Reality z Prahy a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Filipesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.19 16:34
Reality z Prahy a okolí

Zdravím, prosím potřeboval bych sehnat realitní kancelář, která dokáže v Praze rychle najít kupce na byt, nemáte někdo zkušenosti?

Reakce:
Martinsvodek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.19 12:57

Pokud potřebujete opravdu rychle prodat vaši nemovitost, tak mohu doporučit Pražskou realitní kancelář edoxreality, která mi dokázala najít kupce cca za 14 dnů.

Filipesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.19 15:10

Jak ten prodej probíhá? musím jít já k nim na pobočku? nebo oni přijedou ke mně?

Martinsvodek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.19 14:46

Nemusíte chodit na pobočku, stačí zavolat na číslo 800 503 305, které najdete přímo na úvodní stránce jejich webu, domluvíte si s makléřem schůzku a tam vyřešíte podmínky prodeje, je to velice jednoduché, nemusíte mít vůbec strach.

Natalie555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.20 14:49

Pokud bych mohla doporučit, vykašlat se na realitku a prodat byt přes advokáta. Takhle jsem to udělala já, když jsem prodávala byt, s realitkou to trvalo a tak jsem našla jiné řešení, a to prodat ho přes advokátní kancelář, přesně ji přes https://www.cikr.cz/…nemovitosti/ a vše šlo najednou mnohem lépe.

Mariana96
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.20 19:49

V praze je tolik realitek že by to mohlo být vlákno na 30 stran. Hledejte podle toho co která nabízí a to co se vám může hodit. Některý mají dobrý nabídky https://realitymix.centrum.cz/…ou-1846.html

nina999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.21 01:35

Já teď řeším opačný problém. Potřebovala bych totiž sehnat nějaký větší byt. Bohužel ty ceny bytů v Praze jsou teď tak vysoké, že sotva dosáhnu na 2+kk. Nevím no, asi to dopadne tak, že ve svém současném bytě budu muset zůstat. Jen s tím místem je tu vážně problém. Trochu přemýšlím nad tím, jestli by nestálo za zkoušku si sem pozvat nějakého bytového designéra . Třeba by měl nějaké chytré nápady jak a kde ušetřit místo, aby se tu dalo nějak lépe fungovat.

Váš příspěvek