S realitkou nebo bez?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tereezaterka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.20 10:36
S realitkou nebo bez?

Vyplatí se mi prodávat byt bez realitní kanceláře? jak to probíhá, když prodáváte s realitní kanceláří? máte někdo tu zkušenosti? co si myslíte, že je lepší?

Reakce:
Jitulkajita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.20 11:10

Pokud nemáte minimálně měsíc dovolené, a nevyznáte se v zákonech, tak se do prodeje nemovitosti na vlastní pěst opravdu nepouštějte. Já to zkoušela, a fakt se to nevyplatí. Nakonec jsem prodávala přes realitní kancelář, která dokázala prodej vyřešit během pár dnů.

Tereezaterka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.20 10:43

Co všechno jste pro prodej s realitní kanceláří musela udělat? je to hodně náročné?

Korálek_205
25 příspěvků 23.4.20 11:48

Rozhodně s, a to v i v tomhle období, protože realitky to zrovna nějak neovlivnilo https://www.ctidoma.cz/…s-pry-jejich a taky budou aspoň vědět jak to v i tomhle období, kdy úřady fungují tak jak fungují, to trochu urychlit. A jak píše Jitulkajita, tak pokud se v tom aspoň trochu nevyznáte, rozhodně nemá cenu se do toho pouštět.

Pavlinka435
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.20 21:56

S realitní kanceláří to právě náročné vůbec nebylo. Prodávala jsem přes realitní kancelář Edox relity, kde stačilo zavolat na bezplatnou infolinku 800 503 305, kde jsem si okamžitě domluvila schůzku s makléřem, a ten hned prodej začal řešit.

ALDA ALDA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.21 16:33

Existuje web, který radí lidem, jak prodat - koupit nemovitost bez účasti realitních kanceláří. Můžete tady nalézt Portál dražeb, největší v ČR, topování v rotátoru, diskuzní fórum, články, právní pomoc, shrnuto - praktický návod, jak postupovat při prodeji - koupi.
Podívejte se na NETOPYR23 a zadejte si u nás inzerát.

V rubrice ČLÁNKY najdete zkušenosti našich čtenářů a v rubrice PRÁVNÍ POMOC návod, jak na to.

Je to NEZÁVISLOST, je to volba, jak něco vytvořit po svém a neplatit za to.

Vytváříme nezávislý prostor pro vaše rozhodování. V dnešním světě plném informačních technologií, kdy neustále z televize a z jiných médií slyšíte kup si mě, vyber si mě, poslouchej mě, je velmi těžké uchovat si vlastní názor a tedy mít prostor pro své rozhodování. Mít svoji volbu je pro vlastní dobrý pocit velmi důležité. Mít nezávislost ve svých rozhodnutích.

Váš příspěvek