Řezání očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sawe
10 příspěvků 7.6.21 09:50
Řezání očí

Dobrý den, už delší dobu mě řeže pod víčky (pocit písku)
Už sem stím byl několikrát na oční, vždycky mi dala paní doktorka nějaké antibiotika a kortikoidy, ale vůbec to nepomáhá. Prý tam mám nějaké hrbolky asi pod víčky. Nevíte nějakou radu co stím?

Reakce:
Luca.lus
3 příspěvky 13.6.21 22:54

Ten samý problém řeším už asi dva měsíce:( Obecné rady zní odpočívat, spát, omezit koukání do obrazovek atd. Také mám za sebou dvoje antibiotika a kortikosteroidy a vždy se problém vrátí. Co teď trochu pomáhá jsou obklady z černého čaje na noc a mažu kolem očí bepanthenem, protože už jsem měla úplně rozedřenou kůži od věčného slzení:(

sawe
10 příspěvků 19.6.21 08:24

Mě už to trápí třičtvrtě roku možná i déle, nejhorší je to po ránu, jak vztanu to pomalu nemožu ani oči otevřít. Minulý týden mi poslala nějaká bylinkářka, čaje a nejvíc co mi zabírá je světlík lékařský. Nechám vyluhovat 15 min. a dávám 5× denně na víčka, během dne kapu do očí, opravdu to pomáhá, ale zbavit se toho řezání nemůžu, jak už sem psal po ránu je to nejhorší, takže hned si kapnu, dám obklad a je po problému. Kdyby jste někdo věděli nějaké rady, dejte vědět. Díky

Váš příspěvek