Řitní trhlina a její léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Jana321969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 19:09

A.mel nekdo takovy problem i pres rok a pak aspon dele nez ja jen mesic pokoj? Dilatatory mam mazu vazelinou

Jana321969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 19:11

A ten gel kupujete kde

Jana321969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 19:19

Ale ten gel nezmekci stolici ne? Se o zadek staram vic jak o oblicej

Reninka7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.18 19:08
Fisura

Ahojte
Ma niekto skúsenosti s operáciou fisuri laserovou metódou? Uz som v koncoch od bolesti nič nepomáha a lekár navrhol chirurgicky zákrok vrátane odstránenia vnútorných aj vonkajších hemoroidov zároveň (2-3.stupeň). Bolesti spôsobené fisurou pri a po stolici ma úplne paralyzujú a nedokážem fungovat ani sedieť ani stat ???????????? prosím poraďte… problémy sa začali asi pred mesiacom. Dakujem

jana321969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.18 14:03
trhlina

zatím jinou metodu jak operaci me taky nenavrhuji a mam to skoro uz druhy rokem začarovaný kruh…

Mo78ny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 21:40

Všeho se dá zbavit!!

Jana321969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 21:51

Jak????poradte pomozte

Mo78ny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 11:09
@Jana321969 píše:
Jak????poradte pomozte

Jani, trhlinu mám 20let.Komu se to neustále vrací, už to tam prostě je oslabené a při tuhší stolici to prostě prdne. Každý máme nějaký problém, někoho bolí záda, hlava s migrenama…my prostě máme trhlinu. Důležitá je strava bez bílé mouky a omezit cukry. Mám půlroku klid, pak stačí právě tuhší stolice a rupne.Je třeba ihned proléčit, dilatanty používám imrvere, jak si vzpomenu i když nemám problém. JInak jsem vyzkoušela všechny mastičky, a všechno pomůže jen na chvíli. Pomohly mi homeopatika, čínská mastička, dilatanty a pozitivní přístup. Když to praskne, jdu na záchod a říkám si že vše se zhojí, že to bude dobré…na operaci bych nikdy nešla!

Dudlafus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.19 13:34
Anální fistura zahojení

AHoj, dlouho mě trápila anální trhlina bila menší sem tam jsem jí necítil ale jeden měsíc už se to nedalo vydržet pálila škrábala víc a víc tak jsem se pustil do léčby. Zjistil jsem si jak a co zkusil jsem spoustu mastí a žádná nepomohla… až na kombinaci mastí + propolisu + dilatace nezaručuji že se zahojí i vám každé tělo je jiné ale moc „návodů jsem nenašel“ a vím jaké to je…
takže v první řadě higiena místo musí být vždy čisté po toaletě a nesmí se zapařit tudíž vzdušnost

v druhé řadě dilatace na netu je mnoho předražených „dilatátorů“ jednoduše poradím levnější variantu „dildo“ v sexshopu menšího průměru je to na stejné bázi (otevře svěrač a uvolní ho)vždy ho mažte „lubrikujte“ Bepanthen plus nebo dubovou kůrou a mějte zavedený cca 15 minut každý den

poté doporučuji otřít a propolisem pokud je viditelná trhlina trhlinu vydesinfikovat. musíte si uvědomit že to je rána jako každá jiná takže musíme zajistit čistotu a vzdušnost(bral jsem to špejličkou do ucha) první den ošetření jsem mazal přesně na ránu hemagel (který stáhne ránu a popřípadě zastaví krvácení)/mě krvácelo/

na noc jsem pokaždé zavedl faktu mast a „vymazal“ otvor + zavedl čípek

další dny už jsem střídal místo hemagelu bepanthen plus který má hojivé účinky s rizikem infekce tudíž uplně se hodí na tento problém

a takto jsem to praktikoval a kombinoval cca 20 dní.. po 10 dnech už jsem začínal zjišťovat že se hojí..

Doufám že to nekomu aspoň trošku pomůže… je důležité opravdu dodržovat tu dilataci aby si svěrač uvědomil že se umí i uvolňovat protože když ho to bolí stahuje se a při tom uvolnění jde i více vidět ta trhlina proto rozhodně ošetřovat až po dilataci a starat se oto jako o ránu…

Laura6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.19 08:44

Vyzkoušejte tohle www.betula.cz , myslím, že by vám to mohlo pomoci. Kozí kolostrum je na hojení ran jak po úrazech, operacích. Je super i na imunitu, za vyzkoušení nic nedáte.

Helen36389
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.20 17:31

Ten propolis ma tak strasne stipat a naozaj pomoze?? :oops:

Dudlafus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.20 19:16

Je to trhlina takže ano štípe staral jsem se oto jak o ránu a už se stím nepotýkám :) do cca 20 dní to bylo zahojené je důležitá čistota rány… docela těžké udežet..

J4ad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.20 08:33
homeopatika

A jaká homeopatika byste na trhlinu doporučil/a?

Eduard111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.20 20:05
Zluta mast

Chtel bych ze srdce podekovat pani na tomto foru zluta mast me zachranila od operace fisura se hoji kombinuji s vlakninou a prirodnim lekem na cevy a zily hodne zdaru resit se to da ale obcas vazne bezmoc

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek