Rozvoz květin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LukHuk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 22:31
rozvoz květin

Ahojte, už jste někdy posílali květiny svým drahým polovičkám? Myslím kurýrem. Zajímalo by mě, jestli to tak funguje. :think:

Reakce:
rRonald
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 22:38

Jojo, ženě jsem posílal k svátku přáníčko s kytkou do práce. Největším dovozcem co znám je momentálně florea.cz :palec:

Pajkos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 22:54

Přesně tak, funguje. Zkus se fakt mrknout sem https://www.florea.cz/…bicky-ruzi-1, koupíš, vymyslíš něco hezkýho na papír a už se o nic nestaráš, pohoda ne? :D

Sebosek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.21 07:57

Já jsem tedy vždy volil spíše osobní předání.. Ale chápu, ne vždycky to jde když jsou partneři od sebe. A ženu to jistě neurazí ;)

HanSolo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.21 10:06
@Sebosek píše:
Já jsem tedy vždy volil spíše osobní předání.. Ale chápu, ne vždycky to jde když jsou partneři od sebe. A ženu to jistě neurazí ;)

Však kurýři z florea to taky předají osobně za tebe. :mrgreen:

Marcus_123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.21 20:14
řezané kytky

Ahoj, žena má hrozně ráda řezané kytky ve váze doma, chtěl bych jí překvapit.. doporučíte mi kde seženu hezké kytice poměr cena/kvalita?

Herman8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.21 21:02

Přidávám se s pochvalou na www.florea.cz, protože opravdu kurýr dojel na místo včas a to hodně oceňuji

Boďak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.21 09:31
@Marcus123 píše:
Ahoj, žena má hrozně ráda řezané kytky ve váze doma, chtěl bych jí překvapit.. doporučíte mi kde seženu hezké kytice poměr cena/kvalita?

Už to tady několikrát zaznělo.. nejlíp tě to vyjde asi na Florea.cz,navíc tam to opravdu odpovídá obrázek kytky/realita.. já dřív objednával hodně na Flora-online.cz, ale vždycky jsem musel počítat s horší představou než bylo na obrázku.

Váš příspěvek