout blíž k hlavě jak ty vlasy rostou ale většinou je to tak po 4 měsících takže tak akorát. Záleží jak rychle vám ty vlasy rostou.

Váš příspěvek