Salon Yes Vip zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mardolka
90 příspěvků 09.04.19 11:33
Salon Yes Vip zkušenosti

Ahooj, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto Salonem Yes Vip v Praze? Chtěla bych hrozně prodloužit a zahustit vlasy, trochu si vylepšit barvu a ty vlasy nějak celkově dát dohromady. Koukám na lepší salony, aby to už stálo za to a tady se mi moc líbí ty proměny, že jde vidět, že ty vlasy fakt zachránily. Mám ještě spoustu otázek, tak budu ráda jestli se někdo ozve kdo tam byl. Hezký den přeju.

Reakce:
baboroma
50 příspěvků 15.04.19 13:43

ty jo já se taky poohlížím po nějakém dobrém saloně akorát ne v Praze, tam jsou asi lepší možnosti ale jsem z Brna…

bezinkaterez
24 příspěvků 16.04.19 14:08
@Mardolka píše:
Ahooj, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto Salonem Yes Vip v Praze? Chtěla bych hrozně prodloužit a zahustit vlasy, trochu si vylepšit barvu a ty vlasy nějak celkově dát dohromady. Koukám na lepší salony, aby to už stálo za to a tady se mi moc líbí ty proměny, že jde vidět, že ty vlasy fakt zachránily. Mám ještě spoustu otázek, tak budu ráda jestli se někdo ozve kdo tam byl. Hezký den přeju.

Ahoj..Tak se klidně ptej, já chodím na prodlužování a barvu do salonu yes vip, tak ti můžu když tak odpovědět na něco co tě zajímá :)

Váš příspěvek