Rakovina děložního čípku - ozařování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
nikolpap
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 16:51

Paja… a už to máte v pohodě? Já na to byla očkovana a po nejake dobe mi zjistili tohle… to je trosku blbe ne?

pavca111111111111111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 18:02

Napište mi email? nikolap

Kristýna007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.17 21:21
Hrozně se bojím...

Dobrý den,
nedávno jsem na sobě začala pozorovat, že je něco jinak. Jako v předchozích příspěvcích, které jsem měla možnost si přečíst, také mám zapáchající výtok a krvácení mimo cyklus. A ještě ke všemu se mi na pochvě objevila malá boulička. Hrozně se bojím, že je to počínající rakovina a vůbec nevím, co mám dělat. Je mi teprve 19 let, mám před maturitou. Jsem v koncích, můžete někdo poradit, prosím?? Děkuji za jakoukoli odezvu.

Jarmilla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.17 03:46
Vzdycky je moznost se rozhodout jinak

Jakoukoliv rakovinu porazi prave recke oregano. Nezamenovat s oreganem co mate na zahradce- Jde o produkt profesionalni- Lecba 3 mesice. Bohuzel nejde o lacinou lecbu. NA druhou stranu nema dlouhodobe vedlejsi ucinky. Jedine co vas potka je behem lecby casta ridka stolice. Bohuzel alternativni lecba neni zrovna v trendu a tak je plno desinformaci kde je zamerne potirana a zesmesnovana. Ale je jen na vas jak se kdo rozhodne. kdo tu byl drive? Bylinky ci doktori? :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek