Real lean, Benzos, Oxys

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 04:55
Real lean, Benzos, Oxys

Prodáváme pravý lean s codeinem, promethazinem a alcoholem! Na skladě všechny Benzo. Xanax 2 mg, 1 mg, RIvotril 2 MG, codeine, tramals.. Oxycodon 40× 20mg mundi, 40×80 Sandoz. Vše original. na Telegramu největší market. čim větší nákup, tim větší sleva.. například 1 BTTL RIvotril 2 MG - 1000 kč, 2 1800 kč, 3 - 2500, 4 3300, 5 3900. Předávání osobko Praha, jížní čechy nebo dobírka zásilkovna.

pište: Pharmacy4sell@protonmail.com

Reakce:
Sekunde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.21 21:38
Policie

Už po nich jdou, mladí blbci co si myslí, že jim patří svět, přemrštěné ceny. Už je odposlouchávají policajti co vím. Jak telefony, tak jejich účet na telegramu. Operují v Praze na Andělu a v jižních Čechách. Jelikož jich je víc hrozí jim, jako organizovaná skupina až 18 let co říkal policista, tak hodně štěstí pánové. Moc dobře si pamatuji, jak jste mě a Ilonu zmlátili a to vám neodpustím.

benzopills
21 příspěvků 18.12.21 21:48

Co si to vymyslite za kraviny, jakou ilonu, si nas pletete s nakejma rusakama. Ze Vam to neni blby si vymyslet kvuli par praskum po babičce

Sekunde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 05:18
Policie

Co to kecáš more? Já ti dám pár léků po babičce, moc dobře vím kde se pohybujete a co děláte. Recepty apod. Anděl Hmm?? Já bydlím kousek od Anděla ale já vás nepráskl, jen vím, že už vás tak měsíc sledují. Mají vaše bankovní účty, telefony, telegram apod. Tohle všechno máte za mě a za Ilonu. Říká ti něco jméno Igor s Ilčou? Hmm? Minulé léto?

Sekunde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 05:22

Možná jste to nebyli vy to je možná pravda, přiznávám. Ale že jdou po vás fízlové se šušká po celé Praze, čísla mají, bankovní účty, konverzace z telegramu aj. Říkám vám spadne klec, až toho budou mít více, bacha na to. Ber to jako varování.

Blazibek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 05:23

Chlape, Ja vubec nevim o kom mluvíte, jste nakej vysinutej. Nekihimsi pletete nebo teda nevim, kdo zbil Viktora aktivisto

:( mam IP
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 05:28

Ja si myslim, ze maj na starosti naky Varny, ne par rivotrilu.. a nikdo koho znam zadnyho Igora nezbil. Oroc tu tedy říkáte, ze okradame lidi s mlatime je? S tim stejným Vas muzu udat Vas. Byt Vami držel bych se stranou a neplet se do cizích veci

Sekunde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 05:37

Hele v klidu, já vás jen upozorňuji. Nebudu se do toho srát. Chtěl jsem vám, jen dát echo. Pokud mi zaručíš anonymitu a bezpečí, napíšu ti mail, kdo od vás z telegramu práská fízlům a je to ženská za pár riváčů. Peace.

Sdresu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 05:40

Proc jste rikal s tim mlácením tedy? Napiste mi to mlancova@protonmail.cz. A vypustiˇe vas z toho.. No jo no. VPN chybi. Diky za info

Sekunde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 05:42

Čekal jsem reakci, jestli to jste vážně vy a jste. Uvidím jestli napíšu, já to mám u pr..le. Jen jsem vás znal a nechci, aby jste dopadli jako já kvůli mr.ce konfidendské.

Wezeh
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 05:43

Vy jste nam dal echo s tim, zensi vymyslite ze okradame a mlatime holky?
Dekuji

Sekunde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 05:52

Neřešte to, jdu od válu. Jen vám říkám, co vím. A fakt to není už sranda co s vámi dělají, ani nemáte tucha a tu krávu bych co nejdříve smazal, ta s tím začala u fízlů.

Váš příspěvek