S realitkou nebo bez?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tereezaterka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.20 10:36
S realitkou nebo bez?

Vyplatí se mi prodávat byt bez realitní kanceláře? jak to probíhá, když prodáváte s realitní kanceláří? máte někdo tu zkušenosti? co si myslíte, že je lepší?

Reakce:
Jitulkajita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.20 11:10

Pokud nemáte minimálně měsíc dovolené, a nevyznáte se v zákonech, tak se do prodeje nemovitosti na vlastní pěst opravdu nepouštějte. Já to zkoušela, a fakt se to nevyplatí. Nakonec jsem prodávala přes realitní kancelář, která dokázala prodej vyřešit během pár dnů.

Tereezaterka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.20 10:43

Co všechno jste pro prodej s realitní kanceláří musela udělat? je to hodně náročné?

Korálek_205
16 příspěvků 23.4.20 11:48

Rozhodně s, a to v i v tomhle období, protože realitky to zrovna nějak neovlivnilo https://www.ctidoma.cz/…s-pry-jejich a taky budou aspoň vědět jak to v i tomhle období, kdy úřady fungují tak jak fungují, to trochu urychlit. A jak píše Jitulkajita, tak pokud se v tom aspoň trochu nevyznáte, rozhodně nemá cenu se do toho pouštět.

Pavlinka435
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.20 21:56

S realitní kanceláří to právě náročné vůbec nebylo. Prodávala jsem přes realitní kancelář Edox relity, kde stačilo zavolat na bezplatnou infolinku 800 503 305, kde jsem si okamžitě domluvila schůzku s makléřem, a ten hned prodej začal řešit.

Váš příspěvek